Komentari na vest

Tužna borba za Ligu 1: Dosadno da dosadnije ne može

Predrag Blagojevic

pre oko 1 mesec

Ocekivao sam remi ja stavi fre to plej asvel vise 170 ono nijedna cetvrtina vise od 35 Strasno

klackalica535

pre oko 1 mesec

Dobra tekma za dremku

Branislav Jovanovic

pre oko 1 mesec

Epski raspad obe ekipe, jedno veliko nista

Милош Гроздановић

pre oko 1 mesec

Ajmo zeleni! Nica afrički klub!
D

DDF

pre oko 1 mesec

Eto novih nereda navijaca ako Nica bude izgubila u revansu na domacem terenu...😉😉😉
n

neven777

pre oko 1 mesec

bravo svaka cast!!!!!!!!bravo svaka cast!!!!!!!!bravo svaka cast!!!!!!!!
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

ligue 1 standardno dobra no ima zezatora koji hoce mnogo
T

Teodora284

pre oko 1 mesec

Sve takmice iz svih liga za playoff i playin su totalno negledljive bile