Komentari na vest

Vreme je za novi izazov: Žarko Lazetić u Saudijskoj Arabiji

Alek

pre oko 24 sata

Moze on lepu karijeru da napravi(trenersku)
D

Dzemaili00

pre 1 dan

Ako, neka uzme čovek neki keš, sigurno nije mala lova u pitanju.

bembem dada

pre 1 dan

jedan jedini ŽARKO LAZETIĆ

Aleksandar Krezic

pre 1 dan

Саудијска Арабија постаје као Србија што се тиче увоза аутомобила из Немачке. На крају сви одлуче да се преселе тамо због пара а већ су направили озбиљне километраже...

Aleksandar Bezbradica

pre 1 dan

Lazetić potpisao na godinu dana .To je sasvim dovoljno da se vidi učinak trenera

Perica Aksentijevic

pre 1 dan

Za njega i jesu Arapi
s

spitfire

pre 1 dan

al tavon je solidan klub bice to dobar posao

Zeljko 11

pre 1 dan

Srecno kralju, steta sto nije preuzeo Partizan,veliki trener a i covek, mnogo bolji od brata...

micaredstar72@gmail.com

pre 1 dan

a jak je on strucnjak ali ocigledno samo na rwcima

Dusan Stefanovic

pre 1 dan

Dobre pare kakav izazov
F

Fanste933

pre 1 dan

pa predobar je zasto ne bi iskoristio priliku
C

Cohiba52

pre 1 dan

Lep dečko zaista...
F

Flaki

pre 1 dan

Ništa lično, ali čovek neodoljivo podseća na lemura.

Slobodan Ristovic

pre 1 dan

vreme je zarko..
M

MaxPi

pre 1 dan

Kako ste me slatko nasmejali! .... Što se Lazetića tiče, poslednjih dana je imao i poziv Ludogoreca, ali u odnosu na Bugarsku, ponuda iz Saudijske Arabije svakako deluje bolje u sportskom smislu, ..hahahaha , jesu i miliončići u sportskom smislu ... Ako bre , samo trpaj , kad ako ne sad !!!
V

Vesna5588

pre 1 dan

Svi odlaze tamo samo zbog jednog motiva a to su pare, nemojmo se zezeti.

jovan1111

pre 1 dan

Ode i Lazetic po milione

Marija Antic Stankovic

pre 1 dan

Ma svi odose tamo
S

Sta bi? Sta je ovo?

pre 1 dan

To je taj trener za ligu petice hahaha, pre je za ligu perice nego petice

Sijanda Ksulu

pre 1 dan

Sretno u novom klubu
b

bbgarko

pre 1 dan

Izuzetan trener ,mislim da ce se obradovati kada ga vide

M. K.

pre 1 dan

Nije bas pametan potez.

Marko Marjanovic

pre 1 dan

Vrti tsc na stare staze

Salleee

pre 1 dan

Legitimno je da svako bira svoj put, i da ide tamo gde želi, ali otići u Saudijsku Arabiju i reci zbog sportskih motiva, ma dajte molim vas. Tamo se ide samo i jedino zbog para.
N

Nik66

pre 1 dan

Sa novcem, raste i kvalitet takmicenja... Liga S Arabije je danas mnogo jaca nego sto je pre bila, dve klase recimo iznad nase lige(koja i nije neki parametar). Tesko da je slabija odostalih liga iz Evrope, izuzev par najjacih. Zar nije korak u napred preci iz Izraelske lige u ligu u kojoj igraju K Ronaldo, Benzema ili sl?

Nadja17

pre 1 dan

Saudijska Arabija poslednjih godina privlaci sve vise trenera i igraca ozbiljnim projektima i ulaganjima

Bojan76

pre 1 dan

Takav potez moze da donese veliko iskustvo i profesionalni napredak

mozzart-gost

pre 1 dan

Žare budući selektore puno sreće u budućem radu.

urosh

pre 1 dan

Не разумем чему силни минусеви на позитивне коментаре о Лазетићу? Није он уопште лош тренер.

Shashank Singh

pre 1 dan

Minusevi? ebe te nešto ta ćirilica.

Nikola Milicevic

pre 1 dan

arapi hteli na 2 godine, ali Lazetić hteo na 1, a dobiće otkaz već oko Božića i to katoličkog
B

Bili ste

pre 1 dan

i ostali grobarski sajt "Prethodno se dokazao u ulogama trenera Metalaca iz Gornjeg Milanovca i TSC".Ono kada nemas jos nesto da napises....
s

svasta pisete

pre 1 dan

Ala caci botovi komentarisu ha ha ha. Kad padne ova vlast vratice se u svoje selo.

milkica12

pre 1 dan

Jako izuzetan i dobar trener, bice im dobro s njim

Denis Miljkovic

pre 1 dan

Bravo Bravo za Lazetu

Denis Miljkovic

pre 1 dan

Ma dobar trener uvek bio

Igor Arizanovic

pre 1 dan

Saudijci najbolje placaju
R

Riki1312

pre 1 dan

Periklesa Šamuku, koji je u minuloj takmičarsakoj godini doveo ekipu do kvalifikacija za Ligu šampiona Azije 2 ili nekadšanji AFC kup, što je ekvivalent ovdašnjoj Ligi Evrope. Dakl

Furtula

pre 1 dan

Srecno magijooo
i

iveljaaa

pre 1 dan

Bravo Lazeta ..
V

Veljabatica

pre 1 dan

dobar trener na mestu skroz
S

Stojankamasina

pre 1 dan

veomaaa dobar trenerrr
V

Vladava

pre 1 dan

svi ce se obradovati kad ga vide
Z

Zoki1906

pre 1 dan

Ma dobar je trener uvek bio.

nemanjaacdc

pre 1 dan

Jedan od boljih srpskih trenera
A

Anica23

pre 1 dan

samo jako i samo napreddd

Acaredstar1

pre 1 dan

hahaha ala ce se saudijci obradovati kada gw vide

Ivan Milicevic

pre 1 dan

arapi hteli na 2 godine, ali Lazetić hteo na 1, a dobiće otkaz već oko Božića i to katoličkog
P

Pavlovicmp

pre 1 dan

Ono da se naplati nije loše ali neka odskočna daska pitanje je...
g

goksi63

pre 1 dan

Trenutno jedan od boljih srpskih trenera

nenanena2

pre 1 dan

Dobar je Žare trener, karijera za sada ide u pravom smeru
J

Jecasasa

pre 1 dan

Puno uspeha kralju
k

kikica1971

pre 1 dan

U dosadasnjoj trenerskoj karijeri Zarko se pokazao kao dobar trener

Slavko Ćosić

pre 1 dan

Žare srećan ti put i budi uspešan . imaš kvaliteta .

Miloš (Мишке)

pre 1 dan

Realno arabijci najvise placaju, nek nakupi jos iskustva pa u nekoj jacoj ligi za par sezona
d

deks76

pre 1 dan

jedini normalni trener u ovoj zemlji i marko nikolić ,ostali su svi prazna priča,vrtenje u krug

BOJAN JOVANOVIC

pre 1 dan

Samo napred i nema greske
N

Nemanja Lazić

pre 1 dan

Šteta, očekivao sam da će dobiti bolju priliku
M

Marconato

pre 1 dan

Sretko kad vec nisi mogao kod nas. Dobar trener

Daniel33

pre 1 dan

svaka čast , samo napred, mnogo uspeha

Zivot je igra

pre 1 dan

u nove pobede Lazoo

Zvezdas1989

pre 1 dan

Prvo pojacanje Marko Lazetic ne bi me cudilo
J

Jaa

pre 1 dan

Ma kakvi, dovesce nekog sa kim je saradjivao u TSC, recimo Lukica.

Aleksandar Virijevic

pre 1 dan

Sve najdivnije želim Žarku koji je iskreno veliki i sjajan strateg.
S

SilaBogaNeMoli

pre 1 dan

Srecno ljudino! Jos jednom svaka cast na onoj hrabroj izjavi upucenoj dusmanima: Sila Boga ne moli, Bog silu ne voli!
B

BokiUSA

pre 1 dan

Uh uh uh uh kao Sokrat... puna Srbija takvih...

Kurcslus

pre 1 dan

Zarku sve najbolje zelim u novom klubu i da se vrati jednog dana u Partizan!

Luka Kovijanic

pre 1 dan

neka ga, zasluzio je.

Osimen99

pre 1 dan

Veoma iskusan trener!
F

Flaki

pre 1 dan

Liči na lemura ovaj kvazi-trener.
D

DosijeX

pre 1 dan

Dotle je došao nas fudbal

Miloš Orošić

pre 1 dan

Lazetić je materijal za Lige petice
G

Goat555

pre 1 dan

Tamo je igrao Tavamba, dobar je to klub.
R

RendiOrton13

pre 1 dan

Klasična prevara od trenera, imao rezultat samo u TSC jer Zemberi nije hteo da ga otera kad je trebalo
J

John Ceena

pre 1 dan

Zasto da ga otera ako je imao rezultat, i kako moze biti prevara ako je imao dobre rezultate? Idi u neki hlad, popij malo vode, imas simptome suncanice.
M

Milanovcanin

pre 1 dan

I u Makabiju ga gurali zemberi, brat, jevreji, vise sile… Crkni od muke i nezadovoljstva dok blatis jednog od najboljih srpskih trenera

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Nemaš ti pojma uz Marka Nikolića jedini trener iz Srbije koji može da radi u ozbiljnom fudbal van Srbije.
a

abcd

pre 1 dan

Da li mozes sirokim narodnim masama da objasnis ovu logicku egzibiciju, imao je rezultat zato sto ga zemberi nije oterao kad je trebao, pa cekaj ako je imao rezultat onda prostom dedukcijom mozemo doci do toga da nije trebao da ga otera, zar ne? Mislim bas me briga za rezultate tsca, nego mi je prosto neverovatno kakav si komentar napisao. U svakom slucaju , vicesampion drzave sa tscom, jedna grupna faza lige evrope, onda izboreno prolece naredne sezone u ligi konferecnije, sampion izraela, verovatno je trebao da osvoji ligu sampiona da ga ti ne bi ispljuvao.
@

@sterlinhs sraunfels

pre 1 dan

Jel' mozes da objasnis (al' ne nekom grobarskom logikom) "u ozbiljnom Fudbalu van Srbije"? Al Tavon i ozbiljan fudbal?

zoranbacic80@gmail.com

pre 1 dan

Kakav izazov.... Genge u pitanju