Komentari na vest

Vojvodina podigla standarde zbog Zukića: Za povratak kapitena 2.000.000 evra!

Aleksandar Pesic

pre 5 dana

Jak tim sastavlja Voša, bice interesantno gledati ih ove sezone
R

Realnorealan2026

pre 5 dana

Nije se džaba Zbilja uhvatio onog Baka prasca. Ima da ga izmuze do zadnjeg cvonjka.
M

MIXACU12

pre 5 dana

Ozbiljan novac je izdvojen od strane Vojvodine za ovog ograca...
D

Doktor fudbala

pre 5 dana

Kako ih je samo doktor fudbala Terza preveslao za medalju🤣 Objavio pre 5-6 dana da je i Zvezda toboze "zainteresovana" za ovog Zukica i tako mu podigao cenu Duplo, a ovi iz Vojvodine odmah zagrizli i sad moraju da plate skoro 3 mil za igraca koji je pre Terzine objave vredeo samo 1.5 mil...Bravo Terzo majstore,ovo je za udzbenike kako se dize cena za prosecnog igraca koga treba protivnik da kupi! 👌
I

Inace

pre 5 dana

...inace je Zukic jedva cekao da ode u crvenog blizanca. E svasta ovde covek moze procitati.

Ivan Radovanović

pre 5 dana

Није му подигао цену уопште, очито да не пратиш овог дечка ни мало, и чре свега мени није јасно да га је Волвсберг тек тако пуатио за само 2.000.000€, сем ако ноје у угоцор убачен "масан" проценат од следећег трансфера, јер Зука сада на Трансфермаркт-у кошта око 4.000.000€ Иначе Звезда није имала шансе да га доведе, није он као Иванић да се куне у Војводину, а онда да све то погази и пређе у Звезду
D

Dex12

pre 5 dana

Svi nešto rade, doprinose, stvaraju, neki zaradjuju kroz igranja LS i LE ali ima samo jedan klub koji krivi sva moguca drustva, vlade, crkve, tajna udruzenja za njihovo kako oni kažu “uništavanje”. To naviklo još od 45te samo meni i meni. Pa se nastavilo za vreme Mirka i njima dragog Toleta i žutih. Drugovi” ugnjetavani “dosta spinovanja, lazi, izmišljenih pričica i bajki već zavrnite rukave i stvorite nešto.

ledesma247

pre 5 dana

Toooooo ĆIRIBU ĆIRIBA igra VOŠA ko Barsa da tebe ja dozovem da se vratim noci ove da budes samo moja svaaaaaaaaaa!!!! ĆIRIBU ĆIRIBA ajmo drugari ZAGRLITE SE !!!

Batina1

pre 5 dana

Zbilja, pitam se odkud tolika lova na Karađorđu?
E

Ekelele

pre 5 dana

Dao im Partizan od poklonjenih desetina miliona drzavnog novca.

Nebojsa Antic

pre 5 dana

vojvodina pametno radi pokazace sezona
a

andja v

pre 5 dana

odakle toliko novca odjednom pitanje je to samo za vosu
d

djosha

pre 5 dana

na polusezoni smo prodali 2 dobra igraca za nesto vise od 4m, eto odakle lova
E

Ekelele

pre 5 dana

Preteklo Partizanu od desetina miliona evra poklonjenog drzavnog novca

nedeljko Petrovic

pre 5 dana

O pa lepo je to cuti lepo lepo
N

Natasalena

pre 5 dana

Dobra vosa bice dobra sledece sezone
D

DDS900

pre 5 dana

Za 2 miliona mozes kupiti avion od igraca,ali bolje trotinet domaci.
H

Hmmm

pre 5 dana

Da, ako je 2003. godina.

Ivan Kozotic

pre 5 dana

Ajde bre vise i nek zavrse u nekoj ligi konferencija a ne stalno zvezdu samo da gledamo.
D

DDS900

pre 5 dana

Ma otkud Vosi te pare?? Partizan ce se jos boriti za opstanak.
E

Ekelele

pre 5 dana

Poklonio im Partizan, posto je dobio 20 i vise miliona evra na poklon od drzave

Miloš Milovanović

pre 5 dana

Kao što rekoh, sef je ltvoren da samo da se prevaziđe partizan. Svi znamo da od evrope nema ništa i da se ove pare nikad neće vratiti
R

Rectify1995

pre 5 dana

Da li neko zna kako se kreira budžet Vojvodine?
ф

фкв

pre 5 dana

Тако што су у задње 2 године од продаја имали 10-15м
П

Па...

pre 5 dana

...исто као и буџет Партизана. То су државни пројекти.

Sloba

pre 5 dana

odlicno pojacamje

Slobodan Ristovic

pre 5 dana

odlicno pojacanje

Smiljka Mirkovic

pre 5 dana

Dobar igrač,za našu ligu top ,voša pravi lepu ekipicu.
Z

Zula

pre 5 dana

Za domacu ligu,u Evropi nema sta da trazi,budimo realni.

Perica Aksentijevic

pre 5 dana

Odlican igrac.Vredi
R

RSi

pre 5 dana

Kakva politika i potez kluba,prodas ga za 900 hiljada i onda ga kupis poslije godinu dana od istog kluba za 2 miliona,bravo za Vošu. hhahahahhahahahah
н

нс бој

pre 5 dana

Само што он данас вреди 4-5 милиона.Ушао је у последњу годину уговора и то смо искористили,а он је хтео само у Војводину,тада можеш да уцениш клуб ако хоће нешто да заради то им је последњи воз.Клуб је испоштовао Зукића и пустио га у Војводину иако су имали дупло јаче понуде.

Enzo bg

pre 5 dana

Nesto ovde ne valja, ovi prosle sez odbijaju 5 miliona od Lacija, traze jos para, ovde sezone bude jos bolji i dodje u Vosu za 2 miliona... Zaista mi je tesko da poverujem da nema neka cudna pozadina iza ovog
a

ajde bree

pre 5 dana

Jaoooj, u svemu nalazite nesto cudno. Oni su mogli traziti i 10 miliona ali im niko nije ponudio pa su ga zato i prodali Vosi sada.

cone1312

pre 5 dana

Jedan je zuka kapitenn

cecaaa111

pre 5 dana

Credi svaku paru
N

NIO

pre 5 dana

Ovo je neko pranje para kojih crnih 2 miliona za ovog NN igrača, kakve su ovo ribolovačke priče
C

CeoNBg

pre 5 dana

Haahahah i sad kad padne vlast eto ih znate gde? 11
H

Hmmm

pre 5 dana

Bezvezniji komentar odavno nisam procitao.
M

Milantom

pre 5 dana

Klub bez realnih prihoda, dovodi igrače u milionskim transferima. Nema publike, nema sponzora, nema igara u Evropi. Nažalost, ispašće od Ferencvaroša, zatim i Ajaksa, zatim će se kao posvetiti domaćem prvenstvu gde neće uraditi ništa....
H

Hmmm

pre 5 dana

Jesam zvezdas ali moram da odgovorim ovakvim likovima. Kako to da nemaju prihode? Prodali Bukinca, Bamidelea, Zadi Serija, Romanica, Sicenjea, Koraca, Ivanovica, Carevica samo u zadnje 2 sezone. Imaju i dobre klince koje mogu prodati za makar po milion evra, Sukacev vredi 2+ miliona. Zasto u svemu sejete negativu??
@

@Hmmm

pre 5 dana

E, neka si im rekao. Ovakvi prate fudbal kao pikado.
P

Papu Gomez

pre 5 dana

боље него неки сумњиви странци

Bibras Natho

pre 5 dana

Slabo sve...jer ce ispasti u evropi..
s

slana bara

pre 5 dana

Ali cemo da vas natamburamo i da budemo pre vas na tabeli...

vacke86@gmail.com

pre 5 dana

Vojvodina radi ozbiljan posao ovog prelaznog roka, a tek je početak.

Bojan Pavković

pre 5 dana

preozbiljan transfer. svaka čast dejanu, vidi se da voli klub, hteo je da se vrati...za svako poštovanje

jovan1111

pre 5 dana

vredi svaku paru koju je placen
D

Djordje135

pre 5 dana

Vojbodjna dize zahteve hahaha

Alek

pre 5 dana

Bravo voso, evropa vas ceka
F

Fanste933

pre 5 dana

pa i treba se jednom delu posvetiti tome
D

Djapex

pre 5 dana

Da je sreće pa da jos 3 ili 4 kluba tako kupuju, da se podigne kvalitet lige. Jedini problem jer ni Zvezda ni Vojvodina nisu isplatljiva bez Evrope, jer od Superlige nema para. Vojvodina ce imati bas jak tim za Superligu, samo fale jos jedan stoper i spic ( dosao je Bosanac ali iskreno nikad nisam čuo za njega). Ps : Vojvodina ima veći budzet nego Pafos na primer !
н

нс бој

pre 5 dana

Босанац се надавао голова у ЛК.

Mozzart Nalog

pre 5 dana

Opasna ekipa za sledecu sezonu mozda i osvoje
G

GOL

pre 5 dana

LAKO JE VOJVODINI I BLIZANCIMA KADA DRŽAVA NJIMA DAJE I ŠAKOM I KAPOM, A OSTALIMA NIŠTA
П

Па...

pre 5 dana

...90% ће да освоје, а 100% неће 😂😂😂
b

boca2343

pre 5 dana

pa realno covek vredi tih para
N

Natalii29

pre 5 dana

biće zanimljiva prica sa njima

aura 222

pre 5 dana

vojvodina se baš pojačava, jel to možda se ide na titulu, ko zna

Milan Lukic

pre 5 dana

dobar igrac zukic

Мирослав

pre 5 dana

A Terzić je hteo prije 6 meseci da ga dovede za 5 miliona,a on se vratio u Vošu za 2.Ko je ovdje lud?

Noki71

pre 5 dana

Realno transfer je verovatno veci od pomenut sume,tesko je ovo realan iznos.

Mutombo

pre 5 dana

Bitno je da Voša prođe dalje u LE. Ako eliminišu Ferencvaroš, postoje minimalne šanse da se prođe Tvente i obezbedi makar play off LE i grupna faza LK. Pre bih se kladio da će ispasti od Tventea, ali uz malo povoljniji žreb u IV kolu, eto Voša u LK. Mislum da tu nebi bio kraj. Solidna je ovo ekipa i može proći među 24,ako ne i da bude među prvih 16 plasirana, pa da uđe među 16 i odigra 1/8 finala. Sviđa mi se triling u veznom redu Njegoš - Đakovac - Zukić i uz krila Ranđelovića i Mitrovića, mnogo jača ekipa od TSC-a od pre dve godine. Rosić je dobar golman, pozadi Baros, Suč, Crnomarković, Nikolić. Samo nedostake centarfor, jer je Vukanović istrošen. Rezerve su Vidosavljević, Kokanović, Kolarević, Sukačev, Mladenović, Kufre Eta. Imaju i klupu da popune neki izostanak. Derbi sa Zvezdom biće ozbiljno nadigravznje definitivno. Navikli smo ranijih godina da Vojvodina ispadne u kvalifikacijama, ali ovaj put se nadam da će stići do ligaškog dela LK i onda proći makar među 16 ekipa.
A

Austrijanci rekoše

pre 5 dana

drugačije. Po njima je Vojvodina platila 2,5 miliona evra fiksno. Ovo je iz njihovih medija: Der aktuelle Wechsel zurück nach Serbien (Juni 2026): Nun zieht es Dejan Zukić nach seinen starken Leistungen in der Bundesliga wieder zurück in die Heimat. Für diese Rückkehr bezahlt der FK Vojvodina die neue Rekordsumme von 2,5 Millionen Euro an den WAC. [1, 2]
L

Limanovski

pre 5 dana

Imali smo neke procente sa njima mislim 20% od sledece prodaje, tako nesto.
G

Gost 94

pre 5 dana

Dobar posao za Austrijance.
K

Karadjordje NS 4C

pre 5 dana

Vosaaaaaaaa!!!!
N

Necimaki1

pre 5 dana

Pojačava se Voša,može da prodje dalje ako bude sve kako treba..
н

нс бој

pre 5 dana

Гледате веома плитко на наша појачања,одма титула,лигашка фаза Европе или пропаст,глупости.Кога требамо да доведемо да би имали реалне шансе против Твентеа или Ајакса,па нема шансе да можемо,тако да је то глупа прича да ова екипа ако не уђе у Европу ,да је пропаст. Поента је да смо дигли квалитет екипе,да имамо екипу уз које ће моћи да стасају млади играчи.Ево нпр да шпица игра мали Бошкан иза себе има Зукића,Ђаковца,Његоша,на крилу Ранђеловића,Митровића,Коларевића,па мали може да постигне 15-20 голова,колико ће онда вредети.Значи ови играчи дижу цену свим играчима.Друго а можда и најважније,Зукић је Сланинар,у топ играчкој снази,вођа и капитен,то ће веома много значити на маркетингу,придобијању клинаца да навијају за Војводину. Европу треба напасти свим силама,бар Фрадија избацити,иако су и они прејаки за нас,па после да се надамо бољем жребу у ЛК ако испаднемо од Твентеа,ал није смак света испасти од таквих екипа,јел треба Ајаксу да претимо. Оно што је најважније да кроз наше првенство дигнемо ниво игре на европски,да будемо други,да следеће године уз мало повољнији жреб одувамо квалификације.
A

Astoria

pre 5 dana

Dobar i smislen komentar. Upravo je to ono što nam nedostaje, da budemo realni. Fudbal je kolektivni sport prema kojem imamo najnerealnija očekivanja.
N

Nenad1246

pre 5 dana

Unerediću se više od Fradija.
t

tisikaomadjija

pre 5 dana

Ni ove niko ne pita otkud novci? Mozda i ovi ko miljenica kad istrese 20 milki "pare su od lige šampiona"
h

hahahahahha

pre 5 dana

Pa od cega su pare? Izlazni transferi, pare od UEFE - preracunaj koliko je Zvezda zaradila. Sto se tice Vose imali su i oni dosta jakih izlaznih transfera ovih godina pa eto ulazu od tog novca u pojacanja. A vi, nesto vam kao krivo? Koga ste prodali zadnjih godina, koliko od UEFE?
G

GOL

pre 5 dana

JA ZNAM ODAKLE SU NOVCI, OD DRŽAVNOG SRBIJA GASA,A BLIZANCIMA OD GASPROMA, ODNOSNO DRUGOM BLIZANCU OD KINEZA, OD BORSKOG RUDNIKA, PLUS ŠTO DRŽAVA UPUMPAVA SAMO PARE U TA TRI KLUBA, E ODATLE SU NOVCI PRIJATELJU, JEL SADA ZNAŠ

branislavhalas1@gmail.com

pre 5 dana

Vosa se podize opasno.

Salleee

pre 5 dana

Ovakvo ulaganje bez evrope nema nikakvog smisla. Bolje da su uložili u dva tri klinca taj novac oa za sezonu dve zarade nešto. Ovako samo gube finansiski amo ne uspeju da udju u evropu
H

Hmmm

pre 5 dana

Glupost. Zukica mogu i sa 27 godina prodati za makar slican iznos a doprinece igracki do tada.
н

нс бој

pre 5 dana

Оваква екипа може да афирмише и набије цену за 3-4 клинца ко од шале.Битно је окружење,јел мислиш овај мали из цз да игра у Лучанима да би вредео 25 милиона.До зиме можемо да дуплирамо цену за Сукачева,Коларевића и Кокановића,а шансу ће добити Бошкан,Пиваш,Перановић можда и Давидов.
x

xcx

pre 5 dana

Ovo je baš sumnjivo. Ekipa iz Austrijske lige proda svog najproduktivjnijeg igrača samo za 2m,a vrednost na transfermarketu mu je 3m.
н

нс бој

pre 5 dana

Последња година уговора,клуб се не пита много,ако жели нешто да заради последњи воз.Зукић је инсистирао да се врати у Војводину и то је то.
N

Nenad1246

pre 5 dana

Kakve veze ima tm sa stvarnim tržištem? To što neko nalupeta cene igrača ne znači da je tako i da za to mora.

Acaredstar1

pre 6 dana

pojacava se voza bice dobar konkurent zvezdi sledece sezone
n

navijač czv

pre 6 dana

Izgleda se ovi sa Mocarta opasno naložili na Vojvodinu a kada dožive fijasko imaće da razvlače analize - šanse Vojvodine za evropu na jesen su jedan prema milion imaju kvalitet da se sa Partizanom bore za 2.mesto i to im je puna kapa....
н

нс бој

pre 5 dana

Па и да се учврстимо на месту другог клуба у Србији није мала ствар за сада. Нико не каже да ћемо напасти и освојити титулу,ал да морамо бити у самом врху сада је то обавеза,четврто место би било неуспех.
i

isto navijac cz

pre 5 dana

A sta ima lose u tome sto Mocart pohvalno prica o njima? Neka se prica o tome, mozda ce se podici poseta na srpskim terenima. Meni se svidja sto ojacavaju tim, proslih godina smo imali bas zanimljive utakmice nas i Vojvodine.

Bojan Ivanovic

pre 6 dana

Ovi bas resili da opet budu drugi

Slavko Ćosić

pre 6 dana

Kada se ima i kada ulože u tebe možeš i malo da se rasipaš sa kintom .

acajank89@gmail.com

pre 6 dana

jaka je Vojvodina

Uskekruske

pre 6 dana

Dobra stvar za njih
P

Pa

pre 6 dana

Nije morao elmer da ga proda za manje od milion evra a sad da plati 2.Bolje da ga je ostavo u Vojvodini pa bi bio prodat sa 25 za 5 m evra u Arabiju ili Emirate
J

Junior i dalje

pre 6 dana

Džabe sve kada je Junior i dalje u klubu, ako se Suč ili Crnomarković povrede/crveni karton za Vošu treba da igra Junior, otac tvrdoglavo odbija da dovede novog štopera kako bi sin imao nekakvu sansu da igra. Nepotizam parekselans, poprilicno nezamisliv za renome Voše. Svima je jasno da Evropa i junior ne mogu u istu recenicu. Svima osim tati i zbilji.
J

Jaaaaaa

pre 6 dana

NIJE ISTINA!!!!
K

Komri

pre 6 dana

do juce ste pisali o 2.5 miliona gde sada nestade 500.000 eura?
M

Mapet souovi

pre 6 dana

KO CE DA IGRA ODBRANU? Ko je taj odbrambeni koji menja crnog i suča? Nadamo se da je siniša kombinacija tatina zavrsila sa Vojvodinom.
V

Veni

pre 6 dana

Vidi Vici. To mogu da kazu Vojvodinasi tek ako udju u gruou LE il LK. Da li je vredelo dati 4 m evra za ove fudbalere
C

CaNoks

pre 6 dana

Ima li nekih informacija oko štopera, znate ako je plan da se do Evrope dodje sa SINOM od trenera, dozivecemo ogromno razocarenje. Prosto je nadrealno da je SIN projektovan za treceg stopera, da li je ovo neka skrivena kamera
Z

Za te

pre 6 dana

Pare su mogli da dovedu 5 fudbalera Zelenortskih ostrva Kurasa il Haitia koji su brzi bolji i jeftiniji od beka chalfa defanzivnog i ofanzivnog veznog cfora sto su i pokazali kad su demontirali reprezentaciju fss. Namerno govorim fss jer se ovde igra preko menadzera. I trebalo je to uraditi pre SP jer su im sad cene 3 put vise
L

Luka muka

pre 6 dana

Bravo za Vosu! Kao Zvezdas zao mi sto nisu dali 2 m za njega jer ako nista drugo zna se ko je i sta je i sta moze da se ocekuje od njega,svakao u odnosu na kakve panjeve smo bacali milione mislim da su ga trebali dovesti,e sad ako je on kao dete Vose zeleo samo tamo to je onda neka druga prica! Njemu i Vosi zelim puno uspeha,a nasoj ligi jos mnogo igraca poput Zukica da se nivo podigne i utakmice budu zanimljivije! Sportski pozdrav