Komentari na vest

Tandem iz Zvezde menja Kostova i Bačanina

M

Momora

pre 33 minute

Nemoguce da nije zvao Zecevica-John,pogotovo sad kada je otpalo par igraca.I posle se cudimo sto nase gore listovi biraju druge reprezentacije.

jovan1111

pre 42 minute

tesko ce nesto napraviti sa ovim sastavon
F

Fanste933

pre oko 1 sat

da li ce tsko biti ili ne hmm

Alek

pre oko 1 sat

Steta za ovako talentovanu generaciju da nismo kompletni ali idemo jako !
x

xox1312

pre oko 2 sata

Ove što nisu pustili njima da se diže cena u seniorima, sad ovoj dvojici da podignu cenu preko mlade reprezentacije. To je taj "interes srpskog fudbala" o kojem često pričaju na rajku njjk
N

Natalii29

pre oko 2 sata

bilo je previse natrpana prica
S

Samo pravda

pre oko 2 sata

E moj Gordane Petricu,muko moja pa jeli moguce da ti drugi odredjuju ko ce igrati za mlad reprezentaciju?Zasto bas ta dvojica,zasto bas iz zla?

Slavko Filipovic

pre oko 2 sata

Bice dobro ako osvojimo 1 bod
J

Jelenko P

pre oko 2 sata

Terzić mu poslao dva svoja igrača.
S

Sedlar92

pre oko 2 sata

Uzas da glavni igraci ne igraju.
d

d. g.

pre oko 3 sata

Kako klub može da zabrani učešće igrača na zvanično takmičenje?
D

DZP

pre oko 1 sat

Tako sto se takmicenje zvanicno ne nalazi u fifa kalendaru...
t

tisikaomadjija

pre oko 3 sata

Ove što nisu pustili njima da se diže cena u seniorima, sad ovoj dvojici da podignu cenu preko mlade reprezentacije. To je taj "interes srpskog fudbala" o kojem često pričaju na rajku
D

Djape45||

pre oko 3 sata

Plačete kad igraju iz Zvezde, plačete kad ne igraju iz Zvezde. Ni Bog vama ne bi ugodio, mada vi i Bog nikako u istu rečenicu.

rusbre

pre oko 3 sata

iskasapljeni smo ali i dalje ima nade
j

jacz

pre oko 3 sata

Sta je sa Luisom Zecevicem? Zasto ga ne spominjete, a bio je standardan u kvalifikacijama.
D

Daj faul

pre oko 3 sata

S obzirom kako je izgledao u Portugaliji i bolje da nije na spisku… uzas
j

jacz

pre oko 2 sata

Svakako, to se tako ne radi. Igrao je standardno, zajedno sa svojim saigracima je izborio ovo EP, zasluzio je da se nadje na spisku, pogotovo sto je isti znatno okrnjen.
D

Daj faul

pre oko 1 sat

Igrao je samo u Portugaliji… pre toga u Hrvatskoj nije igrao, u tom prvom krugu.. za nekoga ko igra za Arsenal i o kome se prica kao buducem prvotimcu, premalo od njega
A

Alo bre

pre oko 3 sata

Koji je zvanični razlog zašto nema Luisa Zečevića ?!

Mihajlo_24

pre oko 3 sata

Odlični igrači treba im se pružiti šansa!

Acaredstar1

pre oko 3 sata

tako tako samo tqko nastavite od mladih nam sve zavisi a ne od arnautovica i ostale kompanije
I

Ilic Pavle

pre oko 3 sata

Da li ima jos nesto na Terzinoj tezgi?

Scaloneta

pre oko 3 sata

Ne valja kad igraju, ne valja kad ne igraju..