Komentari na vest

Štoper otišao iz Pazara: Filip Bačkulja u Sloveniji

M

Marko SFM

pre oko 14 sati

Dečko je skoro produžio ugovor,i sada je verovatno prodat,obezbedio sebi i klubu nešto dobro.Svaka čast,pritom sasvim dobar štoper. Pazar je u problemu sa dugovima,i imaju na snazi zabranu registracije igrača od strane FIFA. Ili će isplatiti dugove,ili će prodavati,a ova pojačanja još uvek vise u vazduhu.

gajo krusica

pre 1 dan

Backulja decko borben i posten, ali jako tanak i tehnicki i takticki, ipak je srpska liga realno nivo iznad Slovenije...

nemanjaacdc

pre 1 dan

Na probu,to dovoljno govori o neozbiljnosti našeg fudbala
R

Realno??

pre 1 dan

Igrac od 24g iz Superlige da ide na probu u Sloveniju? Strasno.

misa 81

pre 1 dan

Sta ga briga,lep grad,blizu Italija,Hrvatska...More,lep Bonifika stadion bez pritiska
Z

Zuchishaa

pre 1 dan

Dobar je bio fudbaler bas bas igra kao maradon
r

romano321

pre 1 dan

Svi uzimaju pare, jedino Pazar poklanja Ali bolje što je otišao, nije neki igrač

Ranijeri

pre 1 dan

Sigurno su zaradili na Backulji ako su potpisali ugovor pre prodaje

Dejan Jevtic

pre 1 dan

Jel moguće da igrac pre izabere Koper pre Novog Pazara?
G

GOST 510

pre 1 dan

Ja ne mogu da verujem šta si ti napisao a još veći mi je šok da ti ljudi to lajkuju .

Denis Miljkovic

pre 1 dan

Bice to dobra ekipa

Kristina Janjic

pre 1 dan

To ke najbolje i naj konkretna odluka..

milosbosut

pre 1 dan

Mislim da je napravio dobro odluku