Komentari na vest
Vanja asistent u rapsodiji Napolija: Pucao vatromet na "Maradoni", stotka De Brujnea
bembem dada
pre 23 dana
Srpski trener je zahvalan navijačima
Zivot je igra
pre 2 meseca
morao je plasman za ligu šampiona da se overi.... videćemo
Nikola Stojanović
pre 2 meseca
Svaka cast za Vanju, primer dobrog i kvalitetnog cuvara mreze
J
Ja sam Gile Interista
pre 2 meseca
uzeo neki lik i napisao sa tri nika zasluzio je napoli pobedu neka ti je Bog u pomoc sinko, koji si ti raspali lik
V
Vuk Pavlovic
pre 2 meseca
Bas dobar golman
g
guta123
pre 2 meseca
Kakav je doktor ovaj vanja, stalno iznenadi sa necim
M
Mirko12345
pre 2 meseca
bravo Napoli, svaka čast
S
Staniša Žugić
pre 2 meseca
sad cete da gledate Inter na tronu kako se podize pehar Serije A - dzabe vam svi novci moji sinovci, ona njuska iz napulja zna samo da prica neke gluposti
Brakica dimitrujevic
pre 2 meseca
Vanja Milinković je jedan od najboljih golmana u srbiji
Miki Milikic
pre 2 meseca
veceras je bio pravi mocni Napoli
daleabs
pre 2 meseca
Napoli do pobede!!
Kanidja99100
pre 2 meseca
kasno im je sada da pobedjuju
c
chicalozzi
pre 2 meseca
Skroz zasluzeno, bravo!!!!!
Tubic
pre 2 meseca
Штета што Интер шугави осваја
J
Ja sam Gile Interista
pre 2 meseca
P_si i meni i svima u Interu ! :)))))))
C
Cold finisher
pre 2 meseca
p
J
Ja sam Gile Interista
pre 2 meseca
Pa kasno vam je sada rodjaci moji - sad cete da gledate Inter na tronu kako se podize pehar Serije A - dzabe vam svi novci moji sinovci, ona njuska iz napulja zna samo da prica neke gluposti, ne bi oni uzeli ni prosli Skudeto da sudije nisu unistile Inter protiv Rome prosle sezone, mogli su Rilmljani da biju do sutra ujutru Interove igrace, sudija ne bi dosudio penal za jos 500 minuta igre, onaj faul nad Bisekom u Rominom senestercu bi i Francesko Toti dosudio Interu, zato neka gledaju sada kako se uzima Skudeto, pokusale su sudije i ove sezone da uniste, Inter ali dzabe, ciao ragazzi
Z
Zikaaa Conteball
pre 2 meseca
Napoli do pobede!! Conteball!!
N
Nebojshha
pre 2 meseca
Zasluženo pobedili
J
Ja sam Gile Interista
pre 2 meseca
Pa sta im vredi sto su pobedili, bili drugi iii treci sve jedno im je sada, kazes zasluzeno, a koji znacaj ima sada ta pobeda ? da je svaka ekipa kao kremoneze :))))


_(1)_(1).jpg.webp)





