(©fkpartizan)

Sveta Marković prošao bez povrede

Vreme čitanja: 1min | čet. 04.07.24. | 19:53

Kapiten Partizana normalno danas trenirao

Uspeo je Partizan da se spasi poraza na „Bratskom kupu“ u Moskvi protiv Dinama. Iako je gubio 2:0 do pet minuta pre kraja, srpski klub je izjednačio, a onda na penale dobio meč i upisao dva boda za Beograd.

Jedino što je bilo za brigu crno-belih je povreda na koju se požalio Svetozar Marković, kapiten ekipe, zbog koje je zamenjen sredinom drugog poluvremena. Međutim, ispostavilo se da razloga za glavobolju nema.

Marković je danas normalno odradio trening sa ekipom, tako da neće odsustvovati duže sa terena. Štaviše, trebalo bi da komandant odbrane Parnog valjka bude u kombinaciji za sastav za drugu utakmicu u Moskvi, protiv CSKA 7. jula.

Partizan je zbog povrede ostao bez mladog desnog beka Milana Roganovića, koji je bio „viđen“ za startnog bonusa, pa je trebalo u Moskvi da se uigrava sa ekipom, ali ostao je u Beogradu da ide na terapije.