Užasno veče za PSV - ubedljiv poraz i dva crvena kartona (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 19.10.19. | 22:58

Utreht slavi veliku pobedu - 3:0

Veče koje će PSV želeti što pre da zaboravi. Koliko večeras. Ako postoje utakmice u kojima sve krene nizbrdo i naopako, onda je za Filipsovce to baš bio ovaj duel. Utreht je dočekao tim iz Ajndhovena i ispratio ga kući sa tri gola u mreži - 3:0 (0:0).

Na sve to, gosti su imali dva direktna crvena kartona. Rekosmo već, veče za zaborav PSV-a. Čak gosti na sve pomenuto nisu imali ni sreće.

Sve je išlo naopako. Zanimljivo, posle prvog poluvremena rezultat je bio 0:0, a onda se u nastavku sve raspalo za Filipsovce. Prvo je Van de Strek doveo goste u prednost posle mnogo sreće jer je lopta na putu ka golu zakačila jednog od igrača PSV-a.

Potom su usledila dva crvena kartona. Možda i prestrogo dosuđena. Sudija Mekeli je prvo isključio Virgevera u 68. minutu zbog oštrog starta, a onda je potom isto učinio i sa Hendriksom, pa je od 74. minuta PSV ostao sa devet igrača na terenu.

I to je Utreht znao da iskoristi. Prvo je Maher postigao golčinu u 82. minutu utakmice kada je probušio mrežu PSV-a, a onda je Klajber samo postavio konačan rezultat, a imao je i malo sreće da lopta završi u mreži.

PSV ima 23 boda posle 10 kola, Ajaks je prvi sa 26. Utrehtu je ovo 17. bod i tako drži petu poziciju.

HOLANDIJA 1 - 10. KOLO

RKC Valvajk - Ajaks 1:2 (0:0)