Komentari na vest

Vojvodina daje za Đakovca 1.200.000 evra

Valentina Kolar

pre 22 dana

Opasno se sprema Voša
R

Rectify1995

pre 22 dana

Ne razumem ovaj potez za finansijske strane, razumeo bih da se ovo dešava, 3-4 godine unazad.
O

Ono...

pre 22 dana

Pa, ako misliš na budući plasman, to nije promarna svrha. Mogao bi u nekoj krajnosti da bude prodat ili ponovo u Rusiju, postsovjetiju, neki Kipar ili Saudijsku Arabiju, Katar. Ali to nije primarno. Sam Đakovac je naveo porodiče razloge zbog kojih želi povratak u Srbiju, a ako se dobro sećam, baš u intervjuu za ovaj portal (9.02.2026) je rekao sledeće: "Ne sanjam o dresu Real Madrida. Imam 28 godina, možda još godinu-dve i to je to." Dakle, hoće čovek da odigra još malo i da završi igračku karijeru na visokom nivou. Sa njim fk Vojvodina dobija preko potrebnu stabilnost u veznom redu i kreiranju ofanzive. Tako da je naglasak na tome. Ako u Vojvodini odigra fajterski, to je to. Voši super, njemu idealno, a UO ekstra jer će podići noivo kvaliteta igre. A fk Vojvodina posle kvalitetne sezone, može da se naplati kroz potencijalne transfere drugih igrača. Tako da ne mora svaki transfer da bude oplemenjen dodatnom zaradom, već zbirnim učinkom kao posledicom posrednog dejstva dovedenog igrača.
R

Ruski

pre 22 dana

Akron ga je platiio Tsc 700 h evra da bi jedva ostao u ligi a Vojvodina sipa 1.2 m evra za fudbalera koji nu u BiH ne igra na SP uz to 29 g. To je taj tanga elmer biznis
н

нс бој

pre 22 dana

У праву си,цена није реална,ал дефицит је таквих фудбалера.Црвени близанац не може годинама да нађе замене за Иванић-Катаи,једини креативни играчи,праве разлику и сада матори.
C

Chiske

pre 22 dana

Rusi su dali milion. Secam se da je u to vreme za vosu bila cifra od 900k jer su ga vec tad hteli dovesti.
Z

Za te

pre 22 dana

Pare Vojvodina treba da dovede dva vrlo dobra Latinoamerikanca ili dva fudbalera Zelenortskih ostrva koji su bolji od svih odavde
@

@Za te

pre 22 dana

Prijatelju, nemoj da si pod utiskom reprezentativnog duela. Tima sa Zelenortskih ostrva bi trebalo vremena za privikavanje na ovu našu ligu. Dakle, neka Zelenorćani odigraju najpre SP, pa onda u budućnosti možda bude nešto zanimljivo.
m

majster

pre 22 dana

Vojvodina radi ozbiljan posao a tek je krenuo prelazni rok

Danilo Pavlovic

pre 22 dana

Bice to dobar transfer

Sijanda Ksulu

pre 22 dana

Dobijaju super igraca zahvalnog za male pare danas

nedjo nedjo

pre 22 dana

Bravo , kvalitetan igrač
B

BabaJaga

pre 22 dana

Samo napred Voša !!
v

v1ad

pre 22 dana

Nisam ispratio Djakovca posle TSCa ali znam da se ceo taj klub raspao posle odlaska njega i Lazetica. Toliko je bio znacajan. 28 godina je nista danas u fudbalu, ima jos sigurno 7-8 dobrog aktivnog bavljenja fudbalom na ovom nivou, tako da sa te strane dobar posao Vojvodine. Vidim i da mnogi pisu kako je 1.2 miliona previse za njega, ne znam da li ste pratili fudbal zadnjih 10-15 godina? Ta cifra je danas prilicno uobicajena.
s

spitfire

pre 22 dana

Odlican igrac za Vojvodinu

Batina1

pre 22 dana

Puno je to para za njega.

mladen misic

pre 22 dana

Hvala Bogu da se trgnu i oni, a ne da ispadnu u prvom kolu kvalifikacija
d

dokile

pre 22 dana

Sa dobrim pojacanjima,Vosa svima moze da pomrsi racune...

Skorpion77777

pre 22 dana

svakog igrača kog mocart sport spomene....da je u pregovorima sa Partizanom Vojvodina dovede kao da im je Moccart skauting služba 🤣🤣🤣
N

Nebojsa Tasic

pre 22 dana

Dobar igrac za nasu ligu
z

zulu

pre 22 dana

odgovaraće vojvodini,dobar igrač

Dejan Lazic

pre 22 dana

Realno previse covek je vec u igrackim godinama nije mi neko pokacanje za vojvodinu. Bratski bi trebao neko da uleti lovu laganu tamo

Dejan Lazic

pre 22 dana

Za 1,2 miliona mogu da dovedu 4 odlična Afrikanca. Da postoji skauting

Proficap

pre 22 dana

Za nasu ligu top igrac.

Goran Jovic

pre 23 dana

Dobar igrac za Vojvodinu
n

nenadnbgd

pre 23 dana

Kvalitetan igrac
н

нс бој

pre 22 dana

Бот.
v

vukasin2015ks

pre 23 dana

dovedite ga u partizan,vrlo zahvalan igrac koji igra u oba pravca..
m

maloKoncentracije

pre 23 dana

Za 1,2 miliona mogu da dovedu 4 odlična Afrikanca. Da postoji skauting služba. A ne postoji :(
v

v1ad

pre 22 dana

A da dovedu cetiri Afrikanca ti bi rekao "sto dovodite ove Afrikance pored nase dece?"
A

Artegor

pre 22 dana

A što da dovedu 4 Afrikanca? Pa nije ti ovo CZ, ipak je fk Vojvodina u pitanju, drugačiji pristup.
h

h. o. r. i. 91

pre 23 dana

Dobar igrač,svaka cast
M

Mirko12345

pre 23 dana

odlična prilika, svaka čast
M

Mandic60

pre 23 dana

Dobro pojačanje za Vošu.

Ivan Kozotic

pre 23 dana

Realno previse covek je vec u igrackim godinama nije mi neko pokacanje za vojvodinu.
A

Alberto Moreno

pre 23 dana

U kom univerzumu ovi misle da bi Zukić posle dobrih sezona došao nazad u Srbiju... Djakovac ne vredi toliko para ali dobro nek im je srećno u Evropi

milan.vijatov12@hotmail.com

pre 23 dana

resila vosa da pocasti sebe evropom ove godine

srecko Janjic

pre 23 dana

nego evo i u transferima fudbaleri pre biraju novi sad nego beograd. Zanimljiva sledeca sezona nas ocekuje..
В

Воша55

pre 23 dana

Прави избор... Такав профил играча нам недостаје на средини... Уз Његоша и Зукића одличан везни ред.... Ту су и Ета Видосављевић Кокановић Величковић Полетановић...
A

Aleson

pre 22 dana

Kakav profil igraca? Za ligu mozda a vi zelite iskorak u Evropi, kad je TSC igrao Evropu preskakali ga ko kozlic, tu vidis koliko lik igra nazadni, tromi i zastareli fudbal.
G

Grupa_JNA

pre 23 dana

Steta sto Ifet i Mulaspahic nisu potpisali za nas ptizan jer ovde takve igrace volimo!
A

Aleksandar Denic

pre 23 dana

Dobar igrac za nasu ligu, zahvalan.

micaredstar72@gmail.com

pre 23 dana

jako dobar igrac
D

Daren_g

pre 23 dana

Ne samo da je vojvodina zavrsila isped partizana nego evo i u transferima fudbaleri pre biraju novi sad nego beograd. Zanimljiva sledeca sezona nas ocekuje

Dajana09

pre 23 dana

Zar postoji kom za crveno beli

Isa Peric

pre 23 dana

Vojvodina se ubacila na tabeli izmedju vecitih rivala. Ove godine ce pokusati da ugrozi i CZ( malo teze ce to ici).
S

Strucno istina

pre 23 dana

Solidan igrac - ne vredi te pare trenutno
C

Chiske

pre 22 dana

Tacno, vredi vise…

Ivanss

pre 23 dana

bacanje novca...

Noki71

pre 23 dana

Odličan fudbaler,prava radilica na terenu.
z

zvonko3112

pre 23 dana

Odličan,pravi vezni igrač, ogromno pojačanje igrao LE sa TSC,pluća ogromna strašno trči,dobar šut. Nema greške kod Đakovca
C

Chiske

pre 23 dana

Samo? Bukv ceboti 50% jaca sa Ifetom. Vrh igrac.
C

Chiske

pre 23 dana

Ce Vosa biti jaca*
p

pekica_napoleon

pre 23 dana

1.2 miliona za igraca od 28 godina upitne motivacije na kome sigurno nece moci da se unovci... Bolje da su doveli neke mlade perspektivne igrace iz nase lige kao Vidosavljevica letos nego ove povratnike iz inostranstva na pragu tridesetih...
R

Realno je

pre 23 dana

Neće moći da se unovči istina, ali iz Srbije se izvoze deca i dobri stranci, igrači srednjih godina slabije a opet mogu mnogo da donesu klubu. TSC je izgledao sasvim pristojno sa njim, Stanićem, Stojićem, Ratkovim itd.
M

Marija22

pre 23 dana

Odličan,pravi vezni igrač, ogromno pojačanje igrao LE sa TSC,pluća ogromna strašno trči,dobar šut. Nema greške kod Đakovca.
M

Marko Zmn

pre 23 dana

Ne treba toliko novca dati za igrača koji ima 28 godina... On je jako mlad kao čovek, ali kao fudbaler - nikako. Da nema obeštećenje, odmah ga uzeti... Ovako, ne!
K

Kanada

pre 23 dana

Odličan,pravi vezni igrač, ogromno pojačanje igrao LE sa TSC,pluća ogromna strašno trči,dobar šut. Nema greške kod Đakovca.
h

h. o. r. i. 91

pre 23 dana

Dobar igrač treba ga iskoristiti
S

Samo jedan covek

pre 23 dana

Bolji je Sek za 1 400 000! Ha ha
N

Nele0209

pre 23 dana

Dobar igraĉ, vredi pokušati s njim.
L

LFCC

pre 23 dana

1.2 miliona za igraca od 28 godina upitne motivacije na kome sigurno nece moci da se unovci... Bolje da su doveli neke mlade perspektivne igrace iz nase lige kao Vidosavljevica letos nego ove povratnike iz inostranstva na pragu tridesetih...
@

@LFCC

pre 22 dana

Nije suština u unovčavanju, veću sinergetskom efektu na ostatak ekipe.

almamladenovic@gmail.com

pre 23 dana

Odlično pojačanje,dobar igrac

Meda74

pre 23 dana

Opet se iz Bosne sele u Vojvodinu
i

icapopara75

pre 23 dana

Bravo, odličan igrač, odlično pojačanje!
П

Па...

pre 23 dana

...дефинитивно ће се успоставити Војводина као други клуб у Србији, што и није лоше.
N

Nenad1246

pre 23 dana

Ne vredi ni džabe da dođe ukanali će ih ko tsc.

Kristina Janjic

pre 23 dana

Dobar igrač,može da im pomogne u pohodu na grupnu fazu nekog Evropskog takmičenja.
M

Marko206

pre 23 dana

Bravo, sto su vise klubova jaci to bolja liga.

vacke86@gmail.com

pre 23 dana

Dobar igrač,može da im pomogne u pohodu na grupnu fazu nekog Evropskog takmičenja.

M. K.

pre 23 dana

Dobar potpis za vosu!

Benny Ben

pre 23 dana

Voša da cementira drugu poziciju, od Grobara nema ništa!!!

Aleksandar Dilparic

pre 23 dana

Pa dobro je to nije lose

Mmrvic

pre 23 dana

Bolje da je dosao u Partizan nego sto ce za Vojvodinu igrati
v

vosale

pre 23 dana

Bira čovek bolju sredinu i jači tim,ode u partizan dobije platu ma svaka tri meseca

Uskekruske

pre 23 dana

Bice zanimljivo..

Psycho Machine

pre 23 dana

Lepo nema sta,pametno se pojacavaju. Samo napred i da se malo i dobaci u Evropi. Napred Vosa!!!

atisitaj?

pre 23 dana

boga mi bice zaninljivo.

nebeknesa2018@gmail.com

pre 23 dana

Dosta mi dve ekipe iz Bg vise. Navijam za Zvezdu ali voleo bih Vojvodina bar da pokusa i mozda uzme prvenstvo.
А

Апис

pre 23 dana

: не навија за Звезду
D

DDS900

pre 23 dana

Zajednicko im je isti menadzer? Domaca polutka od igraca sa 28 godina 1.2 mil
d

ds1989 kopre

pre 23 dana

burazeru polutka ne polutka zajeban igrac iskrneo ,za pozeleti ga

Saša Stanivuk

pre 23 dana

Da još neko pojačanje da se odbrana malo zategne..
ф

фкв

pre 23 dana

скупо прескупо...
k

kikoman

pre 23 dana

samo tvrda ekipa sa jakim fizikalijama, Njegos i Ifet ce biti sjajni u vezi, ako se tu pridoda Eta kao zadnji vezni, to ce biti odlicno, na krilu Randjelovic i Vidosavljevic, Suc na stoperu i levo Baros, mora da se dovede partner Sucu na stoperu i jedan desni bek ako ode Nikolic. Takodje bilo bi dobro dovesti jos jednog spica pored bosanca sa drugacijim karakteristikama. Nadam se Ligi konferencije...
B

Bojan19919

pre 23 dana

Sto se tice spica tu je mali Stanisavljevic koji je na pozajmici u Novom Pazaru, njega bih vratio, borben je, daje golove, stekao iskustvo i msm da ce biti jos bolji, definitivno mu pruziti sansu.Nisam nesto optimista sa novim napadacem, visoki napadaci su mi nekako uvek bili tromi, vise sam za eksplozivnost, mada ko zna, ako bude davao golove nista mi nece smetati😁.Sada dovesti igrace, ja se nadam da ce se dovesti Cumic, oformiti ekipu i onda ove sto malo doprinose rasprodati, mnogo igraca u rosteru, mlade poslati nabpozajmice kao Stanisavljevica prosle godine i videte posle jel vrede ili ne, jel su sazreli ili ne.
m

milan62611

pre 23 dana

Dobar igrac vredi toliko

jbozic11@gmail.com

pre 23 dana

bice u vrhu i sledece sezone 2-3. mesto

karabasil1985@gmail.com

pre 23 dana

Vojvodina se pojacava,opet ce biti ispred Partizana. Mada ovi igrači,pitanje je kako ce se snaci u Evropi
C

Classico

pre 23 dana

Sipa se novac nemilice u Vojvodinu jer je jelte iz Novog Sada, zarad mira u kuću.

Dejan Jevtic

pre 23 dana

Pa jel moguce da daju za Dajkovca samo 1200000,a Partizan za Seka 1500000?

Magistar

pre 23 dana

treba i igrac da zeli dadođe nije to plati i teraj
P

Previse

pre 23 dana

Je to Love za njega
B

Bada Bing!

pre 23 dana

Svaka caaaast, tako treba

popovicnemmanja1905@gmail.com

pre 23 dana

Samo kupuj...da se skine zvezda sto pre
Z

Za to cudo

pre 23 dana

..to ne postoji ni promil sanse.