Komentari na vest

Uzmi ili ostavi - Ridiger je prihvatio

_cacibatinas123

pre oko 1 mesec

mator sve manje i manje je ozbiljan
I

Ivan8888888888

pre oko 1 mesec

Bolje da su mu dali otkaz i nasli neke normalne stopere
b

bracakostic

pre oko 1 mesec

Dobar Ridiger, zasluzuje ugovor na dve godine.
T

Trololo

pre oko 1 mesec

Po mom skromnom misljenju, on uopste nije toliki kvalitet. Igrao je dobro u Celziju, ali u formaciji sa 3 stopera. Koliko se secam, pre toga, u formaciji sa 4 pozadi, bio je cak kritican.

Benny Ben

pre oko 1 mesec

Grupa građana iz Real Madrida!!!

FiumenBG

pre oko 1 mesec

definitivno treba jos jedan stoper
g

goksi63

pre oko 1 mesec

Potpisali novi ugovor a Murinjo jos nije dosao ako se ne uklapa u njegov stil igre ima da presedi na klupi do isteka ugovora
n

nuki63

pre oko 1 mesec

Ovaj se dobro uklopio u arogantne i beobrazne pojedince iz Reala.

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Trebali su jiš platiti nekom timu da ga uzme
N

Nezzz63

pre oko 1 mesec

Real mora da kupi bar jednog štopera, jer Alaba sigurno odlazi, na Militaa se ne može računati ozbiljno zbog čestih povreda, Asensio je kikser... Ne mogu celu sezonu izneti Hujsen i Rudiger.
V

Vrbas PFK

pre oko 1 mesec

Kako je fudbal nepredvidiv... Secam se pre par godina kad su stoperski tandem Rome bili Rudiger i Manolas. Real ili Barselona su pustali da lopta bude kod Rudigera... Manolasa su udvajali... Roma zrtvuje Rudigera da bi Manolasa zadrzali i par godina kasnije ovaj u Celzi i Real a drugi u Olympiakos.

Semir88

pre oko 1 mesec

Kada je fizički spreman, zver od igrača.
b

boca2343

pre oko 1 mesec

Realno će mu ponuditi i sledeće godine opet ugovor na godinu dana, ali opet, godine su to...
D

Djordje Milev

pre oko 1 mesec

Dobar igrač rudiger

Kostur

pre oko 1 mesec

A kvalitet mu nije ni za patos ligu

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Hah sad kad bude nezamenljiv kod murinja bas me zanima sta ce ljudi da pisu,Posebni voli malo blesave igrace,klikne lepo s njima

Dusan Petrovic

pre oko 1 mesec

Pravilo bi bilo da ostavi

Marija Antic Stankovic

pre oko 1 mesec

Stub odrane....

Kanidja99100

pre oko 1 mesec

jednogodisnji i zasluzuje

Stefan Nikolic

pre oko 1 mesec

mogao je da ode dosta je bilo

Bojan Ivanovic

pre oko 1 mesec

Nije bas neki igra za real
I

Istoricar fr d

pre oko 1 mesec

Rudiger je smeker stari kov igracina... jedan od onakvih kakvi su po ponasanju van i na terenu bila gospoda 70ih i 80ih u fudbalu

stefan nikolic

pre oko 1 mesec

trebao je da odeee

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 mesec

koristan fudbaler znacice za Murinjovu taktiku voli on jake fudbalere koji mogu da iznesu njegovu filozofiju

Igor Zdravkovic

pre oko 1 mesec

Svaka čast za malog veliki talenat
B

Borkic r

pre oko 1 mesec

Velik talenat mali, a mlad je bas

Mersija Mujezinovic

pre oko 1 mesec

Pa takva im politika klluba,nema ustupaka
M

Mujagic

pre oko 1 mesec

A kvalitet mu nije ni za Ovijedo…