Komentari na vest

Svet gledao u Ronalda, on nestao... I ugušio tim! Portugalci, da centrirate još koju?

panteR

pre 5 dana

Ronaldo deda za penziju,svoje je zavrsio i izgradio karieru zbog drugih,sve mu je namesteno,njegovo je bilo samo da sutne u okvir gola,uzasan je

Lazar Milovanović

pre 7 dana

Decko je igrac manje, ubija ekipu

OVO NIJE TA SEZONA

pre 7 dana

Ronaldo - Ego Manijak

Cao cao

pre 7 dana

Teška nameštaljka

Aleksandra1994

pre 7 dana

Mesi je najbolji glumac a Ronaldo je glavni glumac. U kom smislu, pa Mesija stavi da glumi lokalnog vlasnika prodavnice koji se pojavljuje u jednoj sceni i biće vrhunski, Ronaldo to ne može zato što mu ego ne da da bude bilo šta nego glavni glumac, čak i kada ima boljih od njega na setu.

nenaddragojlovic99@gmail.com

pre 7 dana

ma kakav ronaldo.

patr0_

pre 7 dana

Kad ce lik skontati da svojim prisustvom na terenu samo gusi igru Portugala
S

Sh

pre 7 dana

Glavna razlika Messija i Ronalda, osim dara za fudbal, je to što svako ko igra za Argentinu gine za Messija, deluje da su srećniji bili zbog njega nego sebe kada su osvojili prošlo prvenstvo, a Ronalda ostali saigrači u Portugaliji ne mogu da smisle, a moraju da se prave kako ga obožavaju, i to automatski dovodi do toga da kvalitet portugalske reprezentacije drastično pada, bez obzira što individualno imaju prejake pojedince.
D

Djape45||

pre 7 dana

Mesi je najbolji glumac a Ronaldo je glavni glumac. U kom smislu, pa Mesija stavi da glumi lokalnog vlasnika prodavnice koji se pojavljuje u jednoj sceni i biće vrhunski, Ronaldo to ne može zato što mu ego ne da da bude bilo šta nego glavni glumac, čak i kada ima boljih od njega na setu.

Sijanda Ksulu

pre 7 dana

Proslo Ronaldovo davno

ivanasud

pre 7 dana

Nikad ga ne otpisujte

mbratuljevic85@gmail.com

pre 7 dana

Bilo nekad.. Sad vise nije to to.. Godine i psiha rade svoje
c

cvetak12

pre 7 dana

Lepo su gosti igrali

Veca1971☆

pre 7 dana

Dok Rođa nahrani svoj ego i svoje rekorde propada Portugal, a i nije da bas suze ronim zbog njih.
P

Pjer

pre 7 dana

Ronaldo uništava Portugal već 5 godina... Urnise ih sa sebiclukom i hvatanjem za svaki prekid, čovek je sebican i odvratan.
L

Lusiliu

pre 7 dana

Kanselo dias dalo vega ....kakve su to rupcage...vracaj Pepea da lomi kosti

Meda74

pre 7 dana

Ugušiće Portugal totalno zalizani.

Dimitrije Vojinovic

pre 7 dana

Penaldo se nije video na Utakmici a Congo igrao bunker do samog kraja Utakmice.

Saša Stanivuk

pre 7 dana

Situacija kad je igrač mnogo veći autoritet od trenera,nema ovaj kohones da ga zameni😄
D

Djani85

pre 7 dana

Vreme je za klupu, a posle svetskog prvenstva i za penziju. Dosta je bilo brate
D

Drale1998

pre 7 dana

Ispasce u grupi ovakva timcina.

Vladimirmali

pre 7 dana

Ronaldo je na kraju karijere
V

Vidimose123

pre 7 dana

Stigle godine samo marketing sad
k

keciksdvaplus

pre 7 dana

Nije se video ronaldo istina, ali izuzev gola nevesa, ceo vezni red, i ofanzivno i defanzivno je bio nevidljiv, ljudi bisu iskreirali jednu krštenu šansu

Марјан Симоновић

pre 7 dana

Ronaldo da udje u 60-tom minuta dao bi 2 gola najmanje

filipdjuk11

pre 7 dana

nestao je i on ali i ceo tim portugala zajedno na kraju... od startne postave do izmena
O

Objektivacc

pre 7 dana

Cijela igra Portugala je bazirana na Bruni i Ronaldu a ne zna se koji je gori.. Smatram da bi Portugal daleko bolje funkcionisao u 4-3-3 sistemu da Neves i Vitinha vuku konce kao u PSG-u, jos im dodati Rubena Nevesa i Silvu i eto recepta za dinamicnu sredinu, krila Felix Trincao/Neto, spic Ramos.. Al’ moraju Bruno i Rona igrat’..
P

Popsi

pre 7 dana

Na takvoj je poziciji da zavisi od drugih. Nije dobio nijednu korisnu loptu. Ceo tim je bio katastrofalan, ali biće prvaci.
P

Predrag Petrovic

pre 7 dana

ronaldo mora da se pomiri da ne moze da igra svih 90 minuta
n

nica25

pre 7 dana

ronaldu je dosao kraj .
4

4444444444444

pre 7 dana

Bas kao sto sam i mislio ova dva kretena ce da upropaste Portugal na svetskom a inace bi bili najbolji i mozda i osvojili.... nego mora onaj prepotentni kreten da igra a vise nije ni za termin u skolskom a kamoli za svetsko i trener koji nema muda.. u svlacionici verovatno treba prvo Ronalda da pita dal sme uopste da progovori
@

@ssss

pre 7 dana

Gledao sam utakmicu i nisam stekao baš takav utisak da su samo Ronalda tražili na terenu.Čovek je igrao špica pa je otud logično da je najviše lipti išlo ka njemu.Sa druge strane ne znam ko bi trenutno u Portugalu mogao da igra na tom mestu pre Ronalda kakav god da je Ronaldo u ovom momentu.
X

XxTheOnexX1

pre 7 dana

Ja sam odgledao celu utakmicu, i st arno preterujete sa slikom koju sirite. Sramota .. Portugal je igrao koliko je mogao. Ronaldo se nije nudio niti gušio igru.. čekao je lopte u 16.. igrači portugala nisu mogli da prodju bedem Konga. Pogotovo leao i konsesao .. nijedan da prodje 1na1.. stavljati ovde ronalda kao krivca je jako veliki greh. Sramota
A

Artur2

pre 7 dana

Ronaldo i Leao,ne vidim zbog cega su pozvani..Ajde ovog prvog mogu i shvatiti najveci igrac Portugala ikad moraju ga povesti i bez noga da je,al ovo crno drugo ne znam razlog.
d

dale23

pre 7 dana

Najveci portugalski igrac svih vremena je Eusebio.

Pa dodo sam

pre 7 dana

Nedostatak kohonesa selektora i Egonaldova sujeta će debelo da ih košta na ovom prvenstvu. Čak i na prijateljskoj protiv Nigerije je zamenio ceo tim na poluvremenu, samo je njega ostavio do 65og minuta. Bruka i sramota da danas ni minut nije dobio Trincao koji je u odličnoj formi, pa čak i Joao Felix.

mozzart-gost

pre 7 dana

Kongo do polufinala.

Mar Ber

pre 7 dana

ronaldu je dosao kraj ipak legenda je bio

Jelena Malesic

pre 7 dana

Ronalda nisam videla ni da igraa nije se dao videti

Semir88

pre 7 dana

Ronaldo možda guši igru Portugala, ali realno oni nemaju trenutno boljeg napadača. Ramoš iz Psg-a nije baš u nekoj formi, a on im je jedini klasični napadač.
M

Miloschiiish

pre 7 dana

Ego je problem, daje golove po arabiji sve iz peterca, nije to taj ronaldo vise. Uzima mesto mladjem i boljem, kostace ekipu ali nema veze, neka se on zadovolji minutima to je najbitnije..

Predrag Blagojevic

pre 7 dana

Mesi je za njega institucija
Z

ZorzVea

pre 7 dana

2010 Шпанија је изгубила прву па освојила, можда чак и Аргентина 22 против С Арабије, ово ништа не значи, узели људи бод, још две утакмице у групи.
J

Jasna12J

pre 7 dana

Ronaldo mora biti tu kako god igrao

XavieRS

pre 7 dana

ocekivano...ovaj bi i Pele izbacio uz Euzebija samo da nadobudi egoista igra..

mlade016@gmail.com

pre 7 dana

Ugušio je tim a ovaj ga nije zamenio do kraja...

nele92

pre 7 dana

Кад са овако талентованом екипом,ти трпиш его човека који више не може да игра,ниси ни заслужио да победиш.Свака част Конгу!
m

micko041.

pre 7 dana

To je ipak Ronaldo on, mora na teren, nema veze sto bi trebao na klupu.

Leukemija

pre 7 dana

Ja sam sve očekivao od te utakmice ali jedan jedan nikako
p

plavacc

pre 7 dana

ko je mogao da predpostavi da će silva,bruno i vitinja sebi da dopuste da napucavaju ovog bilmeza 90 minuta
S

Stefan997

pre 7 dana

Ma katastrofaaaaaaaa

Sloba

pre 7 dana

ne treba on da igra uppste
J

JR1807

pre 7 dana

Sve oci uprte u Ronalda i svi ljubitelji fudbala vide da ob mora na klupu, samo selektor nema cohones da ga skloni, a ona igra, ono je horor. Njegovo blejanje u ofsajdu kontantno, pakao. I jos jedna stvar. RAFA LEAO. Pa jel moguce da neko na Mundijalu onako demotivisano i lezerno igra? Tacno bih ga izmenio 10 minuta nakon sto je usao

trilee93

pre 7 dana

Mislim da Ronaldo treba da ima manju minutažu, nije ono sto je pre bio

Pierre16

pre 7 dana

Poslednjih pola sata da uđe, da onaj iz PSG bude prvi napadač, a da traku da Brunu. Mislim da vreme da spusti ego i da se podredi ekipi...
R

Realno gledano

pre 7 dana

Bez fanaticnih mesi simpatija kao autor teksta. Sinoć je bruno fernandes bio problem. Seta po terenu i maše rukama, a ništa nije kreirao. Da se Ronaldo spuštao i uzimao loptu, to bi bilo gušenje ekipe. Ovako nije uradio ništa, ni dobro, ni loše. Bruno na klupu, da prodiše vezni red.
I

Ivana10

pre 7 dana

Skoro pa je bio nevedljiv proganja ga Messi dzabe sve ne moze da se pomiri

nba

pre 7 dana

Najbolje ako hoce da naprave nesto da on pocinje sa klupe,ovako je propast

cima88

pre 7 dana

Ja sam sve očekivao od te utakmice ali jedan jedan nikako

Leukemija

pre 7 dana

Penzija děcko, pa u manekene
I

Ilic novak

pre 7 dana

Ronaldo priznao da je Messi najbolji igrac svih vremena a da li ce Argentina osvojiti I ovobsvetsko prvenstvo
D

Doradora12

pre 7 dana

Ronaldo je najmanje kriv ovde ceo tim Portugala bez ideje
N

Nataas99

pre 7 dana

Nije valjda neko ocekivao het trik na ovoj utakmici!?
s

saoura

pre 7 dana

arauzo veiga dias kanselo dalo,dajte ljudi ko prica da je to top klasa.odbrana im je solidna,napad isto.
j

ja123

pre 7 dana

čitajući ovo čovek bi pomislio da je Ronaldo promašio 10 šansi a u realnosti vezni red nije šansu jednu stvorio i twško da bi nešto drugačije bilo sve i da je Ronaldo na klupi bio. Martinez trenerska prevara koji je postavio utakmicu u fazonu ma sami će oni da se pobede. Najbolji vezni red na svetu mu izgledao kao deca u školskom dvorištu a on za 100 min igre nije napravio apsolutno nijednu promenu u smislu igre i taktike.

Leukemija

pre 7 dana

Primetan je znatni pad igre u Portugalu kad je tu Ronaldo. Kao da ga se svi boje i moraju da igraju kako on diktira.
Z

Zula

pre 7 dana

Igrace kad ronalda budu izveli sa terena,inace portugal nece proci grupu
D

Djuro17

pre 7 dana

Fudbal je timska igra prvenstveno!
N

Nemanjasabac

pre 7 dana

Ronaldo treba da izadje da bi pobedili naucno dokazano

rajko vidic

pre 7 dana

Ronaldo je zdrav za penziju,Portugal bruka kako je odigrao
L

Lasker

pre 7 dana

Nisam pristalica teorija zavere,igram kladionicu 30godina ali ovo je smesno.Portugal ne sme da da gol kao i Spanija protiv onih nebitnih.Ne igram male kvote ali ovo je uzas,kladionice uzivaju
m

milos987

pre 7 dana

Ronaldo je spreman za penziju

Masterselidbe

pre 7 dana

Messi je za ovog GOAT ali ovde je najmanje Ronaldo kriv
p

petrovicgoran22

pre 7 dana

strasno od 6-og minuta nista 😅😅😅
k

krejzicoa

pre 7 dana

Pa dobro, vecina favorita se okliznula na startu ovog SP...
O

Otoci

pre 7 dana

Roberto Martines unistio Belgiju sa Azarom, Lukakuom, De Brujeneom, tako ce isto i sa Portugalom...covek, koji je njega izabrao za selektora, verovatno nije dobar s glavom...
p

plavacc

pre 7 dana

isti kao naši,tal sa ovim slepcem,pola para u džep,niko da se zapita što da ni murinjo ni žezus ne bi štapom takli reprezentaciju
b

bugiber

pre 7 dana

Tesko je igrati posle tri gola Mesija ....

Uskekruske

pre 7 dana

Losa utakmica Portugala

Lix

pre 7 dana

Najveca stetocina u istoriji fudbala, zamisli dovedes matoru stetocinu iz neke selske lige da ti igra svetsko...

Sloba

pre 7 dana

ronaldo je nula igrac
K

Kriticar

pre 7 dana

Sta napisao covek, neverovatno… Bukvalno tekst sa samo jednim ciljem - pljuni po Ronaldu. Jel on puskom terao nekoga da centrira? Jel on odredjuje sastav, formaciju, izmene? Utakmica podsetila na mnoge Santosove - bez ideje i rizika, zbog cega je i smenjen. Sve u svemu ovo ne znaci apsolutno nista, kako je Argentina pocela prethodno prvenstvo?

Lalala

pre 7 dana

Ronaldo ce tek u starosnu penziju sa 65... Ali kako covek ne vidi da gusi ostatak tima.
b

bojebos

pre 7 dana

Sta je ovde Ronaldo kriv? igrali su anti fudbal kao na evropskom prvenstvu, posed 70%, 1000 pasova, 2 suta u gol. Gde su lopte u prostor, centarsutevi, sutevi sa ivice sesnaesterca? Isto kao Francuska u prvom poluvremenu, pa u drugom kad su se setili sta znaju lako su pobedili.
Z

Zaki12345

pre 7 dana

Nije samo Ronaldo kriv
O

Ops

pre 7 dana

Cekam vuleta sa komentarom 😆
D

DDS900

pre 7 dana

Primetan je znatni pad igre u Portugalu kad je tu Ronaldo. Kao da ga se svi boje i moraju da igraju kako on diktira.

Истина

pre 7 dana

Прва реченица овог неуког аутора је о фудбалеру који синоћ није добио црвени картон за фаул који је направио (чуди ме да противнички играч није добио црвени јер се поставио тако да га Меси фаулира). Тако да је овај текст навијачки острашћен и усмерен против Роналда јер његов аутор више воли Месија. Роналдо је играо шпица, а шпиц је ту да постигне гол на добар пас, центаршут, да отресе чувара, не знам шта очекујете, да Роналдо као шпиц прими лопту на својој половини и да предрибла 7 играча и да постигне гол? Остатак тима је изгледао безидејно, углавном додавања око 16м, без завршног паса или центаршута. Хоћете да кажете да је неко играо уместо Роналда да би цео Португал играо боље? Не, играли би исто као вечерас. Можда би неко погодио из оне ситуације у којој се Роналдо нашао приликом првог шута, а можда се неко други не би отворио тако. Роналдо је увек имао бар једног играча поред себе, неретко и 2 и не разумем шта је он као шпиц другачије могао да уради? Можда би било другачије да је желео све сам да уради, али да је у том случају било 1:1, могу да замислим какав би текст ове био написан о њему. Нека се аутор текста позабави тактиком коју је поставио селектор Португала и безидејношћу у игри (у игри чији креатор није био Роналдо), па можда извуче друге закључке који више одговарају реалности.

wizard 1987

pre 7 dana

au brate koliko tebi nije dobro ..zaslepljen si ovim matorcem....a covek je sinoc dao 3 gola...tebi je bitniji faul...toliko o tvom gledanju na fudbal
L

Ledeni

pre 7 dana

....napisa čovek koji se garant krsti pred Ronaldovom slikom 😂 Pomiri se sa činjenicom, mrtvo je puvalo odavno !
I

Istinitost istine

pre 7 dana

Istina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Истина

pre 7 dana

колико песијеваца на једном месту. песи, песи, песи

bugarinov

pre 7 dana

Kristijano se osramotio bas
4

40+

pre 7 dana

Ka d bi mi mogli bar pola od onoga sto igra. Kongo..

Leukemija

pre 7 dana

ovaj Ronaldo ce da izbaci Portugal loše igra
T

Trol

pre 7 dana

Voleo bih da vidim podatak koliko je Ronaldo pretrcao na utakmici, 800m max
Р

Рокосовкси

pre 7 dana

Један дао хет-трик, други био играч мање на терену и као исти су ранг... 🤣
Š

Šejn85

pre 7 dana

Objektivno, sve dok je Ronaldo u timu Portugal nece osvojiti. Njegovo vreme je proslo, gusi ostale igrace svojim prisustvom. Slicna je prica bila i u Junajtedu kada se vratio...ceo tim je puko kao zvečka
Z

ZorzVea

pre 7 dana

Ау можеш мислити, киксулу па шта, дешава се. Па Аргентина је 22 С.Арабију једва победила на старту
y

ytr

pre 7 dana

Argentina je izgubila od Saudijske Arabije, da si ti ziv i zdrav. Portugal ima drugaciji problem.
1

1.9.9.2.

pre 7 dana

Nije pobjedila. Izgubila je.
v

vvvvv

pre 7 dana

nisu je ni pobedili

Aboubakar Oumarou

pre 7 dana

Šta si ti gledao 2022. da mi je znati...???
L

Lope

pre 7 dana

Pa realnost je da on više nije ono što je nekad bio, vreme čini svoje. Igra ligu koja po kvalitetu nije ni blizu ligama u kojima je nekad igrao. Koliko vidim po komentarima, nije se baš proslavio večeras. Onda je pravo pitanje sta on zaista moze u utakmicama u kojima odbranu igraju neki od naboljih igrača na svetu. Naravno pod uslovom da Portugal prodje grupu.
1

1.9.9.2.

pre 7 dana

Realno ništa ih nije gušio. Igrali su kao p.... Čovjek je bio u vrhu napada. Naravno da to nije onaj Ronaldo, ali nit su ga oni tražili nit su mogli. Bili su nemoćni, blijedi, neprepoznatljivi. Dobio je dvije koliko toliko upotrebljive lopte, ali ništa posebno. I ja smatram da nije trebao ni da ide na SP, ali isto tako su kao ekipa odigrali ispod svakog nivoa, a razlog tome nikako nije Ronaldo.
S

Srdjan1314

pre 7 dana

Penzija děcko, pa u manekene
H

Haariis

pre 7 dana

Nije Ronaldo kriv što je ovaj selektor prava levatina

Aboubakar Oumarou

pre 7 dana

Jeste levat, što drži Ronalda na terenu...

Cao cao

pre 7 dana

Ovde su svi znali iz Portugala da ne treba da pobede. Kako se namesta ovo prvenstvo ovo je gadljivo

micaredstar72@gmail.com

pre 7 dana

ovaj Ronaldo ce da izbaci Portugal

Isa Peric

pre 7 dana

Tako slab fudbal . Ronaldo je cuo sta je uradio Messi pa je hteo i on ? Nastavlja se serija remija na SP!
M

Maya888

pre 7 dana

Pa dobro nije Ronaldo jedini kriv...
L

LuloLulo

pre 7 dana

Ja sam mislio da smo mi Srbi najveci fudbalski mitomani,ali za Brazilce i Portugalce i njihov idolopoklonički odnos prema Nejmaru i Kristijanu Ronaldu nemam riječi. Kolektivna dijagnoza... I zato i jedni i drugi zaslužuju ranu eliminaciju.

Ivan Milicevic

pre 7 dana

Moraće Ronaldo na klupu da bi ostali proigrali, ne vredi kvari ostalima igru

Milos140

pre 7 dana

Sramota za ronalda
K

Kanjaaa

pre 7 dana

Jeste uvek ronaldo kriv a sto pesi juce prosao bez crvenog
M

Murinjo

pre 7 dana

Kada portugal bude osvojio, svi cete reci da Ronaldo kida, jer ce davati golove na ovom svetskom do kraja.

Novi

pre 7 dana

Covek ne moze vise da igra ozbiljan fudbal ima 41god ali mu ego to ne prihvata
n

nadrealnoo

pre 7 dana

Sramotno je sa se pise o Ronaldo a zamaskirala se cinjenica da je Kongo odigrao maestralan mec i po menii vise zasluzio ne bod nego pobedu!!!Ozbiljna i disciplonovana ekipa sa par ozb majstora u svojim redovima. Pise se o Ronaldu, a niko ne pise kako je Wissa plesao po terenu? Sramotno. Bravo za Kongo. Nikakvo iznenadjenje, ko prati fudbal zna da je danas Kongo mogao da iznenadi.
m

mousemircale

pre 7 dana

ma nije samo do ronalda ceo tim je igrao bez ideje

Aleksandar3006

pre 7 dana

Budu li ovako igrali i tražili matorog da reši, ispašće u grupi. Prvo čovek igra već godinama rekreativni fudbal gde juri neke rekorde i gde mu nameštaju golove u Arabiji u kojoj su se trudili da dovode u glavnom istrošene ofanzivne igrače. On se i tamo bukvalno trpa da preotme nekome gol. Mesi je najbolji igrač svih vremena i svako ko zna da gleda fudbal će to i potvrditi.
I

Ivaaaaa6

pre 7 dana

oooooooooooiioiiiiiiiiill
1

11

pre 7 dana

Ако некоме још није јасно ко је ГОАТ - он треба да посети очног лекара! МЕСИ!👌🏻
C

Crazyy

pre 7 dana

Tekst je o Ronaldu i Portugalu, a ti pises o Messiju. Razlog? Veliki kompleksi

dzeletheking@gmail.com

pre 7 dana

Kakav je to tim kada ne sme da šutne van 16 . Utakmica odvratna. Kongo da su malo pametniji mogli su 3 gola još da daju.
S

Sl

pre 7 dana

Ako reprezentacija Srbije želi da bude favorit za medalju, moraće da ima igrače različite boje kože, ne pričam samo za fudbal nego za sve sportove, ako želimo da se kvalifikujemo jednom u ko zna kad onda može i ovako, ne pričam samo za fudbal nego za sve sportove. To je surova realnost. Sad će ljudi da kažu ma ne treba nam, pa sad nam i ne treba jer imamo medalje iz bliske prošlosti, ako 10 godina ne uzmemo medalju u nekom sportu, videćete kako će morati.

Slavko Ćosić

pre 7 dana

Ipak godine čine svoje , sadašnji fudbal je sada 70 % u brzini i 30 % tehnike.
v

vvvvv

pre 7 dana

kakva 4 vrhunska igraca imaju portugalci na sredini. i da ne mogu da stvore 2 sanse. ubice ih Martines

SNEZANA1

pre 7 dana

Ja sam očekivala bar 3 gola na utakmici, ovo je bila katastrofalna utakmica. Stara Juga od ovog tima pobedila 9:1 🤣🤣🤣
s

spiritus movens

pre 7 dana

Previse utakmica. Namerno nisam hteo da gledam da bi sacuvao slobodno vreme i za druge dnevne aktivnosti.
p

predrag pedja

pre 7 dana

Sve dok Ronaldo ne ode Portugal nista nece uraditi vise od osmine.
D

Drhaus86

pre 7 dana

kad covekov ego ide ispred tima i ekipe

Brutal92

pre 7 dana

Крив Роналдо најјаче, дали гол у 3 минуту и цело полувреме лопта само назад чувају 1:0 без иједног шута ка голу, али најјаче Роналдо крив за све
F

Fudbal sp

pre 7 dana

Slaba partija Portugala svaka cast igracima Konga na borbi.Portugalci opet dosta spori kao na ep morace dosta bolje ali nece to ici lako.Imaju sigurno kvalitet ali za razliku od Spanije koja bez obzira na nerjeseno u prvom kolu moze dosta da podigne nivo igre kod Portugalaca to nece biti lako mada prolazak grupe bi trebalo da odrade protiv Uzbekistana.
p

predrag l

pre 7 dana

Kakav egomanijak. Uvek čopta na mene i ako ne mogu ni da skočim više, i svi napolje i Vitinja i Bernardo Silva, a Bruno i ako igra ne sme ništa da uradi jer će ispasti bolji od mene. Martinez najgori izbor jer nema kohones, uništio Belgiju sada će Portugal. Mesi bez ega i puna usta hvale za saigrače, ovaj ko da je sam u timu

ajasikovac99@gmail.com

pre 7 dana

sve sami poznavaoci fudbala, a u zivotu dobacili mozda do medjuopstinske lige i takvi komentarisu jednog Ronalda ili Mesija.
n

noleeeeeeeeeeeeee

pre 7 dana

Ugusio tim a mocni vezni red nista napravio nije.
n

n1dza

pre 7 dana

tacno kako smo pisali svi objektivni ovde, vuce ih na dno... Umesto da ulazi u 60u minutu i donosi iskru usporava ih.... Naravno da niko u Portugalu ne sme da kaze ono sto svi vide
w

wtf

pre 7 dana

Meni ste najjači vi što pišete svi igraju fudbal aludirajući na to da Afrika otkida bodove Evropskim selekcijama, ljudi crnci će vladati svetom za 20 god evo sve su naselili svuda dominiraju, pa samo taj Kongo ima 105 miliona stanovnika...
B

Blek Stena

pre 7 dana

Kina i Indija imaju 2,7 milijardi ljudi pa ih nigde nema.
@

@Blek Stena

pre 7 dana

Kine nema u sportu uvek budu drugi po broju osvojenih medalja na Olimpijadi
B

Bugi buga

pre 7 dana

Eee moj Ronaldo,kompleksi i nemoć ubiše, povlaci se dok jos imas kredita,nije vise ozbiljan fudbal na tom nivou za tebe,idi u pustinju kod Arapa i mlati im lovu na foru, i gledaj posla.
A

A ti si?

pre 7 dana

Ko? Neko bitan? Hahaha
W

Walldorf

pre 7 dana

Krivac nije Ronaldo. Krivac je prvo selektor a zatim i fudbalska javnost u Portugaliji. Čovek je četrdesetjednogodišnjak, igra van Evrope jer u vrhunskim evropskim klubovima nema mesta za njega. Ako je tako, onda njemu mesta u reprezentaciji ne sme biti. Ukoliko toga Ronaldo nije svestan, selektor mora biti !!! Žrtve su igrači, fudbalski fanovi Portugala su žrtve, reprezentacija Portugalije je žrtva. Ronaldo i Mesi su približnih godina. Razlika izmedju njih dvojice se može opisati i ovako... Ronaldo je dobar glumac. Mesi je vrhunski režiser i glumac. Mesi je dar od Boga, prirodni pobednik. Ronaldo je radnik, vredan radnik koji je zaslužio penziju. Ende.
P

Pqone

pre 7 dana

Problem je upravo selektor koji ne sme nista da kaze ni da uradi. Fernando Santos koji ga je zvao sinem ga je u Kataru izveo u 60. i posvadjali su se. Potom su ispali od Maroka i Santos je dobio otkaz. Tuzno da se tako odbaci selektor sa kojim su osvojili jedine vazne trofeje.
S

Slaba odbrana

pre 7 dana

Walldorf-Taj dar od boga je napustio reprezentaciju u 29 godini života,ostavio je celu naciju na cedilu.Tek kad su mu obećali kule i gradove vratio se i osvojio čini mi se Kopa Amerika na praznom stadionu,potom i SP,koliko ono penala beše u Kataru,pa lako je tako.Juče je postigao 4 gola,niti jedan igrač Alžira nije bio blizu njega što je smešno,sam kao duh čovek u svakoj situaciji,a crveni sudija ni da pomisli da mu da,CR bi ga dobio 100 posto.Mani se ćorava posla,zna se vrlo dobro što obojica igraju.
W

Walldorf

pre 7 dana

@Pqne Izvrsno zapažanje. F.Santoš je legenda portugalskog fudbala. Smeniti takvog stručnjaka je čisto ludilo.
S

Strasno

pre 7 dana

Uf koliko svaka ekipa koju vodi Martinez ima taj jezivi gubitnicki mentalitet i nedostatak elana. Prosto čovek nije trener za reprezentativni fudbal i pogotovo za turnirski tip takmicenja. Videćemo kako će se Portugal oporaviti od ove utakmice jer su stvarno delovali nemoćno, a mislim da ih to više izdeprimiralo nego bilo kakav poraz da su doživeli. Što se tiče Ronalda, čovek je bivši igrač i ovo kako on igra je igrač manje za Portugal. To je takođe problem Martineza sto ne može da mu nađe pravo mesto u timu nego ga pusta da bude de facto selektor. S druge strane nerealno kako je zrelo i ozbiljno odigrao Kongo, kao da su Danska
M

Magnezijum

pre 7 dana

Kako su sve vreme trazili Ronalda ako je Ronaldo uputio prvi sut ka golu u 68. minutu? Kako? Sta napisa covek. Trazili samo njega, a Fernandez mu nijednom nije dodao loptu vec je tri puta sutirao sa 20+ metara.
f

fanatiče

pre 7 dana

imao je dve i više nego izgledne situacije za postizanje gola u protivničkom šesnaestercu i oba puta se propisno obrukao
F

Fiore

pre 7 dana

Danas svi igraju fudbal sem nas.Kongo kao gladijatori svaka im cast.Ronaldo moze da igra jos samo za veterane i igra samo na ime i pri tome zauzima mesto nekom mladjem igracu koji bi sigurno vise doprineo.
v

vlada1951

pre 7 dana

DR Kongo danas dosta bolji od Portugala. Bakambu zver. Visa zver. Aron van Bisaka... nemam reči da opišem tog momka. Ceo tim trči i bori se punim intenzitetom, stvarno svaka im čast 👏🏻 ali meni je ipak opšti utisak da je sve manja razlika između Afrike i Evrope. I dalje je Evropa prva, ali usudio bih se da kažem da je u Africi više kvaliteta trenutno nego u Južnoj Americi. I ako bi počeli malo više da ulažu i prave sistem (kao npr Maroko), za 10-20 godina bi mogli da imamo prvog prvaka sveta iz Afrike
M

Modern šveps

pre 7 dana

Tužno je to sto on radi ovom timu. Treneri ne smeju da ga menjaju, a saigrači moraju da ga gađaju u svakoj prilici. Zalosno!!!

urosh

pre 7 dana

Катастрофална игра Португала, у најмању руку. Роналдо више штети свом тиму него што му доприноси, али је то проблем и селектора који очигледно нема петље да га стави на клупу и изведе из игре.
V

Vidi ovog

pre 7 dana

Novinarcica sto mrzi Ronalda hahahaha
8

8

pre 7 dana

Svako kome je Ronaldo omiljeni igrač posle 7 razred osnovne škole trebalo bi da preispita svoju seksualnost Ajd kad si klinac od 2 do 7 razreda osnovne, može da se podvede pod dečije doba . Zato što su deci takve stvari zanimljive njegova koreografija kod proslave gola ...
@

@8

pre 7 dana

Rekao bih da si u pravu. Preispitaj svoju seksualnost jer si toliko opterecen njime da je to zabrinjavajuce. Sta tebe briga da li njega i koliko neko gotivi, gledaj Messija i uzivaj u njegovoj magiji. Ali tebi to nije dovoljno i pratis svaki korak Ronalda i jos analiziras njegove fanove. Veliki su to kompeksi.

Vani

pre 7 dana

Ronaldo igrač manje
V

Vlado Banja Luka

pre 7 dana

Ronaldo, Mesi i Nejmar su dosli na svjetsko prvenstvo pod pritiskom velikih korporacija i sponzora, plus FIFAe. Ne bi li se klince i siroke mase 'navuklo' da gledaju i trose. Likovi, ako cemo gledati sportski aspekt, ne zasluzuju poziv maticnih selektora. Na kraju su najbolje prosli Brazilci i Anceloti- Nejmar je izgleda povredjen, nece smetati nikome, nece ni istrcati na teren...
L

Lacio1900

pre 7 dana

Mesi dva gola van 16 metara, je l se ti drogiraš?

Na severu od 88

pre 7 dana

Ne ulazim u te teorije zavere,korporacije,cia i ostslo,ali si ovde u pravu samo za Ronalda.Argentina bez Mesija bi bila tužna poput Brazila.Čovek pravi razliku na terenu sa takvom lakoćom da je to čudo,uostalom,videćemo Argentinu bez njega vrlo brzo,na šta će to da liči.A Brazil od ovoga ne može gore,taman i Ziko da je igrao,a ne Neimar.
M

Madra

pre 7 dana

Mislim da Mesi moze jos da igra, osecaj za pas i dalje je na velikom nivou. poz
Q

Quit

pre 7 dana

Druže kako si ugurao u isti kontekst Mesija sa trenutnim Ronaldom, a još 100 puta bizarnije, sa pokojnim Nejmarom? Mesi i dalje pravi ogromnu razliku, ne na krilu kao nekad, ali centralno sa svojom tehnikom i pregledom igre je brutalan. Ronaldo je čovek prvo 3 godine stariji pre svega, a zatim je golgeter koji zavisi od energije, eksplozivnosti, refleksa, sve je to izgubio naravno sa skoro 42 godine. Mesi bi svakako bio tu, bez mešanja ikoga jer je i dalje najbolji igrač Argentine. Bio bi tu svakako i Ronaldo, ali u nekoj drugoj ulozi, da udje sa klupe 10 min, pomogne iskustvom, ovo jeste preterano. Jedini ko je doveden a da nema osnova je Nejmar. 3 potpuno različite situacije i ugurati ih u potpuno isti kontekst, bizarno.
.

..

pre 7 dana

Je l' si ti gledao noćas Mesija? Čovek je nosio Argentinu sa 3 gola. Gde njega možeš u isti koš sa igračima koji su potpuno završili sa profesionalnim fudbalom (Ronaldom i Nejmarom)?
P

PD

pre 7 dana

Pa daaArgentinci su sa Mesijem baš loše prošli, čovek dao samo het trik ( jedini dosad na prvenstvu a možda ih više i ne bude) i to u pobedi od 3-0. Inače ovi pokušaji da se Mesi i Kristijano stave u isti koš, kao fol i jedan i drugi samo smetaju svoji ekipama su tragikomični. Sportski pozdrav
H

Het trik

pre 7 dana

Mesi da Het trik, ti baljezgas nesto, za ronalda se slazem

Dusan Stefanovic

pre 7 dana

Čestitam Kongu . dobra tekma
M

Miki234

pre 7 dana

Morace na kraju neki penal izmislit ne bi li ovaj dao koji gol.I tacno se vidi da igraci Portugala prosto samo gledaju gdje on,a on kao u Realu zadnjih godina stoji u spic i ceka da napuca,mada on jedno 10 godina igraca jednog nije predriblao,samo da stoji i ono sto mu kreiraju napucava, Portugal je talac ovog ego manijaka.
b

bakala

pre 7 dana

cuj, ugusio svoj tim, lupetate gluposti. kruze bezidejno oko sesnaesterca, igrali klaj klaj dok su vodili. od 60 min su digli ritam i igru. a centarsuteva je bilo malo. ronaldo non stop imao dvojicu na sebi. to ne znaju da iskoriste.
V

Vidi se da je novinarcic

pre 7 dana

Video loptu samo na tv. Bas suprotno, saigraci su Ronalda ignorisali sve vreme, jedino mu je Konseisao dodao dva puta... Bruno nijednom. Ronaldo je bio los, ali Bruno ubedljivo najgori.
c

casio

pre 7 dana

Stil Ronalda se bazira na snazi i godine ga ubijaju ali je on uspeo disciplinom i radom da minimizuje to ali uzima danak. Izgleda ukoceno i da mu je nelagodno sa loptom ali najvise ga ubija to sto se i dalje takmici sa Mesijem i ne moze nikako da prihvati da mu je mesto kao rezerva. Mesijev fudbal se bazira na tehnici i kretanju ali je svestan svojih limita zbog godina i tako bira pozicije gde je koristan od krilnog napadaca preko spica lazne devetke i poslednje prave desetke na svetu. Mesi moze da bude motor ekipe jer i dalje ima pas sut kretanje kreaciju prekid,... brzinu ne kao nekad ali to kod njega nikad nije bilo presudno sto vidimo da je kod Ronalda. Velike su to legende ovog fudbala cast je hledati ih na poslednjem WC!
P

Prti

pre 7 dana

Izgleda da ga je Rade stvarno gledao ove sezone jer covek deluje presporo na terenu.
A

Aki2244

pre 7 dana

Nisu mi bitni rezultati drugih ali kad pomislim da nas nema u najbitnijem sportu na svetu pogotovo sad kad imas 48 repki bkv blam.Em se ni iedan drugi sport ne mzoe meriti sa fudbalom i to je cinjenica bkv sve binrezultate iz srpskog sporta dao za jednu medalju a kamoli pehar u fudbalu
O

Ogroman

pre 7 dana

Problem ovom portugalu je ronaldo.Morali su da mu se zahvale na svemu i da mu ne daju da ugusi ceo tim...
S

Sir Bobby Moore

pre 7 dana

Браво доктор Конго свака част како одиграше

Steksus123

pre 7 dana

Pa Ronaldo nije Messi. Messi je Messi. Ovaj je zreo za penziju
B

Bojan19919

pre 7 dana

Katastrofa Portugala, dok kruze oko 16-erca vreme prolazi, zasluzeno DR Kongo uzeo bod.Gde su oni koji su se bunili da je smesno gledati amatere, kazu trebalo bi vise reprezentacija iz Evrope.Pa sve ove Africke reprezentacije nista nisu losije od Evropskih, u svakoj od njih imas dosta Afrikanaca, u Nemackoj, Francuskoj, Belgiji, Holandiji, Portugalu, Engleskoj...Ovi su vise poznatiji i imaju vise para koje su realno pokvarile fudbal, novac im je vise u glavi no fudbal, zato lose i igraju (cast izuzecima).
p

plavacc

pre 7 dana

i svaka pismena,igra za cilj,a fizika i atleticizam nikad nisu bili upitni.a sa druge strane sve doktor fudbala koji igra da penaldo ga da jer je fifa tako rekla.i njima je ovaj slepac na klupi a bukvalno dostanić bi bolje igrao sa ovakvom timčinom

Nemanja899

pre 7 dana

Ovog trenera bih OTPUSTIO koliko VECERAS! OVAKAV TIM(POSEBNO OFANIZVNI DEO) IMAS I TI SI SUTNO NA GOL JEDNOM ZA CEO MEC?!? KONGU?!? PA TO JE NEVEROVATNA BRUKA I SRAMOTA.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 7 dana

Неки су писали да ће овај Португал освојити СП, што је далеко од реалности. Увек сам говорио да Португал боље игра без Роналда и то је чињеница. Њихова реалност је осмина финала, у четвртфинале могу само проћи ако буду имали ненормално срећан дан. До сада по приказаном Француска и Њемачка су без конкуренције.
p

predrag l

pre 7 dana

Sujetan i egomanijak Ronaldo. Martinez ni na nivou srpske lige, ugušio Belgiju, i sada unakažava Vitinju i kompanuju, jer nema ni hrabrosti ni ideju da izbaci Ronalda iz prvih 11. Izbacuje Vitinju, a nepokretnog 40-aka od Ronalda ostavlja.
N

Nanas

pre 7 dana

Ovu redakciju vode klinci koji imaju 16,17 god, ja ne vidim sta drugo moze biti,kad je vama u naslovu mrznja prema Ronaldu, stvarno ste preterali,umesto da uzivate u eri jednog od najboljih ikada,vi pisete ove decje gluposti, pa ja radim od 6, a nocas sam se probudio u 3 da bih gledao Mesija,i uzivao dok jos traju ovi vanzemaljci.