Komentari na vest

Totenhem spreman da pomeri granicu zbog Tonalija: Njukasl odbio 90.000.000 evra

R

Rezzapereca

pre oko 1 sat

Totenhem je krenuo ozbiljno da se pojacava, steta sto druge ligene mogu da drze korak sa njima finansijski

skee

pre oko 2 sata

Zaboravili ste Medisona u veznom redu koji se nedavno vratio, posle povrede prednjih ukrstenih ligamenata..

Ivan Andrejic

pre oko 2 sata

Svake sezone se napale i opet budu pri kraju tabele

Vladimir Maksimovic

pre oko 3 sata

Mislim da pored ovakvog Arsenala,Mancestera,i jednog i drugog,Liverpula pa i Celsija,Totenhem spada u bolje ekipe Premijer lige i zasluzuje da bude ucesnik nekog od Evropskih takmicenja
t

trubaci

pre oko 3 sata

Kao Kejna nikada vise nece regrutovati. Tip fudbalera koji pravi razliku.

Radojkovic Milos

pre oko 3 sata

Nista specijalno igrač, da bi bio toliko plaćen....
k

keciksdvaplus

pre oko 3 sata

realno jedan od boljih osmica na tržištu, ali ga ne shvatam ako izabere totenhem

Benny Ben

pre oko 3 sata

Sta koriste ovi pa hoce da prodaju neke poluigrace za 100mil?!

n p

pre oko 4 sata

Ne vredi Tonali toliko

mozzart-gost

pre oko 4 sata

150 miliona je prava mera.
d

dokile

pre oko 4 sata

Dobar igrac,ali nevredi te pare...
I

Ivan8888888888

pre oko 4 sata

Ma da pre dva dana 60 sam 90 milki nema veze sto je prosecan igrac bitna je cena ccc
z

zorz74

pre oko 4 sata

Odličan igrač, ali mislim da nisu atraktivan klub
M

MIXACU12

pre oko 5 sati

Dobar igrac,ali ne vredi te pare...

Nemq

pre oko 6 sati

Koju granicu jedva ostali u ligi,truba od ekipe uvek..😄

Mozzart Nalog

pre oko 6 sati

Ma za njega ne treba ni pola od toga isk
M

Markomarko99

pre oko 9 sati

Novac je u fudbalu izgubio svako znacenje definitivno..

Urke97

pre oko 10 sati

Mnogo mnogo skupo za ovog

Semir88

pre oko 10 sati

Mančester ako želi sledeće sezone da se bori za nešto više, mora da se potrudi da dovede Tonalija a i još dosta pojačanja. Totenhem nije ekipa u koju rado idu igrači svetske klase.

malibibi991

pre oko 10 sati

Milan da je zadrzao igrace od pre par godina borio bi se za titilu u Ligi sampiona.

Daki1 Daki1

pre oko 11 sati

Blago njima kad im toliko cifre igraju ulogu

Balkan Sport Live

pre oko 11 sati

Nije ni Tonali vise u tolikom hajpu realno dobar fudbaler ali nije to to sto je bio
Z

Zekaa98

pre oko 11 sati

Ma bravo svaka cast odbijaj sugavi totenhem
n

nuki63

pre oko 11 sati

Da je nesto vredeo poveo bi Italiju do Mundijala

Elvis Fejzic

pre oko 11 sati

Sada izgleda svaki igrač koji ume da doda 2 pasa košta 100 miliona i više
V

Vladica1983

pre oko 11 sati

bolje tamo nego u man united

Batina1

pre oko 11 sati

Jevreji odrešili kesu.

Aleksandar3006

pre oko 12 sati

Njukasl zna dobro da proda a najboljeg igrača tek ima da zacepi cenu...

mikac357

pre oko 13 sati

ala ovi englezi bacaju pare

Vaskon

pre oko 13 sati

Kakvo rasipanje... Setite se proslog leta i Liverpula...

Nenad_999

pre oko 13 sati

Kakvo rasipanje novca
G

Gengar

pre oko 13 sati

njukastl najbolje da krene u totalni rebilding...uzmu pare i od Bruna, i dovedu 4-5 talenata
T

TuzniBauk

pre oko 13 sati

Previše je to novca za ovakvog igraca kog mozes naci gde hoces za 5 puta manje novca
T

TRUST MOZGOVA

pre oko 4 sata

Apsolutno nigde ne mozes da nadjes takvog za te pare.
R

Rirera

pre oko 13 sati

Dobar svakako. Ali ljudi jeste realni sa ciframa? Sto bi rekli p...j po sirotinji

ShoMi_1994

pre oko 13 sati

Ko sve danas vredi 100 milke...
D

DDS900

pre oko 13 sati

Ovaj totenhem ce ostati bez svih igraca ako nastave ovako.

Kaki

pre oko 14 sati

Bolje oni nek promene ceo tim a ne da kupuju jednog igraca za sto miliona ako cemo iskreno.

Milijana Ilic

pre oko 14 sati

Sta bi ostalo od Njukastla onda bi se oni borili za opstanak u ligi

jovan1111

pre oko 14 sati

dobar je Tonali...vredi svaku paru

stevic97

pre oko 14 sati

Ne zna se po koga gora varijanta transfer, po Tonalija ili po Totenhem

Bojan Ivanovic

pre oko 14 sati

Ne vredi on tolikih para

Salleee

pre oko 14 sati

Možda bi mogli iz mozarta da mu daju neki freebet da se malo igra, ipak voli čovek 😀😀😀
b

bojebos

pre oko 15 sati

Odakle Totenhemu tolike pare odjednom, i gde je takozvani finansijski fer plej?
a

aa

pre oko 14 sati

Nije odjednom,imaju oni para samo sto nikada nisu bili ambiciozni

milan98838@gmail.com

pre oko 15 sati

Mislim da je to mnogo novca za Tonalija ali nikad se ne zna. Dosta ekipa je zainteresovano za njegov angazman. Videcemo sta ce se odigrati do pocetka sezone i kakve ce se stvari izdesavati na pijacama igraca.

Zeljko Ilic

pre oko 15 sati

Neće on u Totenhem....eto njega u Sitiju...čeka ga Donaruma...

Aboubakar Oumarou

pre oko 15 sati

Ako će Eliot Anderson koštati preko 100 miliona evra, Tonali vredi 150...

No name

pre oko 15 sati

precenjen igrac
N

Nenad Petrovic

pre oko 16 sati

.. Pa dobro.. Šta tu ima da se prica
M

Matija7

pre oko 16 sati

Totenhem treba mnogo igraca da zameni
N

Nebojsa Tasic

pre oko 16 sati

ne vredi toliko za te pare mogu 2 dobra igraca da se dovedu
m

mrga84

pre oko 16 sati

kakav Tonali da vredi 90 m
T

Tln

pre oko 15 sati

Tako je! Za danasnje cijene to je skroz malo jer je on igrac za Psg, Bajern, Barsu, Real i kad dodje ponuda van engleske, on ce sam traziti da ode....ako Gordon vrijedi 80 miliona, onda Tonali vrijedi 120 ili recimo ona vasa "vezara" Gimaraes a lik je nidje veze, obicna sirovina . Tonali je za njega doktor i najidealnije bi bilo za njega Psg, Ruiz ima godina a ima i povreda i da igra zajedno sa Vitinjom i Nevesom....koja crna engleska liga i raspali klubovi poput njukasla i totenhema. TOP IGRAC!!
T

Trololo

pre oko 16 sati

Ala je ovaj Njukasl nerealan, daj bre, kako vas nije sramota da toliko para trazite? I posle se ljute kada igraci ne zele da produze ugovor...

Petrući

pre oko 17 sati

šta se spremaju da iapadnu

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 17 sati

daju novac kao ludi da li Tonali vredi toliko

mbratuljevic85@gmail.com

pre oko 17 sati

Ne vredi toliko.. Ne sporim da zna da igra fudbal.. Ali po meni ne vredi te pare

Miloš Orošić

pre oko 17 sati

Koliko ovi Englezi nisu normalni sto se tiče obeštećenja
R

Roginjo

pre oko 17 sati

Tonaliju bi ovo bio baš bezveze potez i prelazak u tim na manje više istom nivou, ako ga ne traži neko iz top4 onda nek ostane u Njukaslu
G

Gosst

pre oko 17 sati

A zašto bi on prešao u totenhem kad je u boljem klubu i bolji od totenhema se interesuje za njega

Gosn Musliu

pre oko 17 sati

Meni nije jasno kako se niko ne interesuje za Bruna Gimaraeša, covek je zver, Tonali je klasican kljac, takvih ima milon i jedan Afrikanac
K

Krtana

pre oko 17 sati

A ti inace ga placas pa znas koliko vredi, nemas para nemas glasa. Odavno tu birgija samo vrti druze

Aboubakar Oumarou

pre oko 14 sati

Bruna je Njukasl blindirao, dao mu 10 miliona evra sa bonusima po sezoni...