Komentari na vest

Utakmica dana, decenije, veka! Škotska ključa, Seltik i Harts u odlučujućih 90 minuta

zoran Radulaski

pre oko 1 mesec

Bilo bi lepo kad bi Hearts uzeo titulu
M

MMMarko

pre oko 1 mesec

Ehhhh moj Harts

Veljara4

pre oko 1 mesec

Ajmo 🥰🥰 Pa da uskoro i kod nas neko treći osvoji

nemanjaacdc

pre oko 1 mesec

Napred Hearts do titule!

Marko Golubovic

pre oko 1 mesec

ajmoo hartssss!
T

Tvrdjava

pre oko 1 mesec

Hartc je zasluzio titulu i ako ne osvoji bice moralni sampioni
D

Direktor fotografije

pre oko 1 mesec

Samo da Seltik osvoji titulu i mogu lepo da se napijem veceras. Ali nesto mi govori da ce biti nereseno i da ce Harts biti sampion, ali nema veze, vratice im se to losim partijama u LS gde nece upisati ni 5 pobeda do kraja te njihove lige u novom formatu.
D

DDS900

pre oko 1 mesec

Ovo ce biti spektakl,ali mislim da ce se bajka zavrsiti i da ce Celtic pobediti. I sudije im pomazu, imaju domaci teren, a Harts moze da se stisne i na nereseno i da to prokocka.
V

Vini Pu

pre oko 1 mesec

Do titule Hearts! Napredd
S

Shimi Pu

pre oko 1 mesec

Do titule Seltik! Napreed.

sloba1111

pre oko 1 mesec

jeste utakmica decenije

Otac Makarije

pre oko 1 mesec

Kako su samo sudije pogurale seltika u zadnjem kolu. I sada ce da pobede go razlike i uzece titulu

cikakure123

pre oko 1 mesec

Nadam se da sudije ovo neće upropastiti!
G

Gost555

pre oko 1 mesec

Vidi koliko komentara, od kad to botovi prate skotsku ligu? Aahahaha ovo je hit.

Noki71

pre oko 1 mesec

Bilo bi lepo da Edinburg danas slavi titulu,vreme za prekid dominacije.
P

Pregoreli toster

pre oko 1 mesec

E nije tako, bilo bi lepo da Glazgov slavi titulu, i da se nastavi ova tradicija. A rekordi se i postavljaju da bi se sto teze i kasnije oborili, to je draz svih rekorada ahahaha.
J

Jeremijaa

pre oko 1 mesec

Sve bih dao da Seltik i Mancester Siti budu sampioni u svojim ligama, odnosno da maleni Harts i Arsenal ne osvoje titule.
L

Logitech

pre oko 1 mesec

Ajmo Seltik do titule, samo da Hearts ne bude sampion.

Miki Milikic

pre oko 1 mesec

svim srcem uz Harts
R

Ribenprop

pre oko 1 mesec

Svim srcem uz Seltik.
J

Jovan2208

pre oko 1 mesec

Ajdeeeee hearts danasss do tituleee
K

Kofer ljubavi

pre oko 1 mesec

Ajdeeee Seltik do titule.
D

DDF

pre oko 1 mesec

Velika vecina zeli da Harts bude prvak,male su sanse da Seltik ne osvoji titulu
L

Logitech

pre oko 1 mesec

Nije tacno, vecina nas zeli da Seltik bude sampion, odnosno da Harts ne bude sampion, zavisi iz kog ugla se posmatra. Uz to, zelimo i da Volfsburg direktno ispadne iz nemacke lige.
B

Boldrick

pre oko 1 mesec

Konacno neko da skine Seltik i Rendzers,smorili vise.

Steksus123

pre oko 1 mesec

Gg3+ odigrati i msm da je to zicer dana

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Bilo bi extra da hearts pobedi,ne samo da bude nereseno.
M

Mire.111

pre oko 1 mesec

Ajde ❤️ do trofeja
z

zulu

pre oko 1 mesec

idemo harts dosta je ovih velikih
S

Sasjo

pre oko 1 mesec

Kako ja da objasnim nekom da je ovo meni zanimljivije danas nego borba Arsenal - Siti za titulu. Zato sto je to ono malo romantike sto je ostalo u fudbalu.

milosveca@gmail.com

pre oko 1 mesec

bice top tekma...
B

Botovi pacovi

pre oko 1 mesec

Po cemu zakljucujes?

Ivanzile123

pre oko 1 mesec

Na zalost pobedice seltik
M

MNM

pre oko 1 mesec

Ajmo Seltik!! šampionski timovi uvek pobedjuju a mali se koprcaju i kukaju na sudjenje,svuda je tako :))

bordeaux

pre oko 1 mesec

Nazalost lagan 1 dolazi. Kad sudije umesaju prste tu su svi nemocni

klackalica535

pre oko 1 mesec

Plasim se da mora da dodje 1 ovde
B

Buca95

pre oko 1 mesec

Moze li ovde gg prvo i gg drugo ? Mada su smanjene kvote na tu igru maksimalno.
M

Mateo ST

pre oko 1 mesec

Ako i Celtic uzme titulu,ostat će ljaga zauvijek,kao i ona od Croatie kad je Rijeka pokradena
a

andja v

pre oko 1 mesec

mislim da se moze ocekivati da ce izgubiti seltik
I

Ilijajakim02

pre oko 1 mesec

Ovo će da bude utakmica na nož
d

dale23

pre oko 1 mesec

Seltik ovo dobija, lagano.

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Bilo bi lepo da Hearts osvoji ako ih nešto ne oštete danas.
M

Marko2333

pre oko 1 mesec

mnogo dobar mec se ocekuje

Slavko61

pre oko 1 mesec

Navijati za Harts, pa kako bude
K

Keba kraba

pre oko 1 mesec

A ja cu u inat vama botovima da navijam za Seltik, pa kako bude. Mada mi nesto govori da ce budjavi Harts da bude sampion. Celu sezonu se izvlace, isto kao onaj Arsenal u Engleskoj, ne znam koju ekipu vise hejtujem. Mozda Arsenal jer nose crveno-bele dresove.
V

Vladava

pre oko 1 mesec

Ajmo do tituleeee!!
S

Slava222

pre oko 1 mesec

ajmo ajde, bice dobar mec
H

Hearts

pre oko 1 mesec

Ajmo bordo momci do titule

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

Ovo je esencija fudbala, ovakvi mecevi koji ce se prepricavati decenijama. Pivo spremno, ceka se

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre oko 1 mesec

Navijaju svi za Harts!

Ilija

pre oko 1 mesec

Ozbiljan meč će da bude
d

dekadent

pre oko 1 mesec

Ovo je esencija fudbala, ovakvi mecevi koji ce se prepricavati decenijama. Pivo spremno, ceka se 13:30 i svim srcem uz Harts, nadam se da ce uspeti!
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Ако има правде, Хартс осваја
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Nadam se da pobedjuju Srca,navijacu za njih kao da su moj omiljeni tim,nadam se da nece biti nepravdne u stetu Heartsa,jer nisu zasluzili,celu sezonu se bore za ovo i nadam se da ce odbraniti titulu

Bosque

pre oko 1 mesec

Svim srcem uz Harts!
B

Bnm

pre oko 1 mesec

BILO BI DOBRO POSLE VALENSIJE DA USPE I HARTS, ALI TESKO POSLE ONOG PENALA IZGLEDA DA CE SVE PISTALJKA ODLUCITI

TheStefanK

pre oko 1 mesec

Nazalost posle onog penala za seltik mislim da se sampion vec zna
S

Svaki normalan

pre oko 1 mesec

Čovek će navijati za Harts.
M

MNN

pre oko 1 mesec

Zašto????????????
p

pedjathecar

pre oko 1 mesec

Ovi ce na kraju da izgube titulu
Д

Данашњи новинари

pre oko 1 mesec

Толики текст а да нисте навели шта је довољно за титулу, да ли само победа или победа са одређеном разликом...
M

MakedonskiGost

pre oko 1 mesec

Pa vidi tabelu razlika je jedan bod, kakva gol razlika Boze me sacuvaj, ko sve prati fudbal i komentarise.
F

Forza Kalco

pre oko 1 mesec

Bilo koja pobeda, da seltiku nisu poklonili penal proslo kolo morao bi da dobije 3 razlike, a sada je bilo koja pobeda dovoljna.
N

Nelija

pre oko 1 mesec

Ne bi da budem pogrešno shvaćen... 1 bod je razlika u korist Harisa. Prosta stvar, Seltiku treba pobeda, ne bitna je gol razlika...
V

Vldblk9a

pre oko 1 mesec

Samo zbog onog penala bice epska sramota i nepravda da Seltik uzme titulu.

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 mesec

kec kao kuca, nema ovde iznenadjenja
N

Nebojsa Tasic

pre oko 1 mesec

2:2 osvajaju hertsi

panteR

pre oko 1 mesec

Srecno im..........
p

petrovicgoran22

pre oko 1 mesec

seltik dobija i bice gg4+

Salleee

pre oko 1 mesec

Cela Evropa navija protiv Seltika, da slabiji pobedi jačeg. Bas bi bilo šteta da ne uspeju

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Biće žestoko ✊🏻
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

ajmo seltik do pobede i titule
s

srka

pre oko 1 mesec

Pobediće Seltik, jer Harts nema taj šampionski mentalitet. Nažalost, voleo bih drugačiji scenario, jer bi jednostavno bilo zanimljivije, ali ne verujem da će Seltik ispustiti pobedu u ovakvom meču. Šteta, jer je Harts bio lider čitavog toka prvenstva i sad treba da padne u poslednjem kolu, ali jbg to je realnost.
F

Forza Kalco

pre oko 1 mesec

Realnost je i da je seltik ove sezone los i ima mnogo poraza kao nikada pre. Naravno da je favorit i igra kuci ali da ce biti lako nece, sanse su 50:50. CMON HEARTS!
m

mire09

pre oko 1 mesec

Sudije će gurati Seltik maksimalno,videli smo proslo kolo kako su im dali penal u 96 minuta
.

.,.,.,.,.

pre oko 1 mesec

Ne blamiraj se, covek je igrao rukom, ocigledan penal, a to sta mi uvek drukamo za slabije, ne znaci i da treba da im se gleda kroz prste

Savo Vukovic

pre oko 1 mesec

Победиће Селтик 1:0 или 2:0

Jo Mo

pre oko 1 mesec

Kako god Seltik će ovo pobediti!

Tim Dekor

pre oko 1 mesec

Dzaba vam novci moji sinovci
r

riochapke

pre oko 1 mesec

Jeste Seltik veliki favorit, ali puna podrška za Harts!

Zoran Jeremic

pre oko 1 mesec

Nadam se da ce konacno neko skinuti Seltik i Rendzers sa trona
L

Lepi Fika

pre oko 1 mesec

2:2. Edinburg slavi.

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

PpX prvo slobodno.

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

uživanje kreće

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

biće ludnica nema sumnje
G

Gostiii

pre oko 1 mesec

Napisi jos neki komentar.

Dragan Peric

pre oko 1 mesec

Napred Hearts, ispravi nepravdu od proslog kola..

djole.

pre oko 1 mesec

Idemo Harts !!!