Komentari na vest

Svilar odbranio primat: Ponovo najbolji golman Serije A! Sezona u znaku rekordera Dimarka

N

NR

pre oko 1 mesec

Jedan je Mile sila!

zorankoscica

pre oko 1 mesec

A kod našeg selektora nema mesta.
S

Slava222

pre oko 1 mesec

mnogo dobar golman, svaka cast

darkoni1991@gmail.com

pre oko 1 mesec

Bravo Mile, svaka čast.
N

Nebojsa Tasic

pre oko 1 mesec

najbolji srpski golman

ShoMi_1994

pre oko 1 mesec

Odlican golman, jaku karijeru stvara!

milan.vijatov12@hotmail.com

pre oko 1 mesec

svilar ce jednog dana vredeti mnogo,mlad je golman.

Nebojsa Antic

pre oko 1 mesec

Gledacemo Svilara u nekom vecem klubu sigurno, zasluzio je.
S

Svaka čast!!

pre oko 1 mesec

Njega i Pavlovića iz Bajerna je Piksi ukanalio. Umesto da budemo mirni 10 godina na tim pozicijama on gurao Rajka iz emirata i terzinog mesija iz ljutice bogdana.

Skorpion77777

pre oko 1 mesec

Nema veze za koga brani dobar golman...

S. Jovanovic

pre oko 1 mesec

Majstor igre, fenomenalan golman

Vladimirmali

pre oko 1 mesec

Nije igrao za reprezentaciju nije uopste ok

Batina1

pre oko 1 mesec

Može da bude i najbolji golman na svetu ali će za mene uvek biti lik koji je ispalio reprezentaciju.