Pešić samouveren: Nadamo se da ćemo uspeti da završimo ono što smo započeli

Vreme čitanja: 1min | čet. 30.04.20. | 17:56

Strateg Barselone veruje da se sve može završiti na parketu

Trofejni srpski košarkaški stručnjak Svetislav Pešić nada se da će se sezona u evropskoj košarci završiti na terenu i da će on i njegovi igrači uspeti da završe ono što su započeli.

Barselona je u sezoni istakla najozbiljniju kandidaturu za osvajanje i Evrolige i ACB lige, a odluke o njihovom finiširanju trebalo bi da budu donete krajem maja.
Nadam se da ćemo uspeti da završimo ono što smo do sada uradili. Uzbuđeni smo zbog mogućnosti da dobijemo priliku da završimo sezonu“, rekao je Pešić.

Izabrane vesti

Katalonci su pre suspenzije sezone zbog virusa korona bili na liderskom mestu ACB lige sa skorom od 19 pobeda i četiri poraza, dok su u Evroligi na deobi druge pozicije sa Real Madridom i skorom od 22 pobede i šest poraza.

Foto: MN Press


Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara