Komentari na vest

Veliki rez u Subotici: Spartak se rastao sa 13 igrača

V

VOJVOĐANSKI FUDBAL

pre 29 dana

Fudbalski Klub Bačka - Subotica Najstariji klub u Jugoslaviji... Renesansa ovog kluba, bila više no poželjna.
R

Realno!

pre oko 1 mesec

Tužna je realnost i trenutna situacija u Spartaku - na svim klupskim nivoima!
S

Seoul

pre oko 1 mesec

U prevodu, sledi teska borba za opstanak
m

mozzart50

pre oko 1 mesec

Sasvim je u redu afirmisati mladje selekcije
P

Publika

pre oko 1 mesec

Kada nema rezultata uvek je neko drugi kriv.Niko ne gleda realnost da vecina klubova nema ni podrsku u smislu broja gledalaca na tribinama a onda redom lokalne uprave,firmi u vidu sponzorstva itd.
н

нс бој

pre oko 1 mesec

Ево меса,те прекобројне играче из Спартака,Напредка,ТСЦ и Јавора ће да разделе суперлигаши и биће јача лига. Не пије баш воду,ал ајде.Мада има играча који у доста суперлигшких клубова би имали места,питање је да ли ти клубови имају пара да плаћају или ће сами да праве играче и афирмишу непознате као и до сада.Ево Партизану и Чуки и ребилдинг тима,кога они могу да доведу да направе нешто.
н

нс бој

pre oko 1 mesec

Треба Антал Пухалак и Торбица да преузму клуб,треба да се дигне нека фрка,еј па Спартак није друголигашки клуб,није нормално да испадне у нижу лигу.У данашњој Србији Спартак мора да игра суперлигу.
s

subotica26

pre 30 dana

Ne mora niko nista. SVE PO zasluzi. Sta namestacemo da bi subotica bila u super ligi? Bizno je ko kako radi a ne velicina mesta.
r

radiclazar

pre oko 1 mesec

bruka i sramota da savez dozvoli ispadanje klubova iz ovoliko vellikih gradova, sve se gura u beograd..
n

nbg

pre oko 1 mesec

Haha sta ima savez sa dozvoljava ili nedozvoljava ispadanje? Klubovi igraju za bodove i po tome se rangiraju...Uvek su vam krivi klubovi iz Beograda ,a kad biste malo pogledali sebe shvatili bi da je u vama problem
S

Samo jedan covek

pre 30 dana

A nisu problem izmisljeni klubovi kvazi biznismena iz beograda koji traju 2 sezone da se samo odradi kombinacija i opere lova i posle toga nestaju?! Fudbal u Srbiji nije biznis, u ovoj ekonomiji nijedan klub ne moze da bude finansijski odrziv (osim ako se igra LS ili LE godinama kao zvezdana), sve se odrzava vestacki i na silu! Drzava daje pare, i to ne svima isto nego koliko kome proceni! Pa ako to nije definicija korupcije ja ne znam sta je...
s

suboticaninpalic

pre oko 1 mesec

Vulic, ozbiljan profesionalac koji je unisten u raspalom klubu.
M

Majtor

pre oko 1 mesec

Ja mislim da ce Spartak napraviti za koju godinu super pricu
v

v1ad

pre oko 1 mesec

A mozda ima i do toga da su ispali u Prvu ligu i da im trebaju jeftiniji igraci?
k

kulio

pre oko 1 mesec

Koje su ovo neznalice od ljudi koji su vodili klub, strasno...kazu manje stranaca pa svakog stranca ste promašili kukala vam majke

Damir Jovic

pre oko 1 mesec

Samo glavu gore marincu i dogodine opet u prvu ligu.
K

Kijan

pre oko 1 mesec

Eto Partizan ili Vosa nece pogresiti ako uzmu Oseia grize decko zeli da napravi veliko nesto. Moze da pojaca konkurenciju sigurno.
A

ApsolutnoJa

pre oko 1 mesec

Iskreno ja vise tamnoputih igraca Spartaka vise vidim subotom po gradu nocu nego na terenu...Marinaca ne znam da li ima 50...
A

Alberto Moreno

pre oko 1 mesec

Linkoln ostaje top stvar u prvoj ligi Srbije može mnogo da pomogne i sebi i Spartaku
m

marko BK

pre oko 1 mesec

partizan da je pametan da ponudi ugovore Tomovicu (koji je grobar), i Oseiu (najbolji pojedinac u Spartaku ove sezone protiv CZ). Ti igraci bi napravili instant razliku u odnosu na postojeci kadar.
v

vladica14

pre oko 1 mesec

Ovakav splet obicno se smatra padom, ali ispadanje u drugu ligu moze znaciti i korak nazaad, napred dva. Cak 47 igraca, jake plate Holendera, Besica, Tomovica… nerezonski i neverovatno. Sad lepo 23 do 27 igraca plate do 2/3 hiljade mesecno, omladinci, skola i da vidis kako klub zdravo posluje. Stadion, trening centar se gradi na Palicu, pa da vidis kako ce fudbal cvetati.
@

@

pre oko 1 mesec

Obozavam ovakve likove, ja sam iz Subotice ali kakve veze to ima, sad ce mene tu neki lik da ubedjuje da se to gradi stadion i trening centar na Palicu je cista glupost koju samo plasiraju vec se zna koji mediji. Subotica i Palic su postali ruine, samo zgrade nicu, Palic dobio svoju prvu ambulantu a nekada se 2006 tu pripremala reprezentacija SCG...Sto se tice igraca, nikad manje Suboticana, klubovi nemaju svoje mladje selekcije, o cemu pricamo...Jedino ko opstaje su klubovi sa clanskom kartom, ah jednostavno gadite mi se
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Ta priča o Paliću i trening centru ide, brat bratu, bar 30 godina! Za početak je dovoljno da se uradi novi stadion i da se postojeća 2 travnata terena i 1 veštak iza stadiona (tamo je i mini pič koliko se sećam) potpuni funkcionalno osposobe za ozblijan rad (teren sa pratećim objektima i svime što je potrebno za Omladinsku školu koja jednog dana treba da preraste u Akademiju). O izdvajanju trening centra i Omladinske škole se razmišlja kako klub raste i finansijski jača! To je svuda u svetu normalno i iz toga se vidi koliko mi kasnimo u svemu! Nama u proseku za sve treba 30+ godina! Neprihvatljivo! Zato nas i nema nigde!
M

Moram da vam kazem

pre 29 dana

Svakog leta sam na Palicu po nedelju do 10 dana. Iako nisu isto, ja smatram Palic delom Subotice, i to je bilo jedino mesto van mog Beograda (13 generacija Beogradjana inace) gde bih mogao da zivim. I zaista sam dugo razmisljao o preseljenju. Kad ono medjutim. Sta brate “uradiste” od tog grada? A tebi problem fudbalski klub? Kakav je to mesto bilo, pa raj na zemlji, a Madjarska na pljunimetar. Milina. Od Palickog jezera napravljena plutajuca kanalizacija. Nicu neke zgrade budi Bog sa nama. Ajde Bg, metropola, unakazise ga, ocekivano, ali Subotica to da dozivi…sramota. Ljudi cuvaj te svoje, borite se za svoje. E onda ce fudbal ozbiljno da zazivi.

Bosque

pre oko 1 mesec

Tako je. Okrenite se omladinskoj skoli.
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

nikad bolja druga liga , spartak,tsc,vozdovac, napredak , loznica, dubocica, ub, metalac...dobri klubovi, odlicni stadioni
M

MVPĆAČAK

pre oko 1 mesec

Slažem se da će PLS biti baš jaka. Sam, dubočica je ispala u treći rang. Borac, Javor, Metalac, Napredak, Spartak, Ub...
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Prva liga Srbije, sezona 2026/27. Spartak Subotica, TSC, Naftagas Elemir, Ofk Vršac, Loznica, Jedinstvo Ub, Smederevo, Voždovac, Metalac GM, Bor 1919, Teleoptik, Grafičar, Borac 1926 Čačak, Javor, Napredak Kruševac, Dinamo Jug. Ili po regionima: Vojvodina 4 kluba, Zapadna Srbija 6 klubova, Beograd 3 kluba, Istočna Srbija 3 kluba. P.S. Iz Superlige na kraju sezone 2026/27 ispada 4 kluba!
G

Ghost93

pre oko 1 mesec

Smederevooo🦾 odlican stadion

Milica03

pre oko 1 mesec

polakoo ima vremenaa

Loco444

pre oko 1 mesec

Polakoo polakoo ima vremena
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Da pitate bilo kog člana uprave Spartaka, da brzo izgovori ova imena, pojma ne bi imali! Oni koji su najodgovorniji za ovaj amaterizam (čuj, 47 igrača !!!), ne snose nikakvu odgovornost, što samo govori da je Spartak "privatan" klub. Obično u Srbiji kada neki klub postane "privatan", on uskoro postane NEBITAN! Ispadanje je samo početak ... P.S. Čuj, sada se setili škole!
A

Augusto Batioha

pre oko 1 mesec

Da imaš pojma znao bi koliko Spartak ulaže u školu i da svake godine neko iskoči imaju jaču školu od većine superligaša dovode momke sa strane daju im stan hranu upisuju ih u škole u Subotici jedan sasvim normalan odnos prema školi
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Znam, isto kao i TSC! TO JE NEDOVOLJNO! Spartak je do sada trebalo da bude u svim vidovima poslovanja i uslova na daleko višem nivou! Raspali stadion, prošle godine u velikom minusu, promašaj za promašajem, prosto neverovatno kako su sve promašili, i igrače i trenere i sportskog direktora, apsolutno sve! Što se tiče mlađih kategorija ... Omladinci 4. u Omladinskoj ligi Srbije (TSC je 3.). Druge ekipe omladinaca u Omladinskoj ligi Vojvodine nema! Kadeti su 12., tik iznad zone ispadanja. Druga ekipa kadeta u Kadetskoj ligi Vojvodine je 7. od 14, čak 20 bodova iza 1. Pioniri su u Pionirskoj ligi Vojvodine 4. od 14, čak 24 boda iza 1. NEDOVOLJNO I NEPRIHVATLJIVO! Spartak je trebalo da bude fudbalski centar severa Vojvodine/Srbije! To nije i u dogledno vreme neće biti! A pošto je Prva liga Srbije sledeće sezone nikad jača, bar po imenima, veliko je pitanje kada će se vratiti. Klub je zreo za jedan ozbiljan reset, ali ne sa ljudima koji su ga doveli u ovakvo stanje! Kao i Novi Sad, SUBOTICA ČEKA NOVI STADION!
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Sta kazu navijači Spartaka na ovo?
C

Cer

pre oko 1 mesec

Kasnoooo, trebalo je ranije
n

nica25

pre oko 1 mesec

spartak sad jedno pet godina nece videti super ligu,kako se radi tako se i zasluzi.Mada šteta...
3

3579

pre oko 1 mesec

Шта је штета? Што не могу направити играча из Суботице! Еј пети град у држави по величини они немају играча из Суботице?! Шта раде тренери у млађим категоријама?!