Komentari na vest

Sukob Vikinga u Oslu, ali bez Halanda i Đekereša

rona rona

pre 9 dana

"Pritisak je na svakoj ekipi na ovom nivou. Preiskusna su oni ekipa da bi imali problema s pritiskom. Imaju volju da isprave taj kiks protiv Katara, a ustvari znamo svi šta i koliko mogu.

Slobodan Samardzic

pre 27 dana

mijatovic ozbiljan teletabis

rosa100

pre 27 dana

bilo bi zanimljivije da igraju njih dvojica

Ilija

pre 27 dana

Ma svakako biće zanimljiv meč