Komentari na vest

Vesti sa prvoligaške pijace: Već drugi trener ovog leta u Boru, trio novajlija na Krovu

mozzart-gost

pre 32 minute

Bor sledeće sezone u Superligi. Što pare blizancima kad može FK Bor?!
R

RendiOrton13

pre oko 1 sat

Mislim da im je bolja opcija bila da su ostavili Dodica jer im treba iskustvo da ne ispadnu odma
U

UEFA nacionalna

pre oko 2 sata

Ljudi moji da li neko prati ovaj domaći fudbal . Ovaj Djurović dečko promenio 10 klubova . Vise je klubova promenio nego sto je bodova sakupio . Jasno se vidi da mu je Lalat namestio Bor ali šta je sa prethodnim klubovima .?! Dečko je u svim kombinacijama.
N

Nacionalna klasa

pre oko 1 sat

Imaš jedan krug trenera kome i on pripada koji imaju iste mentore i samo ih guraju..nebitni rezultati,važno je da nisu skupi i zahtevni,da slušaju,daju povratnu i ne sastavljaju tim!!!Pogledaj zadnje 2 sezone pls i sve ti jasno...isto je i u super ligi...Da,naravno ..prodavanje magle sa modernim načinom treninga,stranim izrazima ...a fudbal nam sve gori i gori!!! Još neko gostovanje na areni...i samo vozi...
v

vukasin2015ks

pre oko 2 sata

sve su to igraci koji idu iz kluba u klub istog ranga i nemaju neki veci kvalitet od tog gde igraju..
V

Vrteška

pre oko 2 sata

Samo treneri iz kombinacija...ovaj najmladji,onaj najtalentovaniji,onaj najmoderniji...4 kola i jaoooj..😀