Komentari na vest

Što južnije, to tužnije: Uprava vranjskog Dinama podnela kolektivnu ostavku

Ј

ЈК

pre 2 dana

Брзо ће бити гашења фудбалских клубова и у: Бору, Лесковцу, Нишу, Сурдулици, Ивањици, Лучану и других који су вештачки створени за прање новца.
P

Pst

pre 3 dana

Ovaj Dinamo koji igra utakmice van gradskog stadiona nije Dinamo. Stari Dinamo je bio kult, simbol grada. Na tribinama su se gurali pravi Vranjanci. Odes tamo i sve poznajes. Ovo na tom jumku nema veze i ne interesuje nikog. Uostalom ceo grad je od kategorisanja Japanci, gurnut u provaliju iz koje svi beze. Leskovac je postao velegrad za Vranje. Ko da finansira. Jel onaj iz parkinga blago reci sumnjiv tip. Pa rukomet sport koji je br. 1 u gradu oduvek tavori a pola reprezentacije Vranjanci. Gasi svetlo.
M

Marconato

pre 3 dana

Kakav fudbal, takva i uprava, samo prezivljava Surdulica i slicni klubovi zbog politickih veza.

Gatsby82

pre 3 dana

Ovo je sukob dve struje u vladajućoj stranci. Činjenica da je Dinamo ugašen zbog bahatosti jednog čoveka. Ali i taj Dinamo nije onaj izvorni, jer je oko 2010 ugašen, i napravljen GFK Dinamo, koji se odmah fuzionisao i krenuo od treće lige. Sad je ovaj Dinamo Jug bio igračka direkotra komunalnog preduzeća, onog što je pretukao protivnički stručni štab, i kao kažnjen udaljavanjem iz sporta, a nastavio sa sinom da vodi klub. Pare su dolazile, ko zna odakle , trošilo se na veliko. Nijedan Vranjanac nije igrao, čak su i lekare i fizioterapeute najurili iz Vranja i doveli neke sa strane. Pare sa strane su presušile, opštinari neće da daju, jer nisu na funkcijama u klubu, i nemaju korist. I tako , gasimo i ovaj klub, krenuće Dinamo Jugoistok, ili tako nešto,
M

Mladic

pre 3 dana

Gasi to sve.Kakvo razumevanje od strane gradske uprave.Tražite samo pare za ne rad.U fabrike i posao od 07 do 16 pa posle igrajte loptu i u koliko ste dobri pojaviće se neki sponzor da daje SVOJE pare,a one da poreznici plaćaju vašu ligu bez briga.
D

Draža pro jug

pre 3 dana

Onaj trenerčić što je došao izgleda stečajni upravnik😀..postave ga pred gašenje..mladost gat,pa sad vranje...
m

metalika moj dobar

pre 3 dana

ne cudi...svi ti likovi vode klubove zbog love .Isisavaju kintu od gradskih ,opstinskih i FSS donacija .Uz to uzimaju kintu od menadzera i roditelja koji guraju da im miljenici igraju. Puko je fudbal odavno
В

Врање@

pre 4 dana

Овај Динамо Југ са оним старим нема никакве везе, нови је клуб! Стари постоји, има дугове, али не функционише, јер немају лову, не даје град. Овај су основали, а град је давао мало, па су прешли у власништву како се прича, неког лика из БГ-а, тј. он га финансирао углавном. Да ли је имао какав тал са општинарима, ко зна, они знају сами, али сигурно да јесте! Вероватно је он сад укинуо доток новца, смањила се корист, нема договора, па сад они траже паре од општине, а општина врије од неспособних ликова, а великих лопова иначе! Боље и да се угасе, па да се врати стари Динамо, односно да овај утопе у стари! Јер овај има мању подршку од старог, ко зна шта се ту ради!? А играње Прве лиге није баш јефтино! Док се закон о приватизацији спортских клубова не донесе, овако ће бити...
V

Veljkov LE

pre 4 dana

radi se na tome da Dubocicu vrate u prvu ligu , jer su u klub usao milenium tim sa sve baticom risticem kao sportskim direktorom.....
O

Ovo je

pre 3 dana

tako izvesno. ugasiće ako treba i TSC samo da vrate precednikovu Dubočicu.
Z

Zvlat BG

pre 4 dana

Nisu FK, oni su Sportsko udruženje! Ovo je vid pritiska na Grad, jer sa cca. 53 miliona dinara prihoda je nemoguće igrati drugi rang fudbala i onda dolazimo do zatvorenog kruga u kome se vrtimo decenijama! Nerešeno pitanje finansiranja celokupne fudbalske piramide u Srbiji i pogrešna raspodela novca! Region Istočne Srbije je ubedljivo najgori region u Srbiji i tu promene teško može da bude! Jasno se vidi pad koji je nezaustavljiv! Uz sve ostalo što prati taj pad (finansije, ekonomija, demografija ...). T’ga za jug!
m

milos987

pre 4 dana

Dovesce novu poslusnu caci upravu

pika557

pre 4 dana

Ko sa opstinom tikve sadi...
u

user7575

pre 4 dana

Svim srcem uz dinamo sada bre!

milosbosut

pre 4 dana

Sta drugo reci osim srpski fudbal
m

metalika moj dobar

pre 3 dana

ko je pokvareniji, zlobniji, bezobrazniji, drzak, nasilan, taj se bolje snalazi i opstaje
L

Lkjhgfdsa

pre 4 dana

Znaci Dubocica ostaje
D

Domaći fudbal

pre 4 dana

Obrisali su tu objavu, tako da postoji mogućnost i da povuku ostavke i ostanu u klubu, sve u svemu, svakog leta gledamo iste stvari (Mladost GAT, Radnički Sremska Mitrovica, Kolubara...)

A@A

pre 4 dana

Javasluk se nastavlja, prvo informacija da ce onaj Naftagas iz Elemira preci u Zrenjanin i postati "Proleter" (em su na guranje usli u visi rang em nemaju uslove za taj rang) sad ovo sa Dinamom. Da ne zaboravim mucenu Kolubaru iz Lazarevca koja je odustala od Zone zbog dugova a sada se i tamo ugurao Srem iz Jakova (preko nekih licitacija). Sve neke tange frange...i posle zasto nam se desavaju tamo neka Zelenortska Ostrva. Ovde je fudbal odavno bez smisla.

Slavko Ćosić

pre 4 dana

Dok je imalo kinte , bili ste tu . Sada kada za veći rang treba i više kinte bežanija . Lepo da ste održavali klub u niži rang nitibibilo ostavki a i kinte bi bilo dovoljno .
n

nbg

pre 4 dana

Sigurno su krivi beogradski klubovi...
r

romano321

pre 4 dana

Sa smanjenjem liga ako se ne rasporedi finansiranje i sponzorisanje klubova, svakog meseca će nam se ugasiti po jedan klub