Komentari na vest
Vlahović ponovo na klupi
R
REKOS
pre oko 1 godinu
Evo za par minuta vidcemo SMS koji je Alfa i Beta u Al Hilal.
J
Joksim
pre oko 1 godinu
Taj više ni komentara nije vredan, umišljen a prevara od napadača. Ako ostane, treba ga pustiti da za klupom plače, zaboravlja da je on vlasništvo kluba a zna se šta svaki klub radi sa feleričnom robom.
V
Van Helsing
pre oko 1 godinu
Juventus da dovede Halanda i Levandovskog zajedno ne bi postigli 20 golova. Neverovatno loš tim po napadače.
M
MANOL0
pre oko 1 godinu
Nije do trenera nego do kluba. Neces da produzis ? Neces ni igrati. Nije klubu u interesu i zato ne igra od proleca.
И
Игор Тудор :)
pre oko 1 godinu
Стиже нам Паволети из Калијарија Паволти један од нас
G
Gomesss
pre oko 1 godinu
Ide u Liverpul sada se svi verovatno smejete ali pazite šta vam kažem.
1
1234567891011
pre oko 1 godinu
Он ће у Ливерпул,кад и ти🤣😂Просечан играч,ништа више од тога!Па бре он до скоро 2.године није дао гол за репрезентацију!У Ливерпулу нзм које радно место да му дају,може да буде кустос музеја нпр🤣😂
G
Gomess
pre oko 1 godinu
Videćeš na kraju kako ćes da se smeješ
R
Redmi
pre oko 1 godinu
Dovodimo Aranutovica na njegovo mesto
Т
Тудор
pre oko 1 godinu
Нова информација проверена долази нам Паволети из Каљарија
F
Formula 1
pre oko 1 godinu
Izvini ali ko je Aranutovic?!
G
Gotz
pre oko 1 godinu
Uzeće im 12 M do idućeg ljeta,igrao me igrao.Za njega još bolje,neće se povrediti .Mislim da ga ne tangira to uopšte
v
vlajsoo
pre oko 1 godinu
i otici ce negde besplatno i uzeti par miliona za potpis, i boli ga patka
H
Hakinen
pre oko 1 godinu
@vlajso....On jedino može arape da zajebava na potpis,u Evropi više nikog!Ako bude odlazio za Dz iz Juvea,biće ono uzmi ili ostavi od nekog kluba sa sredine tabele iz liga petice,ako ne onda S.Arabija
P
Paa
pre oko 1 godinu
Očekivano, tu mu je i mesto.
G
Gost78883
pre oko 1 godinu
Sta ste mislili da ovaj panj moze igrati konstantno, hahha pa coveku je sa 80m cena pala na 35m to dovoljno govori o njegovim kvalitetama
Г
ГГ
pre oko 1 godinu
Битно је друже да је твоја цена порасла са 400 дин на 450 дин за сат времена ...





_(1)_(1).jpg.webp)


