Komentari na vest

Stišao se alarm u istočnom Londonu, odzvanja u severnom: Vest Hem gurnuo Totenhem ispod crte!

zekazekolino@gmail.com

pre 2 meseca

E da ispadne i ovaj Totenhem vise
m

mixica

pre 2 meseca

samo nek totenhem ispadne
T

Trololo

pre 2 meseca

Opstaju 100%
S

Slaviša Trifunović

pre 2 meseca

Vukovima se smeši čempionšip.
F

FT

pre 2 meseca

19 propuštenih poziva od Čempionšipa

Stefan Jovanovic

pre 2 meseca

Za bolje i nisu. Napokon da postoji lepa sansa da ispadnu!
n

nnovak

pre 2 meseca

Koji je ovaj west Ham "toplo - hladno" ekipa ja ne mogu da verujem...Svaka čast 4:0 ali prošle godine su me srušili 13 puta...
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

crni totenhem ispada sigurno
V

Vladica1983

pre 2 meseca

dizu formu

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Najsigurnija utakmica za kladjenje

nemanjaa1712

pre 2 meseca

Svaka cast

Marko Kolasinac

pre 2 meseca

Ode Zivinarska Farma Mamuzovic u Championship.
s

servlada85

pre 2 meseca

Totenhem uzas ove godine...

Drogos Miladinovic

pre 2 meseca

greeen sreet

Milan Mihajlovic

pre 2 meseca

Totenhem razocarenje ove godine.
S

Serb

pre 2 meseca

I'm West Ham till i die
B

Boldrick

pre 2 meseca

Prekosutra 2 na pevce.
N

Nemanja30

pre 2 meseca

rekao sam danas, siguran 1

Kanidja99100

pre 2 meseca

Bravo čekićari

Magistar

pre 2 meseca

tako je bre!!!!! GGYI