Komentari na vest
Štutgart ili Hamburger? U Bundesligi ima mesta samo za jednog velikana...
R
Rubikova kocka
pre oko 3 godine
Crno-Plava-Bijela 🖤💙🤍 Invazija 🖤💙🤍
A
Aleksejko
pre oko 3 godine
Nekako Hamburger,stvarno I'm je falilo malo sreće, gledao sam samo dve utakmice i igraju lep fudbal. I zaslužili su bundes ligu, kvalitetom i igrom su iznad čuvajte. Opet, šteta je da takva dva kluba igraju u drugoj ligi. Izbacite Bohum ionako su bili i ostali bezlična ekipa.
Uživo
Fudbal
Tenis
Kosarka
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.
utorak | 30.06.2026.


_(1)_(1).jpg.webp)





