Komentari na vest
Suze jednog od najvećih napadača modernog doba, Barsa prva u istoriji do 19/19 na domaćem terenu
N
Nikola27A
pre oko 1 mesec
faliće ali barsa ima tim da godinama bude prvak
C
CikaSimke
pre oko 1 mesec
Sudija igra gg3+,morao izmislit gol za betis lol
R
Riki97
pre oko 1 mesec
Odlican igrac zasluzio je naklonost navijaca celog sveta.
90Jelena
pre oko 1 mesec
steta sto odlazi odlican je on napadac
ShoMi_1994
pre oko 1 mesec
Ova generacija Barselone ce jos mnogo da vlada Spanijom
V
Vladica1983
pre oko 1 mesec
Legenda.. leva.....

Meda74
pre oko 1 mesec
Jedan od legendarnih fudbalera.
Sinisa
pre oko 1 mesec
Svaka cast tolka slava i sve i dalje se drzi poslednjih 15 godina je jedan od najboljih
В
Виктор
pre oko 1 mesec
Тик токер, од када сам видео да се понаша као дериште од 15 година за мене је постао тотални имбецил... Цео живот је желео Реал да би играо у Барси. Говно Пољско... Личност и понос су му нула...
vladabeci@gmail.com
pre oko 1 mesec
I pored slave i bogatstva ostao je fudbaler bravo
I
Ivana10
pre oko 1 mesec
Jednostavno GOAT 🐐🐐🐐
Elvis Fejzic
pre oko 1 mesec
Polako se završava jedna era . Jedan od najboljih napadača u poslednjih 15 godina. Šteta što nije osvojio Ligu Šampiona sa Barselonom
k
krisone
pre oko 1 mesec
faca, bas nesto emotivno ovog vikenda sa oprostajima i odlascima... ali tako to ide.
V
Vukiogi
pre oko 1 mesec
Najveća nepravda zlatna lopta 2020. nije dodeljena a 2021. Mesi...
Morao je Lewa da uzme, zaslužio je
Slavko Ćosić
pre oko 1 mesec
4 godine nisu malo , dati sve ono zašta su te doveli . Ali onoga trenutka kada osete da te gaze godine ti si za njih ispušena muštikla .
stefan nikolic
pre oko 1 mesec
barsaaaa leeeee
M
Moreplovac1
pre oko 1 mesec
Svi znaju da je lewa jedan od GOAT-a na 9. Pomogao barsi u najtezoj krizi.
Pojuriti dobrog top napadaca i stopera, beka takodje. Prodati baldea i arauha, kasada, feraan kao bekap. Greota da se flik penzionise bez jos jedne lš a ova generacija ce se svakako naosvajati trofeja.
M
Mhmd12
pre oko 1 mesec
Kunde najvece drvo na svetu


.jpg.webp)





