Komentari na vest

Vanja asistent u rapsodiji Napolija: Pucao vatromet na "Maradoni", stotka De Brujnea

bembem dada

pre 23 dana

Srpski trener je zahvalan navijačima

Zivot je igra

pre 2 meseca

morao je plasman za ligu šampiona da se overi.... videćemo

Nikola Stojanović

pre 2 meseca

Svaka cast za Vanju, primer dobrog i kvalitetnog cuvara mreze
J

Ja sam Gile Interista

pre 2 meseca

uzeo neki lik i napisao sa tri nika zasluzio je napoli pobedu neka ti je Bog u pomoc sinko, koji si ti raspali lik
V

Vuk Pavlovic

pre 2 meseca

Bas dobar golman
g

guta123

pre 2 meseca

Kakav je doktor ovaj vanja, stalno iznenadi sa necim
M

Mirko12345

pre 2 meseca

bravo Napoli, svaka čast
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

sad cete da gledate Inter na tronu kako se podize pehar Serije A - dzabe vam svi novci moji sinovci, ona njuska iz napulja zna samo da prica neke gluposti

Brakica dimitrujevic

pre 2 meseca

Vanja Milinković je jedan od najboljih golmana u srbiji

Miki Milikic

pre 2 meseca

veceras je bio pravi mocni Napoli

daleabs

pre 2 meseca

Napoli do pobede!!

Kanidja99100

pre 2 meseca

kasno im je sada da pobedjuju
c

chicalozzi

pre 2 meseca

Skroz zasluzeno, bravo!!!!!

Tubic

pre 2 meseca

Штета што Интер шугави осваја
J

Ja sam Gile Interista

pre 2 meseca

P_si i meni i svima u Interu ! :)))))))
C

Cold finisher

pre 2 meseca

p
J

Ja sam Gile Interista

pre 2 meseca

Pa kasno vam je sada rodjaci moji - sad cete da gledate Inter na tronu kako se podize pehar Serije A - dzabe vam svi novci moji sinovci, ona njuska iz napulja zna samo da prica neke gluposti, ne bi oni uzeli ni prosli Skudeto da sudije nisu unistile Inter protiv Rome prosle sezone, mogli su Rilmljani da biju do sutra ujutru Interove igrace, sudija ne bi dosudio penal za jos 500 minuta igre, onaj faul nad Bisekom u Rominom senestercu bi i Francesko Toti dosudio Interu, zato neka gledaju sada kako se uzima Skudeto, pokusale su sudije i ove sezone da uniste, Inter ali dzabe, ciao ragazzi
Z

Zikaaa Conteball

pre 2 meseca

Napoli do pobede!! Conteball!!
N

Nebojshha

pre 2 meseca

Zasluženo pobedili
J

Ja sam Gile Interista

pre 2 meseca

Pa sta im vredi sto su pobedili, bili drugi iii treci sve jedno im je sada, kazes zasluzeno, a koji znacaj ima sada ta pobeda ? da je svaka ekipa kao kremoneze :))))