Komentari na vest
Uzmi ili ostavi - Ridiger je prihvatio
_cacibatinas123
pre oko 1 mesec
mator sve manje i manje je ozbiljan
I
Ivan8888888888
pre oko 1 mesec
Bolje da su mu dali otkaz i nasli neke normalne stopere
b
bracakostic
pre oko 1 mesec
Dobar Ridiger, zasluzuje ugovor na dve godine.
T
Trololo
pre oko 1 mesec
Po mom skromnom misljenju, on uopste nije toliki kvalitet. Igrao je dobro u Celziju, ali u formaciji sa 3 stopera. Koliko se secam, pre toga, u formaciji sa 4 pozadi, bio je cak kritican.
Benny Ben
pre oko 1 mesec
Grupa građana iz Real Madrida!!!

FiumenBG
pre oko 1 mesec
definitivno treba jos jedan stoper
g
goksi63
pre oko 1 mesec
Potpisali novi ugovor a Murinjo jos nije dosao ako se ne uklapa u njegov stil igre ima da presedi na klupi do isteka ugovora
n
nuki63
pre oko 1 mesec
Ovaj se dobro uklopio u arogantne i beobrazne pojedince iz Reala.
Elvis Fejzic
pre oko 1 mesec
Trebali su jiš platiti nekom timu da ga uzme
N
Nezzz63
pre oko 1 mesec
Real mora da kupi bar jednog štopera, jer Alaba sigurno odlazi, na Militaa se ne može računati ozbiljno zbog čestih povreda, Asensio je kikser... Ne mogu celu sezonu izneti Hujsen i Rudiger.
V
Vrbas PFK
pre oko 1 mesec
Kako je fudbal nepredvidiv...
Secam se pre par godina kad su stoperski tandem Rome bili Rudiger i Manolas. Real ili Barselona su pustali da lopta bude kod Rudigera... Manolasa su udvajali... Roma zrtvuje Rudigera da bi Manolasa zadrzali i par godina kasnije ovaj u Celzi i Real a drugi u Olympiakos.

Semir88
pre oko 1 mesec
Kada je fizički spreman, zver od igrača.
b
boca2343
pre oko 1 mesec
Realno će mu ponuditi i sledeće godine opet ugovor na godinu dana, ali opet, godine su to...
D
Djordje Milev
pre oko 1 mesec
Dobar igrač rudiger
Kostur
pre oko 1 mesec
A kvalitet mu nije ni za patos ligu
Psycho Machine
pre oko 1 mesec
Hah sad kad bude nezamenljiv kod murinja bas me zanima sta ce ljudi da pisu,Posebni voli malo blesave igrace,klikne lepo s njima
Dusan Petrovic
pre oko 1 mesec
Pravilo bi bilo da ostavi
Marija Antic Stankovic
pre oko 1 mesec
Stub odrane....
Kanidja99100
pre oko 1 mesec
jednogodisnji i zasluzuje
Stefan Nikolic
pre oko 1 mesec
mogao je da ode dosta je bilo
Bojan Ivanovic
pre oko 1 mesec
Nije bas neki igra za real
I
Istoricar fr d
pre oko 1 mesec
Rudiger je smeker stari kov igracina... jedan od onakvih kakvi su po ponasanju van i na terenu bila gospoda 70ih i 80ih u fudbalu
stefan nikolic
pre oko 1 mesec
trebao je da odeee
jbozic11@gmail.com
pre oko 1 mesec
koristan fudbaler znacice za Murinjovu taktiku voli on jake fudbalere koji mogu da iznesu njegovu filozofiju
Igor Zdravkovic
pre oko 1 mesec
Svaka čast za malog veliki talenat
B
Borkic r
pre oko 1 mesec
Velik talenat mali, a mlad je bas
Mersija Mujezinovic
pre oko 1 mesec
Pa takva im politika klluba,nema ustupaka
M
Mujagic
pre oko 1 mesec
A kvalitet mu nije ni za Ovijedo…


_(1)_(1).jpg.webp)





