Komentari na vest

UEFA izbacila Azerbejdžance iz Lige konferencije

K

Komri

pre 22 dana

nasli na ovima da treniraju strogocu, smejurija! U kojoj to ligi nema namestanja? problem je sto UEFA nema kontrolu nad tim
j

jzg

pre 22 dana

jos samo Siti kkad bi dobio neku kaznu
g

gostgost

pre 22 dana

Da se ne lazemo 99% utakmica na celom svetu je namesteno, a oni hvataju ove jadnike od timova koji uzmu neku crkavicu cisto da bi pregurali sezonu, smesno sta se radi, a i znam da mi ovaj komentar nece objaviti jer jelte kladionicarski je sajt.
N

Natalii29

pre 22 dana

ako je namesteno neka je kaznjeno onda

Vajta66

pre 22 dana

Da samo namestaju oni dobro bi bilo, pola timova treba da se iskljuci zbog namestanja utakmica!
ф

фкв

pre 22 dana

Зато су пазарци остали прошле сезоне...