Komentari na vest

Vreme je za novi izazov: Žarko Lazetić u Saudijskoj Arabiji

i

iveljaaa

pre 20 minuta

Bravo Lazeta ..
V

Veljabatica

pre 25 minuta

dobar trener na mestu skroz
S

Stojankamasina

pre 27 minuta

veomaaa dobar trenerrr
V

Vladava

pre 32 minute

svi ce se obradovati kad ga vide
Z

Zoki1906

pre 36 minuta

Ma dobar je trener uvek bio.

nemanjaacdc

pre 40 minuta

Jedan od boljih srpskih trenera
A

Anica23

pre 40 minuta

samo jako i samo napreddd

Acaredstar1

pre 42 minute

hahaha ala ce se saudijci obradovati kada gw vide

Ivan Milicevic

pre oko 1 sat

arapi hteli na 2 godine, ali Lazetić hteo na 1, a dobiće otkaz već oko Božića i to katoličkog
P

Pavlovicmp

pre oko 1 sat

Ono da se naplati nije loše ali neka odskočna daska pitanje je...
g

goksi63

pre oko 1 sat

Trenutno jedan od boljih srpskih trenera

nenanena2

pre oko 1 sat

Dobar je Žare trener, karijera za sada ide u pravom smeru
J

Jecasasa

pre oko 1 sat

Puno uspeha kralju
k

kikica1971

pre oko 1 sat

U dosadasnjoj trenerskoj karijeri Zarko se pokazao kao dobar trener

Slavko Ćosić

pre oko 1 sat

Žare srećan ti put i budi uspešan . imaš kvaliteta .

Miloš (Мишке)

pre oko 1 sat

Realno arabijci najvise placaju, nek nakupi jos iskustva pa u nekoj jacoj ligi za par sezona
d

deks76

pre oko 1 sat

jedini normalni trener u ovoj zemlji i marko nikolić ,ostali su svi prazna priča,vrtenje u krug

BOJAN JOVANOVIC

pre oko 1 sat

Samo napred i nema greske
N

Nemanja Lazić

pre oko 1 sat

Šteta, očekivao sam da će dobiti bolju priliku
M

Marconato

pre oko 1 sat

Sretko kad vec nisi mogao kod nas. Dobar trener

Daniel33

pre oko 1 sat

svaka čast , samo napred, mnogo uspeha

Zivot je igra

pre oko 1 sat

u nove pobede Lazoo

Zvezdas1989

pre oko 2 sata

Prvo pojacanje Marko Lazetic ne bi me cudilo
J

Jaa

pre oko 1 sat

Ma kakvi, dovesce nekog sa kim je saradjivao u TSC, recimo Lukica.

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Sve najdivnije želim Žarku koji je iskreno veliki i sjajan strateg.
S

SilaBogaNeMoli

pre oko 2 sata

Srecno ljudino! Jos jednom svaka cast na onoj hrabroj izjavi upucenoj dusmanima: Sila Boga ne moli, Bog silu ne voli!
B

BokiUSA

pre oko 1 sat

Uh uh uh uh kao Sokrat... puna Srbija takvih...

Kurcslus

pre oko 2 sata

Zarku sve najbolje zelim u novom klubu i da se vrati jednog dana u Partizan!

Luka Kovijanic

pre oko 2 sata

neka ga, zasluzio je.

Osimen99

pre oko 2 sata

Veoma iskusan trener!
F

Flaki

pre oko 2 sata

Liči na lemura ovaj kvazi-trener.
D

DosijeX

pre oko 2 sata

Dotle je došao nas fudbal

Miloš Orošić

pre oko 2 sata

Lazetić je materijal za Lige petice
G

Goat555

pre oko 2 sata

Tamo je igrao Tavamba, dobar je to klub.
R

RendiOrton13

pre oko 2 sata

Klasična prevara od trenera, imao rezultat samo u TSC jer Zemberi nije hteo da ga otera kad je trebalo
J

John Ceena

pre oko 2 sata

Zasto da ga otera ako je imao rezultat, i kako moze biti prevara ako je imao dobre rezultate? Idi u neki hlad, popij malo vode, imas simptome suncanice.
M

Milanovcanin

pre oko 2 sata

I u Makabiju ga gurali zemberi, brat, jevreji, vise sile… Crkni od muke i nezadovoljstva dok blatis jednog od najboljih srpskih trenera

Sterlings Braunfels

pre oko 1 sat

Nemaš ti pojma uz Marka Nikolića jedini trener iz Srbije koji može da radi u ozbiljnom fudbal van Srbije.
a

abcd

pre oko 1 sat

Da li mozes sirokim narodnim masama da objasnis ovu logicku egzibiciju, imao je rezultat zato sto ga zemberi nije oterao kad je trebao, pa cekaj ako je imao rezultat onda prostom dedukcijom mozemo doci do toga da nije trebao da ga otera, zar ne? Mislim bas me briga za rezultate tsca, nego mi je prosto neverovatno kakav si komentar napisao. U svakom slucaju , vicesampion drzave sa tscom, jedna grupna faza lige evrope, onda izboreno prolece naredne sezone u ligi konferecnije, sampion izraela, verovatno je trebao da osvoji ligu sampiona da ga ti ne bi ispljuvao.
@

@sterlinhs sraunfels

pre oko 1 sat

Jel' mozes da objasnis (al' ne nekom grobarskom logikom) "u ozbiljnom Fudbalu van Srbije"? Al Tavon i ozbiljan fudbal?

zoranbacic80@gmail.com

pre oko 2 sata

Kakav izazov.... Genge u pitanju