Komentari na vest
Tandem iz Zvezde menja Kostova i Bačanina
M
Momora
pre 33 minute
Nemoguce da nije zvao Zecevica-John,pogotovo sad kada je otpalo par igraca.I posle se cudimo sto nase gore listovi biraju druge reprezentacije.
jovan1111
pre 42 minute
tesko ce nesto napraviti sa ovim sastavon
F
Fanste933
pre oko 1 sat
da li ce tsko biti ili ne hmm
Alek
pre oko 1 sat
Steta za ovako talentovanu generaciju da nismo kompletni ali idemo jako !
x
xox1312
pre oko 2 sata
Ove što nisu pustili njima da se diže cena u seniorima, sad ovoj dvojici da podignu cenu preko mlade reprezentacije. To je taj "interes srpskog fudbala" o kojem često pričaju na rajku
njjk
N
Natalii29
pre oko 2 sata
bilo je previse natrpana prica
S
Samo pravda
pre oko 2 sata
E moj Gordane Petricu,muko moja pa jeli moguce da ti drugi odredjuju ko ce igrati za mlad reprezentaciju?Zasto bas ta dvojica,zasto bas iz zla?
Slavko Filipovic
pre oko 2 sata
Bice dobro ako osvojimo 1 bod
J
Jelenko P
pre oko 2 sata
Terzić mu poslao dva svoja igrača.
S
Sedlar92
pre oko 2 sata
Uzas da glavni igraci ne igraju.
d
d. g.
pre oko 3 sata
Kako klub može da zabrani učešće igrača na zvanično takmičenje?
D
DZP
pre oko 1 sat
Tako sto se takmicenje zvanicno ne nalazi u fifa kalendaru...
t
tisikaomadjija
pre oko 3 sata
Ove što nisu pustili njima da se diže cena u seniorima, sad ovoj dvojici da podignu cenu preko mlade reprezentacije. To je taj "interes srpskog fudbala" o kojem često pričaju na rajku
D
Djape45||
pre oko 3 sata
Plačete kad igraju iz Zvezde, plačete kad ne igraju iz Zvezde. Ni Bog vama ne bi ugodio, mada vi i Bog nikako u istu rečenicu.
rusbre
pre oko 3 sata
iskasapljeni smo ali i dalje ima nade
j
jacz
pre oko 3 sata
Sta je sa Luisom Zecevicem?
Zasto ga ne spominjete, a bio je standardan u kvalifikacijama.
D
Daj faul
pre oko 3 sata
S obzirom kako je izgledao u Portugaliji i bolje da nije na spisku… uzas
j
jacz
pre oko 2 sata
Svakako, to se tako ne radi. Igrao je standardno, zajedno sa svojim saigracima je izborio ovo EP, zasluzio je da se nadje na spisku, pogotovo sto je isti znatno okrnjen.
D
Daj faul
pre oko 1 sat
Igrao je samo u Portugaliji… pre toga u Hrvatskoj nije igrao, u tom prvom krugu.. za nekoga ko igra za Arsenal i o kome se prica kao buducem prvotimcu, premalo od njega
A
Alo bre
pre oko 3 sata
Koji je zvanični razlog zašto nema Luisa Zečevića ?!
Mihajlo_24
pre oko 3 sata
Odlični igrači treba im se pružiti šansa!
Acaredstar1
pre oko 3 sata
tako tako samo tqko nastavite od mladih nam sve zavisi a ne od arnautovica i ostale kompanije
I
Ilic Pavle
pre oko 3 sata
Da li ima jos nesto na Terzinoj tezgi?
Scaloneta
pre oko 3 sata
Ne valja kad igraju, ne valja kad ne igraju..
.jpg.webp)







