Komentari na vest

Trener Volfzbergera i veza sa Srbijom: Zukića teško zameniti, Kojzek imao slabu sezonu

Z

Zoki1906

pre oko 1 sat

Kako da ne.Videčemo.

Dragan Stojanovic

pre oko 1 sat

Bice Kozjek pun pogodak.

Miloš (Мишке)

pre oko 1 sat

Da li Kojzek vredi 2 000 000 + 500 000?
m

mixica

pre oko 2 sata

Vojvodina dovela dosta dobrih pojacanja za sad bice spremni za evropu sledece sezone
N

Nemanja Lazić

pre oko 2 sata

Vojvodina se značajno bolje pojačala od Partizana
D

DosijeX

pre oko 2 sata

Ko da je došao Ronaldo, a 90% Srbije nije ni culo za ovog

Mr 007

pre oko 3 sata

Ne mogu se porediti bazuka i koza.🤣

Sterlings Braunfels

pre oko 3 sata

Može se reći malo i nebulozno priča.

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 3 sata

Имао слабу сезону, ал ми ћемо да му забиберимо каријеру....

Asdfgh

pre oko 3 sata

Hahaha, cuj ovo, otisao u jaci klub, iako mu je slaba statistika. Partizan je kao jaci od Volfsbergera?
D

Džukela klasična

pre oko 3 sata

Naravno da je jači, smešno je i porediti. Partizan je prvi igrao utakmicu Kupa Šampiona protiv Sportinga, igrao finale istog takmičenja. Prvi srpski klub koji je igrao Ligu Šampiona, kup Uefa, Ligu Evrope, Ligu Konferencija. Koliko je Partizan izbacio igrača u ligama petice a koliko je Volfsberger itd...
S

Samo jedan covek

pre oko 2 sata

Od Partizana su ostali samo dugmici!
У

Ултра НС

pre oko 3 sata

Само борбено! ФКВ 1914
P

Perociklopedija

pre oko 3 sata

Naravno da ofanzivci kod ovog trenera izgledaju lose, kad igra apsolutno defanzivni stil. Pod Kühbauerom je Dejan bio najbolji igrac Wolfsbergera, i moze se slobodno reci da je Vojvodina napravila odlican posao
P

Padezi se moraju znati

pre oko 3 sata

Mozda je Zukic kumovao "velikom broju naših golova", ali je svakako bio uključen u veliki broj naših golova.
O

Objektivno gledano

pre oko 3 sata

Čovek, bukvalno rekao da su Zukića lako zamenili, a u naslovu piše suprotno.

Luka Kovijanic

pre oko 4 sata

zivi bili pa videli.