Komentari na vest

Suze jednog od najvećih napadača modernog doba, Barsa prva u istoriji do 19/19 na domaćem terenu

N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

faliće ali barsa ima tim da godinama bude prvak
C

CikaSimke

pre oko 1 mesec

Sudija igra gg3+,morao izmislit gol za betis lol
R

Riki97

pre oko 1 mesec

Odlican igrac zasluzio je naklonost navijaca celog sveta.

90Jelena

pre oko 1 mesec

steta sto odlazi odlican je on napadac

ShoMi_1994

pre oko 1 mesec

Ova generacija Barselone ce jos mnogo da vlada Spanijom
V

Vladica1983

pre oko 1 mesec

Legenda.. leva.....

Meda74

pre oko 1 mesec

Jedan od legendarnih fudbalera.

Sinisa

pre oko 1 mesec

Svaka cast tolka slava i sve i dalje se drzi poslednjih 15 godina je jedan od najboljih
В

Виктор

pre oko 1 mesec

Тик токер, од када сам видео да се понаша као дериште од 15 година за мене је постао тотални имбецил... Цео живот је желео Реал да би играо у Барси. Говно Пољско... Личност и понос су му нула...

vladabeci@gmail.com

pre oko 1 mesec

I pored slave i bogatstva ostao je fudbaler bravo
I

Ivana10

pre oko 1 mesec

Jednostavno GOAT 🐐🐐🐐

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Polako se završava jedna era . Jedan od najboljih napadača u poslednjih 15 godina. Šteta što nije osvojio Ligu Šampiona sa Barselonom
k

krisone

pre oko 1 mesec

faca, bas nesto emotivno ovog vikenda sa oprostajima i odlascima... ali tako to ide.
V

Vukiogi

pre oko 1 mesec

Najveća nepravda zlatna lopta 2020. nije dodeljena a 2021. Mesi... Morao je Lewa da uzme, zaslužio je

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

4 godine nisu malo , dati sve ono zašta su te doveli . Ali onoga trenutka kada osete da te gaze godine ti si za njih ispušena muštikla .

stefan nikolic

pre oko 1 mesec

barsaaaa leeeee
M

Moreplovac1

pre oko 1 mesec

Svi znaju da je lewa jedan od GOAT-a na 9. Pomogao barsi u najtezoj krizi. Pojuriti dobrog top napadaca i stopera, beka takodje. Prodati baldea i arauha, kasada, feraan kao bekap. Greota da se flik penzionise bez jos jedne lš a ova generacija ce se svakako naosvajati trofeja.
M

Mhmd12

pre oko 1 mesec

Kunde najvece drvo na svetu