Komentari na vest

Treneri i kapiteni kažu: Aleksandar Katai najbolji igrač sezone Mozzart Bet Superlige

S

Stankovic

pre oko 1 mesec

Sale Katai najbolji igrac sezone Superlige, zasluzeno , , , koga drugog bi mogli da izaberu mozda samo Rada Krunica. Igrac sampiona, dupla kruna , najbolji strelac prvenstva, Zvezda igrala Evropu, osvojila 15 rekordnih poena za svoj koeficijenat, a za srpski podeljeno sa 4. Uporedite samo proslu sezonu , izabran je Adem Ljajic, nije bio ni najbolji igrac ni najbolji strelac . . .bio je najvece ime Suprlige . . .iz kluba koji titulu moze da sanja , a iz kvalifikacija za Evropu je ispao odmah. Izbor je bio legitiman posto su glasali treneri i kapteni po svom utisku.
k

krejzicoa

pre oko 1 mesec

Realno, za našu ligu je više nego dobar i sa 35-36 godina ali za evropske mečeve je prespor, godine su učinile svoje.
3

37 titula

pre oko 1 mesec

Ako je tako odlučila struka treba mu od srca čestitati. Svaka čast.
3

37 titula

pre oko 1 mesec

Čestitam majstoru na laskavoj tituli,kolege su ga izabrale zato treba da mu bude drago. Ovde samo Grobari negoduju i crkavaju od muke.

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Kakva nam je liga,takav nam je i izbor. To treba da se svi pre svega zapitaju.
j

jiujitsu

pre oko 1 mesec

takva nam i liga ...

SLR

pre oko 1 mesec

jedan je magiko..
M

Mamma mia

pre oko 1 mesec

Koliko ljubitelja fudbala prati srpski fudbal sa velikim zanimanjem? Zašto su nam tereni loši, zašto su tribine prazne? Zašto smo pali na najniži nivo ikad na UEFA listi? Eto zato je Katai najbolji igrač lige.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...колико навијача прати српску кошарку? Зашто је репрезентација рано испала? Где су клубови у Европи? Зашто су хале лоше, а трибине празне? Е, зато је Партизан први.
R

Re Pa...

pre oko 1 mesec

Ma, pali smo u svim sportovima. Slobodni pad. To je poenta.

Sashki85

pre oko 1 mesec

Čestitke Kataiu. A to vam je dokaz zvezdasi zašto je zvezda toliko nazadovala. Setite se vremena kada je grejao klupu.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...можда у Дизниленду 😂😂😂 Звезда је у Топ 30 на вечној листи УЕФА.

Bokiboki01

pre oko 1 mesec

Katai ubica od igraca
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 1 mesec

Još pamtimo njegove bravure u Barseloni i Liverpulu!

crvenazvezda188

pre oko 1 mesec

katai najbolji i najstariji igrac zvezde
M

Mali usnica_ MAJA ŠEF

pre oko 1 mesec

Bezi ne gledam zvezdu dok ne ode usnica
П

Па...

pre oko 1 mesec

...значи нећеш гледати још 4 године.

Damir Jovic

pre oko 1 mesec

Bravo za Aleksandra,u 36.godini i tilko glasova da dobije,svaka čast.

Meda74

pre oko 1 mesec

Moje je mišljenje da je Krunić najbolji igrač lige i Zvezde.
B

Boldrick

pre oko 1 mesec

Dobar igrac ali kakva nam je liga kad on najbolji ima 35 god.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...и Костов је најбољи, до јуче је имао 17 година.
G

Gost45788

pre oko 1 mesec

U redu da je Katai najbolji u našoj ligi, ali u Evropi nije ništa, nema nikakav uticaj. Treneri dva najveća konkurenta Zvezdi su dali glas Kruniću i lepo obrazložili. Treba nam u Zvezdi više igrača evropskog kalibra po intezitetu, brzini... kao Tinkizijan i Seol koji će verovatno otići.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...значи зато смо у Топ 30 на вечној листи УЕФА 😂😂😂 јер су нам играчи лоши? ОК.
D

DelijaBlagoje

pre oko 1 mesec

Kad je ova rmbina najbolji igrač lige to govori o kvalitetu iste. Presmešno!!!!

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 mesec

zasluzeno, klasa za nasu ligu

Mirko Zlatanović

pre oko 1 mesec

najbolji igrac zvezde trenutno

Vukasin Nikolic

pre oko 1 mesec

realno jeste,sramota za mlade igrace
s

spiritus movens

pre oko 1 mesec

Ono sto je ranije bio Sasa Ilic za Partizan, to je sada Katai za Crvenu zvezdu.
r

rodinjo

pre oko 1 mesec

Mnogo jaka liga kad je penzioner najbolji igrac lige, pa on je pre 3-4 godine u MLS bio rezerva
B

Bez dileme

pre oko 1 mesec

7. zvijezdina zvijezda.
K

Ksenija1 glupomirkaIvana

pre oko 1 mesec

Sad je malo bistrije ...
M

MNM

pre oko 1 mesec

Ma nije moguće da je Magiko najbolji :)) ja mislio da je onaj Vukotić al da je prvenstvo namešteno pa zato ne mogu oni ništa kme kme kmeeeee :)))))
M

MUNJOZLAV

pre oko 1 mesec

JERI ČAK I NATKO REKO KATAJI NAJDOBAR?

Savo Vukovic

pre oko 1 mesec

Без старца нема ударца
B

Brain Storm

pre oko 1 mesec

Mogu sam da zamislim koliko li Tomkari bilo teško da uopšte prevali ove reči preko usta, a kamoli da ovakvo nešto i napiše..

rusmoskva88

pre oko 1 mesec

najbolji igrac zvezde

Skorpion77777

pre oko 1 mesec

brojke pokazuju sve nema se tu šta drugo dodati
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

porpuno zasluzeno ali gde ide nas fudbal kad covek od 35 godina je igrac sezone
F

Fontana99

pre oko 1 mesec

Kada je on najbolji igrač lige,onda vidimo kakva nam je liga,strasno.
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

Zasluzeno. Rade Krunus takodje klasa (bar za nasu ligu)

BigApple

pre oko 1 mesec

Super,sad smo ga na.ebali i sledece godine sa njim u prvi tim. U Evropi magla,a u domacoj Ligi sebicnjak. Hvala na svemu,ali vrijeme je za mladje.

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Dobar igrac....

cima88

pre oko 1 mesec

Jedan od boljih

Pa dodo sam

pre oko 1 mesec

Ivanić jedini može da priđe Kataiju, ali čovek izgleda nema preteranu motivaciju da igra našu ligu. Neke partije u evropi su bile čista klasa, protiv Milana jedna od najboljih partija nekog našeg veznjaka protiv ino timova.
i

iwiqiq

pre oko 1 mesec

da pre 4 godina...

milosveca@gmail.com

pre oko 1 mesec

pa jeste najbolji ali i mali kostov je top bio

Marko Petrović

pre oko 1 mesec

Jeste bio dobar ali to je to od njega
B

Bata80

pre oko 1 mesec

Razlika između naših igrača(trkača) i igrača iz liga 5-ce je u tome , što igrači iz naše lige , nemaju osnovnu tehniku, čak nisu naučili da pravilno putnu loptu. Katai je dominirao i u prvom mandatu... ko se seća njegovih prodora po levoj strani , driblinga, pasova, šuteva sa obe noge, mora da prizna da je veliki igrač. Ni Džajić nije imao uspešnu inostranu karijeru

Nikola Jovanovic

pre oko 1 mesec

Kao vino sto stariji to bolji

Flyp Exchange

pre oko 1 mesec

Realno dobar igrac i potpuno zasluzeno. Samo napred vidimo se u sledecoj sezoni!
X

Xh

pre oko 1 mesec

Cirkus liga to sve govori kad ti najbolji Igrac neki Defa
J

Jovan2208

pre oko 1 mesec

nathoooo je najbolji igrac lige HAHAHAAHAHGAA
N

Niki1

pre oko 1 mesec

katai vec ima dosta godina i igrace sve manjeg kvaliteta

Lucky69

pre oko 1 mesec

Katai jeste za klasu bolji od ostalih u ligi ali je tanak u poređenju sa Evropom sto samo govori u kakvom je stanju nas fudbal...
г

гост1986

pre oko 1 mesec

Па није проглашен за најбољег играча Европе већ наше лиге...
B

Boka85

pre oko 1 mesec

Dobar je Katai svaka čast
M

M0987

pre oko 1 mesec

Najbolji igrač naše lige ne može da odigra 15 minuta nekog evropskog meča. Toliko o kvalitetu lige.
l

lool

pre oko 1 mesec

Stankovic Dejan ❤️❤️❤️Bravo Deki care.A vi nemojte da pisete o njegovoj podrsci vaterpolistima
@

@lool

pre oko 1 mesec

Guglao sam da proverim, jer mi je čudno, s obzirom na to koga Stanković podržava i demantovao je podršku, toliko o tome :D

Slavko61

pre oko 1 mesec

Apsolutno zasluženo, pravi razliku
A

Avangarda

pre oko 1 mesec

kad nam je igrac od 40 godina najbolji.. gasi ligu

Aleks2001

pre oko 1 mesec

Ako nije najbolji strelac sezone bar je dosta bolji od arnautovica..
L

Lusiliu

pre oko 1 mesec

Posle utakmice u surdulici juce,gde su izasli svi ti vunderkindovi,super mega talenti dao bi mu ugovor na jos 8 godina,dok hoda.Onaj prijem u derbiju pre gola desna for leva druga stativa to definise kakav je to dodir genija. SLS moze da igra do 49 e...
D

Daren_g

pre oko 1 mesec

Zasluzeno, kedan od retkih koji moze jednim potezom da resi utakmicu. Imali smo srece da ne bese tvita njegove devojke/zene ne bi smo nikad imali ovakvog madjionicara na nasim terenima

malibibi991

pre oko 1 mesec

Zasluženo ,veliki majstor.Da ima bolje zdravlje mogao je igrati u nekim top evropskim klubovima.

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

U ovako kvalitetnoj ligi , čast je biti najbolji .Još ako se uzme da je trećina tako reći oko kruga dvojke . Sve rečeno .
M

Majamaki3

pre oko 1 mesec

Sve cestitke za Kataija
M

Majamaki3

pre oko 1 mesec

Ma nije on nista narocito

Isa Peric

pre oko 1 mesec

Najbolja analiza je stigla iz komsijsog tabora: Aleksandar Katai (Crvena zvezda) – Brojke sve govore.( Natho).
c

cs

pre oko 1 mesec

vucko je najbolji igrac lige

Veljara4

pre oko 1 mesec

Magikooo, baš prelako najbolji
T

Trn

pre oko 1 mesec

Tata fudbala ......

Ivanzile123

pre oko 1 mesec

Zasluzeno kax bi se gledalo jedno poluvreme
D

Dovoljno je ...

pre oko 1 mesec

...i 15 minuta da vidiš da je najbolji!!!

milan milan

pre oko 1 mesec

Po meni zasluzeno. Jednostavno zna covek kako se daju golovi💪
M

Magiko nas je ponos

pre oko 1 mesec

Svaka cast,ali ovo je bas dobro merilo i za rukovodstvo Crvene Zvezde da se zapitaju kakve igrace dovode za nekoliko miliona eura a ne prave razliku ni u domacoj ligi.Kostov sigurno nije bio projektovan da bude jedan od nosioca ali se tokom sezone decko profilisao u ozbiljnog igraca kojem nedostaje jos iskustva.Nazalost iskustvo koje stice u Zvezdi bice iskorisceno u nekom drugom klubu.Kraj sezone i kup izneli su neki igraci koji su bili u drugom planu dok su skupa pojacanja ili povredjeni sto je opet pitanje njihove spreme ili su totalno van forme.

Dani montana

pre oko 1 mesec

stvarno je najbolji ove sezone

nemanjaacdc

pre oko 1 mesec

Zasluženo, kvalitetan tehničar

AkiAkicaa99

pre oko 1 mesec

Najbolji igrac!
D

Del Boj

pre oko 1 mesec

Ovaj bi u Mladosti iz Lucana bio medju mladjima.
A

Aebre

pre oko 1 mesec

Sve je jasno kakva je liga u pitanju uz neosporno majstorstvo Kataia sramota je da se on u tim godinama sprda sa ostalima. Ne pomaze mladjima ni fizicka sprema e onda mislite kakav im je kvalitet. Katai ne bi mogao ovako da pravi razliku u ozbiljnim ligama

Sasa Milosevic

pre oko 1 mesec

Potpuno zasluzeno, Aleksandar Katai jeste najbolji igrac lige.
M

Moj Tim Sezone

pre oko 1 mesec

4:3:3 golman: Mateus desni bek: Seol štoperi:Veljković, Milikić levi bek: Baros zadnji vezni: Krunić centralni vezni: Kostov ofanzivni vezni: Katai desno krilo: Ranđelović levo krilo: Džasper špic: Milošević
M

Meraklija1984

pre oko 1 mesec

samo umesto Seula stavio bi Gašića i umesto Veljkovića Eraković

Radmila Petrović

pre oko 1 mesec

penaltko je najbolji

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

Po meni ako je Pikseta mogao za 3-4.sezone da bude ZVEZDA onda je Katai ZVEZDETINA.
s

sale alaves

pre oko 1 mesec

Firmas vosina legenda

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

zasluženo ubedljivo najbolji
T

Target42

pre oko 1 mesec

Mateus je jedini igrač u ligi koji je top klasa, ali je takva pozicija da teško može do ovakvih nagrada.
G

Grobari bi rekli

pre oko 1 mesec

Penaltko je najbolji.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Doktor bio i ostao, ali ovo sve govori o ligi! Čovek od 35 godina!
Z

Zoii

pre oko 1 mesec

Najbolji igrac CZ i SL je Kostov. On im je bio motor ekipe, iskakao kada je najbitnije i sto je najbitnije najbolje se pokazao na evrosceni gde Katai nije postojao niti je mogao bilo kakvu razliku da pravi
E

Ej

pre oko 1 mesec

Piše liga, da je Europa najboljši bi bili mateus,Krunić...

vacke86@gmail.com

pre oko 1 mesec

Zasluženo, ubedljivo najbolji.

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Svaka čast za Aleksandar Katai zasluženo
v

v1ad

pre oko 1 mesec

Bravo, najbolji igrac kad igras protiv Surdulice, Javora i slicnih. Ne postoji posle 15 minuta na jacim utakmicama.
и

исидор

pre oko 1 mesec

Нама треба за Европу одличан креативни на средини,оба крила и два обдбрамбена.6 одлични појачања која нису резервни у својим екипама
m

markoncic

pre oko 1 mesec

Nije potrebno otkriti Ameriku. Jednostavno Katai nema u nasoj ligi konkurenta godinama unazad. Obe noge, glava, ne zna se odakle će magija da izleti.
q

qqleleqq

pre oko 1 mesec

Zamisli kad je deda Katai najbolji u ligi (nesporno najvise pokazao), kakva je onda liga ...
M

MrZrex

pre oko 1 mesec

Realno, ali ne samo za našu ligu, već sve sportove generalno. Lebron sa 41 sam pobedio Hjuston, Nole sa 35+ do pre godinu dana čistio ovu decu i nije još rekao poslednju reč, Mesi sa 35+ osvojio SP i bacao na guzicu hrvatskog štopera od 20 god i 100 miliona. Mladi sportisti jednostavno nemaju više karakter da dostignu ovu ekipu iz stare škole.

kiboooo

pre oko 1 mesec

Pa zaslužio je.