Komentari na vest

Tadić ide iz Abu Dabija: Fener ga vidi kao trenera, a Šalke kao savršenog partnera Džeku

M

Miloslegenda

pre 9 dana

Nije los Tadija iskreno ,ali ne koristi pun potencijal

zeljko markovic

pre 9 dana

Dobra karijera,samo slaba u reprezantaciji.Dobar igrač kao čovek isto.I treba da nastavi u sportskom smeru.Sretno Tadija.
n

nikola_ftg

pre 10 dana

Dobar je Tadija samo malo bozobrazan...nece da igra kako zna

Jana1211

pre 10 dana

moze on jos dati evropskom fudbalu

jbozic11@gmail.com

pre 10 dana

ima snage da odigra jos jednu solidnu sezonu
U

U Tom Denveru

pre 10 dana

Pravi Fudbalercic

Denis Miljkovic

pre 10 dana

Mozda je najbolje neki manji klub I klupa
П

Пера Ждера

pre 10 dana

Не може да игра ни у Војводини више. Можда оној из Перлеза. Сјајан у репрезентацији до 2022, клупски само врло добар.
k

krejzicoa

pre 10 dana

Najpametnije bi mu bilo da odigra jednu sezonu u Vosi i da kaci kopačke o klin.

Mr.Heineken

pre 10 dana

Šalke pun pogodak ima Tadic jos dosta da pokaze na terenu
D

Doradora12

pre 10 dana

Trenerski posao je stvoren za Tadića nadam se da ce ici u tom smeru

stefan nikolic

pre 10 dana

mani se fudbala uzivaj u penziji
B

Bokkiii

pre 10 dana

Kralju dodji u Lacio cekamo te
N

Nataas99

pre 10 dana

Salke bi bio najbolji izbor
G

Gostinjo prvi

pre 10 dana

Ugasite ili promenite vec jednom one odvratne reklame tokom prenosa utakmica SP. Ono je uzas jedan nevidjeni. Ono dranje i neki uzvici, cudni… Boze sacuvaj
Z

Zokili

pre 10 dana

Ja mislim da bi Tadic bio izuzetno dobar kao trener
T

TuzniBauk

pre 10 dana

Može Tadić još da igra, fizički je spreman besprekorno, ako mogu Messi i Ronaldo mora i Tadić par godina mladji
O

OptimusPrajm

pre 10 dana

Bolje u Šalke da ode realno, još može da se takmiči
G

Garsija Aspe

pre 10 dana

Tadic je legenda Ajaxa vreme je za povratak u Amsterdam.

sonee06

pre 10 dana

mozda je i najbolje da bude na klupi
B

Bezi bre

pre 10 dana

Kao igrac Piksiju ni do kolena ali zati stav kao da je Mesi.
G

Gostivar

pre 10 dana

Nije on za trenera. Kad mu kazu sedi na klupu, on se naljuti i ode kuci.
P

Partymaker

pre 10 dana

Voleo bih da ga vidim u Šalkeu, mada mogao bi i nazad u Vošu, sta mu teško
m

mousemircale

pre 10 dana

tadic je legenda gde got da ode bice dobro
J

Joksa1986

pre 10 dana

Zvezda u pregovorima sa stoperom Ibrahimom Siseom(30 godina), visok 186, igra sa obe noge, navodno 600k evra + bonusi, 2+1 godina, nekadasnji stoper Pariza, Anžea, Kaena i Ferencvarosa. Sisea osim Zvezde hoce i Kasimpasa, Goecetepe, Le Man, Tuluz, Okser, AEK, PAOK, Panatanaikos, Dinamo Zagreb, Kopenhagen i Venezia...
L

Lulk

pre 10 dana

Nemoj kume molim te...Opet bivši igrač Ferenca sa kojim je Stanković sarađivao. Bolje pustiti ove štopere što imamo da probaju da nadođu, nego takve dovoditi.

Uskekruske

pre 10 dana

Videcemo sta ce biti
D

Djordje135

pre 10 dana

Tqdic jeste merodavan vas

Nenad_999

pre 10 dana

Nece opet u zvezdu cudo

Kris Tina

pre 10 dana

Nije los igrac, ali nista specijalno
Z

Zera666

pre 10 dana

Vreme je da tadic sedne na klupu
T

TadicD

pre 10 dana

Kme, kme, kme, necu na klupu, ja sam najbolji, najbrzi, najlepsi, necu na klupu !!!

Mirko Zlatanović

pre 10 dana

moze jos da igra samo da ima trkace uz njega

Isa Peric

pre 10 dana

Dodji ti Tadiću u Vojvodini i zavedi onu građevinu u Sr.Kamenici.

Firga031

pre 10 dana

Kakav prepotenko.

gorandavinic1974@gmail.com

pre 10 dana

sad da je čovek pa da se vrati u vojvodinu barem na godinu dana da bude pojačanje za drugo mesto
N

Nenad Petrovic

pre 10 dana

Dobar je to igrač.. Igracina

Noki71

pre 10 dana

Povratak u Vosu najbolje za njega,Vosui sroski fudbal.

Dusan Petrovic

pre 10 dana

Čudo kako poštuje reprezentacija najbolje igrače
M

Marko Zmn

pre 10 dana

Daj bre, kakav trener, uozbiljite se...
D

DS1989

pre 10 dana

Posto u Zvezdu nije hteo prosle godine najbolje bi bilo da predje u Vojvodinu. U Zvezdi mu treba zatvoriti vrata za sva vremena, ako nije hteo kao igrac nikada mu ne treba dati sansu da skuplja trenerske uspehe preko Zvezde i apsolutno ga ne osudjem svaka mu cast sto je bio dostojan i ostao veran Vosi i treba tamo i da ide, ali i Zvezda treba da bude dostojna i da nikada ne pruzi sansu onima koji nisu hteli da dodju... Tadija je top igrac nadam se da ce biti i top trener....

Predo8

pre 10 dana

Vrati se ti u Vošu jednu sezonu, neće ti faliti ništa

Sloba

pre 10 dana

dule je najjaciii

Slavko61

pre 10 dana

Odigraj u Vojvodini jednu sezonu, pomozi im u Evropi :)
G

Gostivar

pre 10 dana

Nije Tadic za trenera...postane malo nervozan kad god treba da sedne na klupu
M

MilanKS

pre 10 dana

"Možda je teško zamisliti Tadića u Šalkeu," -Zasto???
m

maloKoncentracije

pre 10 dana

Ako Salke zeli ekspresan povratak u drugu ligu drzace i Dzeka i Tadica u timu.
m

mmyyaat

pre 10 dana

realno neka uloga u bundesligi bi top bila
S

Semedela

pre 10 dana

Kako bih voleo da ode u Seria A, neki klub da izabere Napoli, Juve ili Milan. 2 godine i top, možda Lazio.
G

Gluposti pisu

pre 10 dana

Ne moze on da bira napoli, juve, milan... valjda moraju oni oni njega da zovu....
S

Slaninarko

pre 10 dana

A i on deli svima savete. Dodji brate u Vojvodinu, malo da podignes klub i grad.
Č

Čekajte me,ja neću doći

pre 10 dana

Došao bi mjesec dana i pobjegao glavom bez obzira.On je vani preko petnaest godina,stekao je neke druge navike i njegovo privikavanje na uslove srpskog ligaškog fudbala bi bilo osuđeno na propast.

Dacha90

pre 10 dana

penzionisi se ne preteruj

Bojan Vučićević

pre 10 dana

Dodji u Vojvodinu

Vladimir Jovanovic

pre 10 dana

Može da odigra još 2,3 godine lagano
P

Pero Kalimero

pre 10 dana

On i Džeko u Šalkeu bi bio vrh tandem! Gledaću Bundesligu zbog njih.
И

Инсајдер

pre 10 dana

Па Војводина је пре пар дана најавила његов повратак дресом са бројем 10, само што су сви медији погрешно закључили да је реч о Зукићу.
L

Limanovski

pre 10 dana

Duća je nosio 31. Al pitanje je to da li znaju iz uprave
D

Duci bata

pre 10 dana

je spremniji od Ronalda, ovaj ne izlazi iz 16 a ima 41 godinu, Duci je mladji i spremniji. Tako da moze da igra jos 2 sezone minimum, u Salkeu bi bilo lepo.
j

jokabejbe

pre 10 dana

kolko ovaj covek fali u reprezentaciji...totalno smo izgubili igru bez njega...napade nam organizuje Pavlovic koji je sjajan igrac ali prosto nije covek za to

Bosque

pre 10 dana

Pa mogao bi sa Dzekom da vratis Salke u prvu ligu...ajd polako,znam da citas :)
G

Gost899

pre 10 dana

Salke se vec vratio u prvu Ligu.....
G

Gostivar

pre 10 dana

Najspremniji, ali izgleda nije vise ni za Bliski Istok.
L

Limanovski

pre 10 dana

5 golova, 20 asistencija. Nikad povredjen. Poz
S

Semedela

pre 10 dana

Što bih voleo da ga vidim u italijanskoj Seria-A, ne znam gde al npr Napoli, Juventus ili Milan i Bog te veselio. Za njega bi bila top liga i penzija.

Damir Jovic

pre 10 dana

Može sigurno još dve sezone da igra a vremena za stručni štab u nekom klubu ima svakako...
G

Gost emisije

pre 10 dana

Ako ode i nastavi karijeru to će biti Vojvodina, a razlozi nisu samo fudbalski jer biznis ne sme da trpi!

Спира

pre 10 dana

Нека потпише за Вошу да се закува наше првенство напокон.
m

maksaa444

pre 10 dana

legenda, vreme je za novu struku
S

Srdjan1314

pre 10 dana

Tadicu, dodji u Zvezdu

Petrući

pre 10 dana

Šteta mogao još u Evropi da pokaže svašta

milos djordjevic

pre 10 dana

Vreme je da zavrsi igracku karijeru jer bez obzira na talenat i znanje godine cine svoje
н

нс бој

pre 10 dana

Треба у тексту да пише изданак школе ФК Војводина,или бивши играч Војводине.Да је из близанаца стојало би им име у наслову.
F

Flaki

pre 10 dana

Pa nije on ni Jugović, ni Stanković ni Vidić pa da piše. Ipak su ovo nesumljivo tri najveće karijere uz Baneta Ivanovića koji ponikao u svom Sremu iz Sremske Mitrovice. Tek posle idu Kolarov i Matić, a ostali mogu da se reďaju kako hoćeš.

cima88

pre 10 dana

Moze Tadić Jos dve i vise sezona da odigra a da bude i stručnom štabu dok mu ne dosadi

MILAN1989

pre 10 dana

Imas opciju da odes u Tursku, gde ce te oterati kroz par meseci, kakvi su divljaci nista me ne cudi. Sa druge strane imas opciju da zavrsis karijeru u Nemackoj, u jednom Salkeu. Mislim da je lud ako ne izabere Nemacku.
M

MNM

pre 10 dana

Ma gde da igra više,koji blam dosta stvarno:))
j

jzg

pre 10 dana

samo napred Dule care