Komentari na vest

Tebas: Institucije su ogledalo onoga što lideri rade! Karlo, šteta je što te koriste

Balkan Balkan

pre oko 1 mesec

Ovaj lik je presmesan!Svima je jasno i vidi se ko iz aviona da Tebas preko sudija stima Ligu da trka bude neizvjesna i da tako poveca prihode.
F

FT

pre oko 1 mesec

Perez lopovčina!
H

Haha

pre oko 1 mesec

Samo u La Ligi predsjednik te idte Lige izjavi javno da favorizira jedan klub. I to je kao sasvim normalno

Realno123

pre oko 1 mesec

Bas se vidi da si navijac pa navlacis barsi vec gosinama i ucestvujes u mnogim aferama. Daleko od toga da je Perez svetac ali kako drugacije kada se barsi zbog katalonije stalno prave pupusti ustupci. Da je npr Atletiko uradio pola od ovog sto rade katalonci bili bi izbace i u 5 ligu ali jbg politika je cudo
a

asfasfadfd

pre oko 1 mesec

Bas me interesira ako mozes da mi objasnis, kakvi se to ustupci prave Barsi zbog Katalonije. Stvarno me zanima, ako mozes da mi objasnis. Takodje, molim te da mi objasnis sta je to tacno Barsa radila da bi Atletiko bio izbacen da je uradio pola od toga. Stvarno bih volio da znam. Hvala unapred
Y

Yyygghh

pre oko 1 mesec

Real je najveća prevara na svijetu. 90% titula su uzeli preko sudija. Ne moze im niko ništa jer sarađuju sa sudijama, Spanskim savezom i Uefom. Najlopovskiji klub u povijesti nogometa.
P

Prapra

pre oko 1 mesec

Koliko je ovaj real u stvari mali klub.
P

Prapra

pre oko 1 mesec

Zgaziće nas real ponovo u finalu vidim ja. Nikada nećeš hodati sam Liverpule! YNWA!!
D

Dr.Terzić

pre oko 1 mesec

Bože Bože šta rade u tom Realu. 😎
H

Hidzuama

pre oko 1 mesec

Ovi gori od nas, sramota je sta prica ovaj Tebas za najveci klub u istoriji fudbala
I

InteRaccionale

pre oko 1 mesec

Covek je objektivan iako je navijac trebao bi malo mozga imati da ovo shvatis.