Komentari na vest

Sve oči uprte u Stamford Bridž: Sitijev meč sezone

nikoladj789

pre 2 meseca

Lets gooo sitiii

Markos Pavlovic

pre 2 meseca

odigrace ovo chelsea za gradskog komsiju
V

Vldblk9a

pre 2 meseca

Najbolje sto se i dalje bore za LS a ovaj kaznjava igrace :) Enzo verovatno nece ni igrati, ostala dvojica mozda. Kad dovedes pajsera za trenera, ne ume, a onda se izivljava na igracima.

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 2 meseca

Сити ово мора добити ако још увек верују да могу да освоје титулу.
b

bozazvanipub

pre 2 meseca

Moraju dobiti kako znaju i umeju
G

GGMUUUUU

pre 2 meseca

Ajmo siti. Sve samo da oni ne osvoje titulu
V

Vldblk9a

pre 2 meseca

Apsolutno, najbolje prevaranti da osvajaju svake godine, to je super za fudbal, pogotovo kad arapi sponzorisu FA, svi popiju neku kaznu samo su oni nedodirljivi. Mozak na rezervi.

nemanjaa1712

pre 2 meseca

Dobija city ovo sa pola gasa
B

Boldrick

pre 2 meseca

Dobija siti ovo,bice paklena utakmica da golovima

milosveca@gmail.com

pre 2 meseca

dobija city lagano ovo
m

mashinac

pre 2 meseca

Biće tesno

klackalica535

pre 2 meseca

Mora da dobije MC
D

Drobilica kicme

pre 2 meseca

nema sta da trazi celzi,igraju ocajno od kad je stigao engleski piksi za trenera.
S

Strahinja8

pre 2 meseca

Siti ako danas pobedi, osvojiće 100%. Tako da bedni Arsenal neće ništa osvojiti ove godine, a trebali su sa pola gasa uzeti PL.

vladandencic@gmail.com

pre 2 meseca

Derbi na papiru, inače dosadna utakmica u najavi!
f

fifiPT1993

pre 2 meseca

Realno je da ovo Siti dobije i to prilično rutinski. Em veći kvalitet, em bolje igraju pod pritiskom. Plus faktor trenera.

Gospodin_Pendula

pre 2 meseca

sada mora da se iskoristi kiks arsenala

Marko Golubovic

pre 2 meseca

samo da siti uzme onim luzerima arsenalu titulu
F

FT

pre 2 meseca

Flašari imaju prevelika očekivanja za Čelsi koji nije dobio Siti još od finala LŠ pre 5 godina

Quattro

pre 2 meseca

Iako se Celzi raspada, verujem da ce odigrati najbolju utakmicu u istoriji kluba. Palmer 2+ golova.

The KING sa Sportske

pre 2 meseca

Dozivecemo debakl.

zekazekolino@gmail.com

pre 2 meseca

Haland yri komada za FPL.

Supica

pre 2 meseca

siti mora da iskorsti kiks arsenala ako misle da se bore za titulu
L

LačaMati25

pre 2 meseca

Lagan posao za Građane. Lažni trener će poslije ove utakmice biti ogoljen.
A

Amorim aut

pre 2 meseca

Arsenal I Arteta su sjebali sve igrace sto su bili koliko toliko ok,,kako je moguce da je eze Zamena rezervama arsenala,,pre njega igraju madueke trosar martineli odegard merino haverc..Dakle svi igraju pre ezea..Siti Osvaja lagano,,a arsenal ce izgubiti od njukasla sitija I vesthema,,I Tek sledi raspadanje arsenala,,jer su ocajni igraci
P

Pavle13072014

pre 2 meseca

Ide dvojka kao kuca...
D

DidierDrogba11

pre 2 meseca

Ljudi, kao neko ko prati Čelzi skoro 30 godina, savjetujem vam svima koji se kladite: Siti pobjeda i 3+ golova. Ekipa se raspala.

Batina1

pre 2 meseca

Rosenior je očajan trener.
C

Cana015

pre 2 meseca

Pre pocetka utakmice sve znaju kako treba, na terenu sve zaborave

Nemanja Matic

pre 2 meseca

3.5 vise lagano...

Ivana Radovanovic

pre 2 meseca

valjda nece ovi opet uzeti pl..
j

jokicvv.

pre 2 meseca

Siti dobija sigurno
P

Peki30

pre 2 meseca

Problem Čelsija su štoperi, očajni su, bukvalno pored Čalobe se niko nije nametnuo, a od kako njega nema pad je veliki... predviđam da će igrati Fofana i Adarabio, pitanje je mogu li zaustaviti Halanda... oni moraju na voljni momenat da izvuku ovo, da se stisnu maksimalno, popeglaju defanzivu, da izginu Kaisedo, Andre Santos, ne znam hoće li Enco igrati... moraju da ko u prvom meču sezone izginu da bi uzeli bar bod... realno bitno je da neko zaustavi Siti, dosta je i njih više, da drugi timovi uzmu titulu
G

Gost1234

pre 2 meseca

Zaboravio si i na golmane 😂 A Enzo danas nece igrati..Voleo bi da uopste i ne igra vise.Neka ide za Madrid..Savrseno bi se uklopio sa Vinijem i ostalima 🤣
B

Bilosta1

pre 2 meseca

Neka siti zakuva malo. Nikad se ne zna...

Izbistanin

pre 2 meseca

Kad god je takva najava da ce pobediti siti oni uvek izgube.
t

tiesto

pre 2 meseca

Siti dobije sve do kraja i svaja prvenstvo

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

Celsea nije dobio Sitia od finala LP.Puno ocekuju navijaci arsenala od celzija

Маркоо

pre 2 meseca

Arsenal prosuo titulu

Skorpion77777

pre 2 meseca

Lagano Siti do titule... Arsenal nema igrače koi mogu da podnesu pritisak...

markinjos4

pre 2 meseca

počistiće ih siti 3:0

Marko Kolasinac

pre 2 meseca

Mislim da Gradjanski uzima ovde skalp danas i vraca se u igru za titulu, svesni su i oni kakav su neocekican poklon dobili.

Salleee

pre 2 meseca

Ovima iz Čelzija je jeftinije da se drogiraju nego sto su ulupali ovoliko para u ništa. Bas su veliki gubitnici.
K

Komri

pre 2 meseca

Mislim da ce englezi imati 6 timova u LS jer sam ubedjen da Aston Vila osvaja LE a to znaci pravi krkljanac za to 5 i 6 mesto jer bas dosta timova ima sanse, tu prakitcno niko nema sigurne bodove.

kiboooo

pre 2 meseca

Samo da Arsenal ne uzme titulu. Sa onom igrom

stam

pre 2 meseca

1-3&1-3
W

WW

pre 2 meseca

Celsea nije dobio Sitia od finala LP.Puno ocekuju navijaci arsenala od celzija
m

milan tesic

pre 2 meseca

Siti dobija sigurno

Samo-jako

pre 2 meseca

Siti danas dobija konačno
G

Gaga32

pre 2 meseca

Dobija Čelzi!