Komentari na vest

Đumijeva poruka Slavoljubu Đorđeviću: Nauči da gubiš, pruži ruku kolegi, ne traži izgovore

S

Stdjo

pre gotovo 5 godina

Ok,Partizan,zvezda,vidim komentari subjektivni,ali Slavoljub je morao pruziti ruku,bar on kao trener zna ko je Djumi ,nije lepo,verujem da mu je sad krivo,i da ce sve biti ok. U ovom nasem fudbalu,bar neka treneri budu ti , koji ce izvesti tu decu na pravi put,kad ih vec gazde,menadzeri,pohlepni roditelji nisu. Svako dobro ...sto bi rekao Sale Mikić
m

mek

pre gotovo 5 godina

Slavoljub Djordjevic - Srpski Stjuart Psiho Pirs!!!
N

Nesretni

pre gotovo 5 godina

Nesretni Slavoljub nikakav igrač nije bio, šteta što hoće svoj talenat da prenosi na druge...nažalost ako su ga menadžeri gurali u fudbal, nemojte ljudi u trenere...
G

Gost33

pre gotovo 5 godina

vDjordjevic jak trener ?! Nikakav.
G

Gost43

pre gotovo 5 godina

DJUMI KO DA GA NAUCI ! ? CIGANARIJA !OVAJ BRE GORI OD LALATA .
G

GOST SAMO PITAM

pre gotovo 5 godina

DALI ĆE PREPOŠTENI SAMARDŽIĆ SADA OTERATI I PSIHOLJUBA KAO I LALATA ZBOG KRŠENJA KLUPSKE DISCIPLINE. Nie đroblem poraz i možda greška vara kod deugog gola Napretka, problem je nula golšansi i iga ekipe
b

box

pre gotovo 5 godina

vojvodina nikad gore nije igrala, nikad jadnije, bez ikakve sanse da napadne bilo koga, spic igra kao prednji vezni, uzas jedan, kad protivnik krene u napad obavezno jedan legne na travu, kao boli ga nesto, TUGA

Kalčopolista®

pre gotovo 5 godina

Slavoljub Djordjevic, retko antipaticna njuska! Časti, obraza i stida ni malo nema, kao da je ponikao u crvenoj zvezdi! Djumi ga taktički demolirao, i umesto da mu sam pruži ruku i sportski prizna poraz, on glumi mangupa i neće da pruži ruku čoveku! Nisu bez razloga samoproklamovana "manguparija"! Isto i protiv Partizana, kada su crno beli demolirali najvecu zvezdinu filijalu, nakon utakmice cekaju ga 10 minuta da dodje sebi da bi dao intervju! I naravno u stilu svakog delije, posle onakvog rastavljanja na sastavne cinioce, on izjavljuje kako nisu imali srece, kako su jeftino primili golove i da je pobeda crno belih nezasluzena! Slavoljube nadam se da ste zakrpili mrezu nakon Natkovog projektila! Posto smo mi grobari gospoda za razliku od "manguparije" jos jednom vam "gospodine" djordjevicu zahvaljujem na asistenciji Moreiri na 139 derbiju, cuvenom derbiju poznatom po ispovesti jednog dzentlmena koji je shvatio prave vrednosti i zatrazio oprost RUZNE PROSLOSTI pred juznom tribinom!
B

Benarrivo

pre gotovo 5 godina

Kad si bio dete malo....
s

srecko013

pre gotovo 5 godina

... mislenja sam da je cuveniji 116. derbi, kad ste se već oko banjicke pijace smogli hrabrosti da se okrenete...
P

Pentraksil

pre gotovo 5 godina

@Benarrivo ...Za Partizan si navijao. A sad si na niske grane spao... e to ne bih da rimujem. Ostatak pesmice se zna. Bravo Kalcopolisto, saglasan sam sa svime sto si rekao.
G

Gost1818

pre gotovo 5 godina

Psiholjub iz zvezdine skole.
T

Tzv

pre gotovo 5 godina

Nema većeg psiha od Stanojevića.
G

Gagi197

pre gotovo 5 godina

Kako me lepo nasmeju komentari Ustasko fudbalskog kluba Partizan sa jedne strane i poznavaoca fudbala sa druge strane hahaha...neki tamo Cimu bolji trener od Slavoljuba Djordjevica haha dajte molim vas
H

Hahahha

pre gotovo 5 godina

Mošaaa
t

tehnodrommm

pre gotovo 5 godina

Nema tu partizanova ili zvezdina skola, ovo je roditeljska skola drugari, postovanje prema kolegi suprotnog kluba, to ucite u kuci, iz novog sada sam, navijam za vojvodinu, vise me iznerviralo sto nije pruzio ruku nego rezultat, izgleda nazalost da gospodin djordjevic nije dorastao ovoj grupi klubova u najvisem rangu....
A

Aebre

pre gotovo 5 godina

klasični mandovi...svima su odvratni
E

Ebg

pre gotovo 5 godina

Rasisto
P

Psycho

pre gotovo 5 godina

samo nesto lupate jedni "Zvezdina skola" a drugi "Partizanova skola" bla bla pitam se cija je to skola pljuvanja sto i jedni i drugi radite ili je to kucno vaspitanje
G

Grob

pre gotovo 5 godina

To je srpska skola
P

Partizanovac736

pre gotovo 5 godina

Kako mi Partizanovci da ne gotivimo Psiholjuba kad nam je poklonio gol kao igrac u derbiju a ove sezone ni kriv ni duzan otkinuo bodove cuvenom Mister Stankeli
T

Tezsush

pre gotovo 5 godina

Psiholjuba puni ko stigne samo Mister nije uspeo nijedan gol da mu da hahhahahahah
9

951357

pre gotovo 5 godina

Savet Đumija koji posle svake utakmice koju nije pobedio kuka na nekoga, da li protivnike, sudije, igrače, teren, šta god... Grobarska škola...
M

MHM

pre gotovo 5 godina

Ali broj pluseva samo na tvom komentraru, nisi botina nikako :D
S

Susuns

pre gotovo 5 godina

Kako te ne mrzi da sam sebi lajkujes komentar 200 puta da bi dokazao ne znam sta to samo ti znas. Malopre si imao 0 lajkova i 40 minusa
b

bolesnice

pre gotovo 5 godina

Jel ti mama kupila bojice i olovke za skolu,pocinje uskoro??
B

Blajvčo

pre gotovo 5 godina

Ko o cemu.... Ostoja kaže budzet Partizana 6mil, odmah laž, Čović kaze budzet Fmp-a 5.1mil, odmah istina. Šta reći o sekti crveno bele boje.
S

Skroz

pre gotovo 5 godina

U pravu si, matori licemer nikad nije kriv za poraz uvek igraci..
9

951357

pre gotovo 5 godina

@influenseri - ajde sad izbrojite dislajkove i vaše lajkove, pa mi kažite ko je ovde zapravo bot i ko zapravo lajkuje svoje komentare. Ja ne mogu više da ponavljam da me to ni najmanje ne zanima. @Blajvča - pa naravno kad Ostoja laže a Čović pola lažucka a pola govori istinu. Isto kao što je cele prošle sezone Čović govorio istinu a Ostoja lagao oko registracije, preregistracije, ko će da bude na čelu ABA i ostalo. Tako da, da, zapravo verujem onome koji ne laže. Zamisli. A ti veruj Ostoji da vam je budžet isti kao u prethodne dve godine, tj. 6 miliona, iako je ULEB objavio da je bio 8-9 miliona. Jer ULEB laže, a Ostoja govori istinu.
D

Domaći

pre gotovo 5 godina

Psiholjub
М

М21

pre gotovo 5 godina

Славољуб Ђорђевић тренутно најогавнији тренер у нашој Суперлиги иако сам мислио да поред оног тренера из Колубаре је то скоро немогуће ...али сам се зезнуо ... Јер овом из Војводине, после сваког пораза неко други крив и стално неће да се појављује на конференцијама
S

Saaat

pre gotovo 5 godina

Djumi veliki gospodin, mozda i najbolji trener u Superligi
1

121

pre gotovo 5 godina

Pored živog Stanojevića?
m

mbape

pre gotovo 5 godina

Umisljeni trener koji pojma nema. Djumi mu odrzao cas fudbala. Vreme ce pokazati da i ono sa Radnikom nije bilo njegovo delo nego samo delo igraca i lude sezone Milana Makarica. Na sve to bahat, bezobrazan, u svakom klubu je pravio ispade da li kao igrac ili kao trener nebitno. Nadimak koji ima mu savrseno pristaje. Pravice ovi Lalata od blata.
V

Veratti

pre gotovo 5 godina

Koji to nadimak ima Slavoljub?
N

NikolaGost

pre gotovo 5 godina

Nadimak mu je Mika 😉
H

Hehehehhe

pre gotovo 5 godina

Nemoj ni pokusavati ciganina sa toliko godina u guzici da vaspitas, Djumi dobri.
G

Gost iz Bosne

pre gotovo 5 godina

Sta tu ima novo........Zvezdina skola.
B

Beograđanko mala

pre gotovo 5 godina

Vrati se majci...
К

Крло роменго

pre gotovo 5 godina

То је та Звездина школа фудбала. Класичан љопац