Komentari na vest
Vest Hem napravio korak ka opstanku i gurnuo Vulverhempton u Čempionšip
50 miliona razloga
pre 2 meseca
Sve mi vise izgleda da Totenhem ispada iako sam do skoro mislio da je to nemoguce...
vladabeci@gmail.com
pre 2 meseca
Verujem da neće dozvoliti da ispadne tottenhem
J
Jelenabogojevic
pre 2 meseca
Bravo za West, Totenhem se bas izgubio od prethodne sezone, Wolfs sjajan
B
Blagoje123b
pre 2 meseca
Ma totenham ispada sigurno.
nikoladj789
pre 2 meseca
Veliki bod!!!
JOVICASA
pre 2 meseca
Ajmo Totenhem, idemo daljeee
V
Vojka Juskovic
pre 2 meseca
Cekicari iz Londona mora da opstanu
a
aleks04
pre 2 meseca
Totenhen ispada, ma to je sigurno.
M
Milicak2006
pre 2 meseca
Totenhem polako tone u Cempionsip...
G
GORAN60
pre 2 meseca
Nece ispasti vest hem nece dati savez
L
Lood
pre 2 meseca
Namestice se vec da totenhem ostane, a vest hem da ispadne..ne verujem da ce premijer liga dozvoliti da totenhem igra cempionsip
A
Amorim aut
pre 2 meseca
Vesthem je smece od kluba.. ispada lagano u drugu ligu.. Ima da crknete od muke sto ce tot da se spasi.gazi mali arsenal luzerski najveci hahaha
B
Blaki
pre 2 meseca
Ko dovede Tudora da ga spašava i treba da ispadne.
m
milan tesic
pre 2 meseca
Daj bre nameštanje to se išlo nameštanja mi pun kas godinama tiket mrtva utakmica pa ćorava bih ubacio 2 gola minimum
Vladimir Stojnic
pre 2 meseca
istocni beograd, istocni london!
Otac Makarije
pre 2 meseca
Tako je čekićari , pa dogodine evropu da napadnemo
Милош Гроздановић
pre 2 meseca
Totenhem u Čempionšip!
G
Gianfranco Zola
pre 2 meseca
Ima svakakvih kombinacija, ali bilo bi dobro da Totenhem ispadne. Treba im ozbiljan restart, a to će se jedino desiti ispadanjem u Čempionšip

Gardira Gardirovic
pre 2 meseca
Vest hem je jako,jako veliki klub,steta bi bilo da ispadnu !💪💪💪
Amir Tuzlic
pre 2 meseca
Ne verujem da će Totenhem ispasti nekako će se na kraju izvući.
Batina1
pre 2 meseca
Realnost je da čekićari opstanu a mamuze ispadnu.
z
zecpripovedac
pre 2 meseca
Totenhem igra uzasno ove sezone i zasluzeno ce u championship.
Milan Sofija
pre 2 meseca
Da hoce Totenhem da ispadne toliko su me onarali na tiket ove godine da nije normalno
Dragica4545
pre 2 meseca
Kakav obrt, godina igraju prelep fudbal i Evropu i eto ih u borbi za opstanak
d
duusann22
pre 2 meseca
Bice teska bitka za opstanak ali mislim da west ham ostaje, totenhem je uzasan ove sezone i zasluzuju da ispadnu

Dakara
pre 2 meseca
Borili su se Wolvsi koliko su mogli, cak su otkinuli bodove timovima iz vrha, ali iz svega prikazanog ove sezone zasluzeno se sele u nizi rang
D
Dejan87ns
pre 2 meseca
Daj boze Cekicari da ostanu nije premijer liga liga bez Vest Hema jos 6,7 bodova da uzmu i ostaju sigurno ,napred Cekicari!
D
DDF
pre 2 meseca
Neko na kraju mora da ispadne,pored Barnlija i Wolvsa trebali bi po prikazanom da ispadnu Totenhem i West Hem ali neko ce se spasiti,pored njih u igri za ispadanje je Notingem Forest i Lids...ako neko treba da ispadne to je Totenhem
c
check out
pre 2 meseca
totenhem ce ispasti pored Wolwesa i Barnlija







.jpg.webp)
