Komentari na vest

Velikani čerupaju Njukasl: Arsenal spremio 70.000.000 evra za Bruna Gimaraesa

S

Saturn

pre oko 1 sat

Savrsen za Arsenalov presing , gledam ga u Brazilu ne staje momak , na svakoj je lopti
P

Peki30

pre oko 1 sat

Smesno je da nude ovakvu sicu za kapitena i najvaznijeg igraca tima iz lige sampiona! Njukastl ako ne mora sigurno nece prodati ni brunu ni tonalija nego ce naci zamenu za gordona na krilu, a ako su pametni da dovedu i vlahovica bili bi top tim
N

Nebitan10

pre oko 1 sat

Za sada igra solidno prvenstvo, ako Anderson vredi 140m onda Gimaraes vredi 170. Ne znam sta cekaju sa Krupijem, ambicije moraju ostati iste
P

PG/CG

pre oko 1 sat

Bas me cudi sto nije Siti odabrao prije Bruna od Andersona, jer je x puta bolji igrac. Vjerovatno da je ostao Pep uzeli bi brazilca ili cak obojicu. Ili su "morali" da imaju nekog engleza da igra u prve i da ga preplate da se ne "zamjeraju" centrali nego da balansiraju..Ako Arsenal uzme i Bruna imace vezni red za velika djela, samo da se oslobode "kapitena" Odegarda i ima da prodisu.
k

keciksdvaplus

pre oko 1 sat

kakvo potencijalno savršeno pojačanje za arsenal

kivekive

pre oko 1 sat

ako su odbili toliko za Tonalija, tek ce ovo lako odbiti

ineska

pre oko 2 sata

dobar igrac, jako dobar