Komentari na vest

Surovi kapitalizam SAD: U Bostonu četiri puta manje parking mesta i četiri puta skuplji voz

M

MrZrex

pre 2 meseca

Bravo, samo drati bahate Evropljane, svaka čast
b

broj13

pre 2 meseca

Putine, sad znaš kada da klikneš 👉📌
d

dekadent

pre 2 meseca

Ne ocekujem mnogo od ovog orvenstba, ne znam, mozda gresim ali em ogroman broj reprezentacija, em ovo sa nerealnim cenama... Moze biti fijasko. Realno, najbolja orvenstva su u oravim fudbalskim zemljama, Engleska, Nemacka, Spanija, Italija, Brazil, Argentina..
R

RangoNS

pre 2 meseca

Mislim da nikome od gledaoca nije do gledanja ovog SP zbog pomahnitalog starca psihopate. Em to, em što će mnogi termini biti u zoru. Ali s obzirom da je svetsko, razumem, mora nekad da se igra u Americi, nekad u Evropi, nekad u Aziji,...
Č

Čudilo

pre 2 meseca

I sad navijači (oni patriotsko/nacionalističko/sportski nastrojeni) s jedne strane dođu na SP u SAD da bodre svoju reprezentaciju, a s druge strane, preskupim cenama finansijski treba da čine uslugu Amerima (jer ovo što poslednjih godina nekako mora da se vrati jelte). Pa ako posle svega odu na ove uslove, nisu normalni i dokazaće da svet stvarno treba da propadne...

Гарби

pre 2 meseca

Надамо се последње светско у Америци икад.
B

Bnm

pre 2 meseca

NEMOJ SE IZNENADITI DA DOBIJU I 2042, VEC RADE NA TOME
Р

Реално

pre 2 meseca

Ово сте пренели са једног рилса, питање да ли је истина
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 2 meseca

Америма је све у доларима.
m

milo123

pre 2 meseca

sve ste rekli. suvi kapitalizam, i zato oni vladaju svetom. gladni, bezkompromisni, surovi. DAJ DAJ !

ivanara

pre 2 meseca

koga jos briga za glupe amere...

risticmarija275@gmail.com

pre 2 meseca

Svaki put su sve gore i gore organizacije.

rosa100

pre 2 meseca

prokleta amerika ko ih sisa

Pierre16

pre 2 meseca

Ide ka najgorem SP ikada...
u

u.radivojevic

pre 2 meseca

Bice zanimljivo pratiti SP iz ugla organizacije i svih problema koji se mogu ocekivati, da li ce i pored svega toga, kao i geopoliticke situacije i sukoba koje SAD inicira sirom sveta, navijaci ipak ispuniti sve stadione tokom SP.
s

sladjananis

pre 2 meseca

Nista novo i neocekivano