Komentari na vest
Vesti sa prvoligaške pijace: Već drugi trener ovog leta u Boru, trio novajlija na Krovu
mozzart-gost
pre 32 minute
Bor sledeće sezone u Superligi. Što pare blizancima kad može FK Bor?!
R
RendiOrton13
pre oko 1 sat
Mislim da im je bolja opcija bila da su ostavili Dodica jer im treba iskustvo da ne ispadnu odma
U
UEFA nacionalna
pre oko 2 sata
Ljudi moji da li neko prati ovaj domaći fudbal . Ovaj Djurović dečko promenio 10 klubova . Vise je klubova promenio nego sto je bodova sakupio . Jasno se vidi da mu je Lalat namestio Bor ali šta je sa prethodnim klubovima .?! Dečko je u svim kombinacijama.
N
Nacionalna klasa
pre oko 1 sat
Imaš jedan krug trenera kome i on pripada koji imaju iste mentore i samo ih guraju..nebitni rezultati,važno je da nisu skupi i zahtevni,da slušaju,daju povratnu i ne sastavljaju tim!!!Pogledaj zadnje 2 sezone pls i sve ti jasno...isto je i u super ligi...Da,naravno ..prodavanje magle sa modernim načinom treninga,stranim izrazima ...a fudbal nam sve gori i gori!!! Još neko gostovanje na areni...i samo vozi...
v
vukasin2015ks
pre oko 2 sata
sve su to igraci koji idu iz kluba u klub istog ranga i nemaju neki veci kvalitet od tog gde igraju..
V
Vrteška
pre oko 2 sata
Samo treneri iz kombinacija...ovaj najmladji,onaj najtalentovaniji,onaj najmoderniji...4 kola i jaoooj..😀








