Komentari na vest

Vlahović i Juve – idemo ispočetka

TheStefanK

pre 10 dana

Ma oderi ih dusane za jos jedan ugovor i provedi pola vremena u ambulanti :)
V

Vladislav966

pre 10 dana

Mislim da nema potrebe, ali dobro

Asani Avni

pre 10 dana

bolje da bezi iz juventusa

Sasa Maksimovic

pre 10 dana

steta za ivog malog trebso je doci u zvezdu
b

bobljag

pre 10 dana

bolje da je otišao negde gde će ga više ceniti i poštovati...

Marko Strugar

pre 10 dana

Da je pametan da beži odatle...
d

dokile

pre 10 dana

Izgleda da ce ova prica da potraje celo leto....
S

Svveta

pre 10 dana

Juve -trula ekipa.Dušan najbolje da ode u ,,KOMO,,NA 2-3 go.Igrao bi ligu šampiona i bio bi poštovan u klubu.Komo igra ofanzivno što njemu odgovara.
I

Ivan8888888888

pre 10 dana

Preterase vise sa ovim vlahovicem da je hteo i da je imao ponuda otisao bi na prvu

mama Mama

pre 11 dana

A sto bi spustio svoje zahteve kada toliko vredi

ZIVAND

pre 11 dana

Kao slobodan igrač Vlahović može da uzme duplo više nego što mu sada nude... Juve gubi, on dobija i bira gde će, a ponuda če biti....
D

Dex12

pre 11 dana

Benchuga sledeće sezone. One tamo pravac Utah ili Al Khor Sports club

makamarija

pre 11 dana

Krs od napadaca, na kraju ce zavrsiti u S. Arabiji kao i ostali

N1cT0

pre 11 dana

vlahovic je njihovo dete

Zivot je igra

pre 11 dana

tanka scirka....

pavlee15

pre 11 dana

i bolje sto ide negde gde ce ga postovati
R

Rakija444

pre 11 dana

Isplatilo bi se i da mu dupliraju ugovor
M

MlađoL

pre 11 dana

Imaju oni prečih problema od Vlahovića, treba da se reše jedno 10ak igrača i oslobode plate pa tek onda da gledaju šta će sa Vlahovićem
T

TuzniBauk

pre 11 dana

Dobijao je jako malu minutazu u Juventusu, čudi me da je ostao
O

OptimusPrajm

pre 11 dana

Vlahovic bolje da je otišao negde gde će ga više ceniti i poštovati
Z

Zokili

pre 11 dana

Po mom misljenju trebao je da ode odatle u neki drugi klub
Z

Zvezda padalica

pre 11 dana

Kad je otisao Sergej Milinkovic Savic iz Lacia krenuo je da iz Juvea odlazi Vlahovic. Seobe srba su uvek nabijene emocijama i protkane dramaturgijom.
F

Fanste933

pre 11 dana

prwdpostavilo se da ce ostati

Radmila Petrović

pre 11 dana

Pa nek ide boljeee
M

Maya888

pre 11 dana

Bolje je da ide dalje, ali....

Masterselidbe

pre 11 dana

E steta bas 5 godina unazad traze ga svi na kraju ce da zavrsi u Arabiji
M

Mandic60

pre 11 dana

Otišao da bi se vratio

ms032

pre 11 dana

Menja se uprava da bi se sa njim postigao dogovor ? Onda mora biti da im je Dusan neophodan 😅
N

Natalii29

pre 11 dana

pa idealno bi bilo i da ostane za sve

Petar Kesic

pre 11 dana

treba da bezi odatle
J

Juve 1982

pre 11 dana

Zašto da bježi? Pa njemu je ugovor istekao. Slobodan igrač ne bježi.

Uskekruske

pre 11 dana

Idi dalje bolje ti je
r

racko1234

pre 11 dana

pa sta ce kad anemaju boljeg a on nema gde, nema ovome kraja

Sala zabava

pre 11 dana

Ako ne uspeju pregovori, ponovo menjaj upravu

Lazar Milovanović

pre 11 dana

Samo neka se dogovore vec jednom

Sunce555

pre 11 dana

Ovoj sagi nikad kraja zaista .
M

Mujagic

pre 11 dana

Nit bi oni njega, al nemaju boljeg, nit bi on ostajao, ali nema kud bolje…

MiraGajic91

pre 11 dana

Vlahović u Juventusu ima još nedovršenog posla. 💪
D

Djuro17

pre 11 dana

U svakom slucaju bi Juve trebao da se osvezi jednim dodatnim dobrim napadacem.
J

Jjj

pre 11 dana

Ostaje sigurno,boljeg napadača nema ni na vidiku.Odlično se poznaje sa ekipom ,prija mu Italija a i Spaleti je uporan da ostane ,zna stari lisac koliko bi mu značio Duci

Aleksandar Bezbradica

pre 11 dana

Vlahović i juče ispočetka pregovaraju da Dule ostane kod stare dame

Vladan Maleṣ̌ić

pre 11 dana

Sad ce on u ameriku haha

Vaskon

pre 11 dana

Idi u Njuku, ako imaš mozga!
m

menkopenko

pre 11 dana

Novi pregovori dok ne porumeni

Nenad Velickovic

pre 11 dana

nece naci boljeg napadaca od vlahovica
d

dejan1978fiser

pre 11 dana

Daj vise idi iz juventusa
m

mousemircale

pre 11 dana

ne razumem zato ostaje ako ga ne cene u juventusu

Bojan Ivanovic

pre 11 dana

Prava spanska serija
B

Bez lozenja

pre 11 dana

Covek za tri godine da golova u prvenstvu, koliko Ciro Imobile da u jednoj i pravimo od njega nekakvog spica. Nije igrac za top klub, zeli mnogo para, to moze da dobije samo u Arabiji, posto mu u Evropi to niko pametan nece dati (pricate ovde o Bajernu, pa tamo mu ne bi dali ni trecinu novca koji zeli Juve da mu da)...mislim da bi mu idealno bilo da ode u neku stabilnu ekipu, koja nema preveliki imperativ rezultata, tipa Viljareal i tu bi mozda dostigao svoj pun potencijal

Aleksandar Pesic

pre 11 dana

Bolje da promeni tim, Engleska stil fudbala bi mu vise odgovarao

djoki.urban8@gmail.com

pre 11 dana

Televisa presenta

gorandavinic1974@gmail.com

pre 11 dana

nems gde da ode niko nece da plati njegovu platu
D

Dragojlo

pre 11 dana

Badava puštate spinove, Turska ili Arabija su njegov zenit. Timovi iz liga petice odavno znaju da je najobičnija prevara od igrača.
K

KacaKM

pre 11 dana

Bolje mu je da ide Milan

karabasil1985@gmail.com

pre 11 dana

Vlahović moze da igra bilo gde u bolji klub,ali ako ostane i juve se pojaca bice sve ok. Al ako ne dovedu Jos 2-3 igraca opet nista

Sasa Maksimovic

pre 11 dana

nece naci boljeg napadaca od vlahovica

Dejan P.

pre 11 dana

Ostaće on tamo sigurno

Ssarita

pre 11 dana

Steta ne donosi mu Juve nist ama bas
n

neconi1122

pre 11 dana

Pa i ne bi trebao kakav je potencijal io nije se pokazao

dzeletheking@gmail.com

pre 11 dana

Možda bi mu bilo bolje da promeni tim ili čak ligu. Malo u Englesku da ode.
B

Barranjacccc

pre 11 dana

Najveći problem Juve-a je organizacija kluba. Prije se tačno znala hierarhija na terenu i van njega, a ovo sada je blaga katastrofa. Dok je bio Kvadrado radio je šta je hteo i dosta je davio loptu. Sada ovaj mali turčin misli da je Ronaldo lično.... Sebičnjaci su i Konseisao i Tiram. Ne znam dali će Spaleti moći da ih sve pokori i uklopi da igraju kao tim a ne kao nabedjene zvezde.
N

Nataas99

pre 11 dana

Propala karijera jednog talenta steta
m

milos987

pre 11 dana

Ovaj ce u arabiju uskoro

Veljaa13

pre 11 dana

Ako ostane, mogao bi da dobije novu sansu da pokaze svoj puni potencijal.

Natasa27

pre 11 dana

Deluje da prica izmedju Vlahovica i Juventusa jos nije zavrsena. Nekada je dovoljno da se promene okolnosti pa da obe strane ponovo sednu za sto.
T

Trebinje

pre 11 dana

Sta je s ovim Juventom. Zašto ne poslušaju savet informera i za te pare dovedu 11 fiktivnih talenata iz skole naprednih lidera sa rajka. Na golu lojalnog rajka iz arabije, u odbrani bosnjo Avdica, kolo nedeljkovica, stralo Nestu eraka i bukvu milosavljevica, u veznom sestre ilic i vasu sisku bugarina, po krilima stefu mitrovica i lucica i u napadu jolo bekam mijatovića i jos im ostane.
T

Trebinje

pre 11 dana

Sta je s ovim Juventom. Zašto ne poslušaju savet informera i za te pare dovedu 11 fiktivnih talenata iz skole naprednih lidera sa rajka. Na golu lojalnog rajka iz arabije, u odbrani bosnjo Avdica, kolo nedeljkovica, stralo Nestu eraka i bukvu milosavljevica, u veznom sestre ilic i vasu sisku bugarina, po krilima stefu mitrovica i lucica i u napadu jolo bekam mijatovića i jos im ostane.
D

Dojčilo

pre 11 dana

Proći će mu karijera u pregovorima....ali boli ga......patka...
n

norttt

pre 11 dana

Pa iskaza li makar jedan klub konkretan interes da potpise ugovor s njim. Osim medijskih natpisa da ga trazi pola evrope, ne videh da je neko pokrenuo bilo kakve pregovore ili da je uputio zvanicnu ponudu za ugovor. Ako mu upali ovo s Juventusom nece to za njega biti lose, jer je realnost da se niko ziv za njega ne otima, niti ce s obzirom na njegove finansijske uslove.
@

@

pre 11 dana

Ti znas dali se otimaju ili ne. Bajern je zaintetesovan kao i Arsenal. Mozes da procitas na njihovim vestima, to se prica i to uveliko. Ti samo slusaj sta Terza baroniae
m

maloKoncentracije

pre 11 dana

Izgleda da ni on ne zna gde bi. Verovatno bi hteo da ode, ali ga ocigledno niko nece, jer da ga neko hoce vec bi ga potpisao.

Valentina Kolar

pre 11 dana

Da li nas baš toliko zanima Vlahović
D

Dušan Horvatinovic

pre 11 dana

Ovo preti da postane veći smor od priče SMS Lacio

user7777

pre 11 dana

Kreni u barselonu bre da uzmes sve
h

hogije

pre 11 dana

on u barsu. presmešno

milan98838@gmail.com

pre 11 dana

Nastavljamo Vlahovic, prica nova...

milkica12

pre 11 dana

Mislim da treba da ide u bolji klub zasluzio je

Lulence

pre 11 dana

Ma treba on bezati iz Juventusa
G

GostGost1987

pre 11 dana

Najveća greška je što je uopšte ikad zaigrao za Juve. Jednostavno stagnira u svakom smislu.

dr.lule

pre 11 dana

Opet ta saga sa Vlahovicem

Mihajlo Milenkovic

pre 11 dana

Mislim da bi trebao da ode, ne cene ga dovoljno.
С

Свињар и ја

pre 11 dana

Тешко Јувентусу!
M

MMMarko

pre 11 dana

Idemo iz ispocetka. Pa opet ispocetka ...

rosengrenn

pre 11 dana

nek ide u arabiju

ivaijeja@gmail.com

pre 11 dana

Bezi odatle vlahovicu
Z

Zabarska

pre 11 dana

Posla!!! Oni ce ga potpisati pa na prodaju. Bice tu dobra zarada oni to znaju samo on ne!!!!!!
S

Srdjan1314

pre 11 dana

Tako je Vlahoviću, oderi ih
G

Gohost

pre 11 dana

Koga vise boli kufer, aman…

Isa Peric

pre 11 dana

Они би да задрже Влаховића али им је прескуп. Он је после повреде на свакој утакмици дао гол .

Vukelic David

pre 11 dana

vlahovic ako ostane bice super za juve

Meda74

pre 11 dana

Bojim se da pravi grešku ako ostane

Vladimir Jovanovic

pre 11 dana

Vlahović klasa za ostale
S

Scenario

pre 11 dana

Kakvi su ovo botovi u komentarima... Kakav crni Juventus, ako ostane tamo zavrsio je sa ozbiljnijom karijerom. Samo Aston Vila, Atletiko ili Njukasl eventualno.
Н

Није луд

pre 11 dana

Баш ће да оде у рударски и магловити Њукасл да спрца 4 године без трофеја, уместо у Јувеу, да живи у Торину, на 2 сата од мора, Монте Карла, Швице и Милана, осваја трофеје у додуше кршевитом Калчу, али биће први нападач најпопуларнијег тима на Апенинима.... зато и хоће да им измузе приближно што би добио у рударским привинцијама Британије..
l

lepo nema sta

pre 11 dana

eh kad bi ovako i moj sef... nego 3 godine nema povisice, kaze tako je trziste, sta da se radi

jovan1111

pre 11 dana

vlahovic bi trebalo da ostane
D

Drhaus86

pre 11 dana

pametno birqj dusane sledeci klub je kljucan
/

/-/

pre 11 dana

Evo, sad ce odmah da mu plate koliko zeli, bas potrcali

Vlada81pfc

pre 11 dana

Najbolje bi bilo da napusti juve posto ga ne cene dovoljno

Sterlings Braunfels

pre 11 dana

Na kraju će i ostati u Juventus za oko 10 miliona po sezoni sa bonusima.
N

Natalii29

pre 11 dana

pa neka ostane ali neka se potrudi
D

Djordje Milev

pre 11 dana

Kao ne valja im Vlahović, a on im je najbolji igrač
N

Nastavice se...

pre 11 dana

Televisa presenta

Stefan Zafirovic

pre 11 dana

Ostace Doktor Vlahovic.

Милош Гроздановић

pre 11 dana

Isto će proći ko i SMS...
U

United

pre 11 dana

Dečko ide gde mu daju više para! Ende!
I

Irac66

pre 11 dana

Dosta mu je i to. Ozbiljne su to pare. A sigurno ce i igrati u prvih 11.
m

mr.mrki90

pre 11 dana

mislim da ce se dogovoriti... pa nece valjda da igra Arabiji...

jbozic11@gmail.com

pre 11 dana

bolje da ode u Spaniju to bi mu najbolje leglo tipa neki Atletiko Madrid

vacke86@gmail.com

pre 11 dana

Bolje da je video sa menadžerima da mu nađu drugi klub, navijači Juventusa ga ne zaslužuju.

Jovan Mitrović

pre 11 dana

Ocigledno da nema kvalitet za bolje od mediokriteta u Italiji... imao je sansu za dobar izbor pre nekoliko godina, odlucio se za groblje napadaca
T

Tuco

pre 11 dana

Vama kao da preti streljanje ako na svaka 72 sata ne objavite kako opet kao pregovaraju.

Ivan L

pre 11 dana

Njihov problem je sto boljeg centarfora nemaju, a ako hoce boljeg moraju da se otvore, a kada Juve hoce nekoga, svi im traze 100 miliona.
O

Otoci

pre 11 dana

I za jednu i za drugu stranu je najbolje da se nerazdvajaju....prosecan igrac, za prosecan klub, koji zivi od stare slave...
n

nikolabe

pre 11 dana

Jok bre, ne valja im Vlahović, će dovedu Mbappe-a

mlade016@gmail.com

pre 11 dana

Kreće da bude dosadno sa Vlahom. Ajde u Barsi i to je to.
O

Otoci

pre 11 dana

On je bukvalno poslednji tip igraca koji treba stili igre Barselone...
B

BH

pre 11 dana

Barca ga ne želi
j

jzg

pre 11 dana

u svakom prelaznom roku ista stara tema :D

Aleksandar Virijevic

pre 11 dana

Moguće da ostaje doktor Vlahović!

Amir Tuzlic

pre 11 dana

Idemo dalje sve do medalje 💪
N

Nebojsa Tasic

pre 11 dana

Treba da ode negde iz juventusa

Malilija031

pre 11 dana

Ako ostane u juve-u stvarno je lud neka ide u englesku bolji ce tamo biti
О

Оногост

pre 11 dana

Мало је рећи да смарате.
Z

Znik

pre 11 dana

Ovo kao toksicna veza. Vlahovic uopste nije igrac za Juventus, isto tako Juventus nije klub za Vlahovica, ali oni ne mogu da nadju napadaca, a njemu ocito niko nije spreman da ponudi tako jak ugovor. Pritom mu top u Italiji, povezao se sa svima i jure ga zenske.
R

RangoNS

pre 11 dana

Haha tačno tako. Sigurno nema nijednu ponudu klubova koji se bore za trofeje. Umesto da snizi očekivanja i zahteve i pristane da bude rotacija u nekom od top klubova, on će opet da se mlati sa propalim italijanima. Realno, lik nije za prvu postavu, vazda je povređen, ali bio bi top rotacija u Bajernu, Realu, Barsi, Arsenalu, gde god.
M

Mirkoxx22

pre 11 dana

Vlahovic je klasa.
C

Cccc

pre 11 dana

Zalosno je na koje grane je pao moj omrzeni Juve. Uz Bajern najomrzeniji strani klub.
V

Velika Navala

pre 11 dana

Zainteresovanih klubova pa se mozda juve nada da ce njih da izabere :)))

Zeljko 11

pre 11 dana

Sad su vec poceli da smaraju....

Benny Ben

pre 11 dana

Vlahovic je cirkuzant kao i ceo Juve!!!
a

andja v

pre 11 dana

pametno uraditi za juventus uvek
L

Lusiliu

pre 11 dana

Nece ga niko,od ozbiljnih liga,klubova,ako hoce da se zakopa u turskoj ili arabiji to moze,juve ce mu ponuditi 10 milki za dve godine sto je i neka realnost.

Marko Mracajac

pre 11 dana

Saga se nastavlja ostaje opet tu