Komentari na vest

Vlahović zimus dao reč Juventusu i održao je

Goran Jovic

pre 27 dana

Бољи од свих нападача тамо
U

United

pre 27 dana

Samo pare! Ko mu da više tu i ide.

Damir Jovic

pre 27 dana

Tako je Care Dušane,samo hrabro.

Neksaa

pre 27 dana

Treba da dođe u Arsenal, sampion premier lige i za 3 dana Evrope.
A

Anti.

pre 27 dana

Liče, prolaze ti godine a idi neđe, pod uslovom da te tamo žele, đe ćeš igrati minimum 1/4 finale LŠ, neđe đe se igra fudbal. Pa nek oni dovode onog crnca kolo nešto više ni ja nzm kako
J

JVPS

pre 27 dana

Mene više zanima šta će da rade sa ona dva panja koja su doveli prošlo leto i gde će da nađu nova dva napadača? Takođe šta će sa Zhegrovom i ostalim otpadom koji mora da se uvali nekome, makar na pozajmicu. Mnogo problema ima Juve oko prodaje tih amatera, dok se scouting pokazao užasan u prethodnih par sezona. Mislim da bi Vlahoviću trebali da daju makar 8 mil jer nema igrača na tržištu koji bi ga zamenio. Ako ponovo dovedu nekog novog Davida, možda prvi put ispadnu u Serie B igrom. :)
O

Old Jack

pre 27 dana

Najrealnije mi deluje Barsa,otiso je Leva,nemaju zamenu a ni novca za nekog novog napadaca. Ako moze jedan Rasford,Feran Tores da igraju u Barsi zasto ne bi mogao i Dusan koji je jos kvalitetniji od njih.

trilee93

pre 27 dana

Sad je Barsi potreban napadač pa mozda uleti

atisitaj?

pre 27 dana

bukvalno treba da odes, juventus je propao brate i ti ces sa njima ako ostanes tu

quaresmaaa

pre 27 dana

Bezi iz Juventusa dok još ima vremena
G

Gattuso

pre 27 dana

Dušane u Milan fali špic

Sele Fejzic

pre 27 dana

vlahovic dobar igrac sve pohvale za njega

daganma

pre 27 dana

Po meni treba da ide iz juvea
d

daka07

pre 28 dana

bezi iz juventusa dok nije kasno
P

PRDIMISEGUZICI

pre 28 dana

On je Vlahović...a Vlahovići kad nešto kažu onda je to tako!
S

Spasovski92

pre 28 dana

Begaj odatle dok je vreme,nema tu nista za tebe
B

Bacoglavac

pre 28 dana

Оставите му плату и имате шпица. Или спремајте паре за обештећење, плус за плату и МОЖДА добијете шпица

alexandar1987

pre 28 dana

Mislim da bi mu Nemačka dobro legla.....samo da je redovan

Bosque

pre 28 dana

Mogao bi malo da svratis do premier lige...

cikakure123

pre 28 dana

Realno, top bi mu legao Arsenal! Ali se u nemačkim medijima pojavila vest da je dogovor pao izmedju njega i Bajerna.
M

Menjaj nesto

pre 28 dana

Spanija je najbolji izbor za njega i mislim da bi se tu bas dobro snasao.
A

ASto

pre 28 dana

Pa verovatno i nije bilo nista primamlijvo, to je ko da kazem da necu i dati na najjaca cura u gradu, a ustvari ona i me ne zeli nit zna da postoim

Slobodan Milojkovic

pre 28 dana

Nesto ga i ne postuju u Juventusu, vreme je da promeni sredinu....Sigurno ima dosta zainteresovanih za njegove usluge.

mlade016@gmail.com

pre 28 dana

Treba da ide. Voleo bih u Barsi da ga gledam.
P

Pwetarr1996

pre 28 dana

Laporta je javno reko posle izborq da Vlahovic nije opcija...

dzeletheking@gmail.com

pre 28 dana

Ajmo Vlahoviću u Arsenal ili Man.utd. Da malo odigra i premijer ligu.