Komentari na vest
Surovi kapitalizam SAD: U Bostonu četiri puta manje parking mesta i četiri puta skuplji voz
M
MrZrex
pre 2 meseca
Bravo, samo drati bahate Evropljane, svaka čast
b
broj13
pre 2 meseca
Putine, sad znaš kada da klikneš 👉📌
d
dekadent
pre 2 meseca
Ne ocekujem mnogo od ovog orvenstba, ne znam, mozda gresim ali em ogroman broj reprezentacija, em ovo sa nerealnim cenama... Moze biti fijasko. Realno, najbolja orvenstva su u oravim fudbalskim zemljama, Engleska, Nemacka, Spanija, Italija, Brazil, Argentina..
R
RangoNS
pre 2 meseca
Mislim da nikome od gledaoca nije do gledanja ovog SP zbog pomahnitalog starca psihopate. Em to, em što će mnogi termini biti u zoru. Ali s obzirom da je svetsko, razumem, mora nekad da se igra u Americi, nekad u Evropi, nekad u Aziji,...
Č
Čudilo
pre 2 meseca
I sad navijači (oni patriotsko/nacionalističko/sportski nastrojeni) s jedne strane dođu na SP u SAD da bodre svoju reprezentaciju, a s druge strane, preskupim cenama finansijski treba da čine uslugu Amerima (jer ovo što poslednjih godina nekako mora da se vrati jelte). Pa ako posle svega odu na ove uslove, nisu normalni i dokazaće da svet stvarno treba da propadne...

Гарби
pre 2 meseca
Надамо се последње светско у Америци икад.
B
Bnm
pre 2 meseca
NEMOJ SE IZNENADITI DA DOBIJU I 2042, VEC RADE NA TOME
Р
Реално
pre 2 meseca
Ово сте пренели са једног рилса, питање да ли је истина
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre 2 meseca
Америма је све у доларима.
m
milo123
pre 2 meseca
sve ste rekli. suvi kapitalizam, i zato oni vladaju svetom. gladni, bezkompromisni, surovi. DAJ DAJ !
ivanara
pre 2 meseca
koga jos briga za glupe amere...
risticmarija275@gmail.com
pre 2 meseca
Svaki put su sve gore i gore organizacije.
rosa100
pre 2 meseca
prokleta amerika ko ih sisa

Pierre16
pre 2 meseca
Ide ka najgorem SP ikada...
u
u.radivojevic
pre 2 meseca
Bice zanimljivo pratiti SP iz ugla organizacije i svih problema koji se mogu ocekivati, da li ce i pored svega toga, kao i geopoliticke situacije i sukoba koje SAD inicira sirom sveta, navijaci ipak ispuniti sve stadione tokom SP.
s
sladjananis
pre 2 meseca
Nista novo i neocekivano




.jpg.webp)



.jpg.webp)