Komentari na vest

Stanković: Ovako nas niko nije prebio na Marakani, bolje da me dobije moj brat Lala nego neko drugi

Izbistanin

pre oko 1 mesec

Tek će da vas Gaze.
N

Neshad zvezdas

pre oko 1 mesec

Gvardiola.ili murijno samo trener za zvezdu ostali su nul à golgeter moj pokojni dedans koji ce da golove fala bogu sta imamo kataija
1

1980

pre oko 1 mesec

Upozoravam ponovo Stanković nije trener za Zvezdu.
B

Brate moj

pre oko 1 mesec

U pravu si nije , ali ni 70% ovih igraca nisu za Zvezdu........treba 10-15 igraca rasprodati i dovesti kvalitetna pojacanja iz Brazila i Argentine

Dacha90

pre oko 1 mesec

prvo treba da bude pomoćnik nekom pravom treneru da nauči nešto,ne da se vežba u zvezdi
B

Brate moj

pre oko 1 mesec

Ovo je sve plod Terzinog i Mitinog prelaznog roka....... nadri doktor Terzic zna da deli savete a dovodi istrosene fudbalere pred zalazak karijere i afro galaktikose
m

milan.gudovic

pre oko 1 mesec

Mnogo price, mnogo filozofije, mnogo "sve je super,lepo, sjajno" ali je cinjenica da ova ekipa Zvezde nema sta da trazi kad predje Horgos....
B

B.C

pre oko 1 mesec

Ti nisi trener za Zvezdu i tačka! Volimo i mi Zvezdu , možda i više od tebe , jer ti imao si i imaš veliku materijalnu korist od nje a mnogi od nas ne! Al volimo je a to tvoje busanje u prsa nama ne znači ništa! Navijači hoće pobijede i to je jedino mjerilo kvaliteta!
T

Tvrdjava

pre oko 1 mesec

Da se obrukamo pred Grcima zbog namestanja i to ne krije nego bata moj pa idi kod bate u Pazar pa radite zajedno

voryk2510

pre oko 1 mesec

Nema veze Kup je naš.
D

Dejo74

pre oko 1 mesec

Kad pobedi namešteno kad izgubi namešteno ovi komentari su postali smešni

Nebojsa Antic

pre oko 1 mesec

bar da izgubise od neke ekipe
Y

Yt7jag

pre oko 1 mesec

.....Bađo,Ovusu,Haland,Babika,Milson,Rorigao, Učena....pa čak i Marko ...koliko smo Bogati kada sabereš koliko su plaćeni ,pitam se kao i većina Dokle više ? bacanja para ...Stručnjaci za procenu kvaliteta igrača pod hitno na Otpad ...Pazarcima svaka čast a Deki je Jedini krivac za ovo juče. Broj publike na stadionu pa čak i onih naj vatrenijih govori sve .
U

Užice

pre oko 1 mesec

Namestili od novembra više mečeva nego u zadnjih 15 godina
M

Montevideo

pre oko 1 mesec

Zvezda je prevazišla sve klubove na zemaljskoj kugli po nameštanju
k

krisone

pre oko 1 mesec

kakva namestaljka, msm daj boze da je rigged inace pukla bruka braco i boraćo :))) xaxaxa
p

petrovicgoran22

pre oko 1 mesec

e moja zvezdooo
b

balj123

pre oko 1 mesec

Lala najveci svih vremena
P

Prebiće

pre oko 1 mesec

Ih opet Vojvodina u finalu Kupa ko jesenas

Batina1

pre oko 1 mesec

Zvezda sama sebe pobedila.

JEJICA

pre oko 1 mesec

Svaka čast tvom bratu Ali,još da bude trener partizana...au

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

Ne umišljaj bradom..

Semir88

pre oko 1 mesec

Mister mnogo filozofira. Ne zna se ko je iritantniji, on ili Marko nezainteresovan sam Arnautović.

Vaskon

pre oko 1 mesec

Deki se upetljao u mnoge stvari koje mu nisu trebale, no to je negov izbor! Kako god ja ga gotivim kao veelikog zvezdaša...

atisitaj?

pre oko 1 mesec

hahahhauauhhahahahah 😂😂😂😂
m

mrca9

pre oko 1 mesec

Samo jedan los dan na poslu
b

brc

pre oko 1 mesec

Ti si trener jedino protiv tvog Srđana. Stankelin Srđan hahahahah 😆
h

hmm

pre oko 1 mesec

Nema gorih navijača na svetu, da izgubimo kup, posle 6 godina rekli bi titula je uzalud da nemaju čemu da se raduju, nema gorih i sebičnijih navijaca, 3x razmaženiji od navijaca Reala
i

iveljaaa

pre oko 1 mesec

kolko cudna utakmica, da li pustio brat brata?
Z

Zarinjo11

pre oko 1 mesec

Sramota, sta drugo reci
H

HSV

pre oko 1 mesec

mene brine kao i većinu srba nešto drugo.navijači pazara vredjaju srbe kada gostuju što se videlo protiv Partizana i sada Zvezde a što je najgore žandarmerija ih štiti a savez ćuti kao i vlast
B

Bijadokija007

pre oko 1 mesec

Idi na derbi celtic rangers pa ces cuti sta je vredjanje. Ćuti i savez i vlast
g

gost111111

pre oko 1 mesec

pa zato sto ih vlast i huska da bas ta odredjena grupica navijaca to radi da bi se targetirao pazar kao grad ekstremista,a ustvari ko god da je bio u pazaru zna da su ljudi tamo normalni osim ovih nahuskanih klinaca koji za malo para i droge godinama isto rade.
M

Mladic

pre oko 1 mesec

Ti si sramota za Zvezdu.Na 1:0 za nas,prvaci smo već odavno,ti praviš frku,scenu,ulaziš u teren,protestuješ zbog jednog najobičnijeg duela,a ovaj naš levi bek kao da ga je brzi voz udario a kao to je igrač za velike pare,bla bla truć.15-20 godina si bio u Italiji,radio sam najboljim trenerima i igračima na svetu ali kao da nikad nisi izašao iz Zemuna.Stidi se.
B

Bijadokija007

pre oko 1 mesec

E neka si mu rekao 😂😂😂😂😂😂 kulturni čoveče
p

pod hitno

pre oko 1 mesec

A ti da se lecis
a

ajde ne lazi

pre oko 1 mesec

Ajde ti botino na spavanje...m čuj ušao na teren ..
m

mrss

pre oko 1 mesec

Ne ti si sramota za zvezdu, takvi kao ti su sramota da se nazovu navijacem zvezde
M

Mladic

pre oko 1 mesec

Zemunci,vi ste ?
6

6vgf

pre oko 1 mesec

Evo jos jednog ortackog funkcionera. Nije ni svestan sta pricao I koliko je pglu.
D

DDS900

pre oko 1 mesec

Ovu utakmicu bi trebalo ispitati pogotovo sto su drugovi Dejan i Lalatovic.
U

Uhx

pre oko 1 mesec

Jbo te lala, boze oprosti.

Milos Miletic

pre oko 1 mesec

Stankela razmisli dobro

Stefannnbgd

pre oko 1 mesec

Nije njemu leto u glavi vec kombinacije oko gradnje i jos svasta nesto.

Markos Pavlovic

pre oko 1 mesec

ovakve izjave smeju nekaznjeno da prodju samo u cirkus kolorado ligi... dobio je on tebe za kafanskim stolom..
D

Dejan Niciforovic

pre oko 1 mesec

ahhahah kakva sramotna izjava jednog cacija
P

Pedja108

pre oko 1 mesec

Ja volim kad ekipe igraju agresivno, zustro, ali ovo je bezobrazluk. Toliko krljanja, a poneki zuti karton. Ako se neka ekipa odluci da igra prljavo, u redu, ali onda i sudija za svaki start za zuti treba da dodeli. Ovako sudiju sramota da kaznjava igrace, pa gleda ako ima zuti da ga ne iskljuci.
P

PecaCzvBgd1

pre oko 1 mesec

Koliko je Miloje bio nemoguc za slusanje zbog nemogucnosti da izadje iz klisea i sastavi normalnu recenicu, ovog je nemoguce slusati sa ovim "bratimljenjima" - nisi ti ovde prijatelju da "tebe" neko pobedjuje, ti si ovde trener Crvene zvezde, koju je pobedio desetkovani Novi Pazar, kakav "brat Lala"?! Jezivi populista. Mucno je vise gledati ovu nasu ligu, stvarno je postalo sve dan mrmota. Kako koji klub dodje na Marakanu gledamo jednu te istu utakmicu, slusamo jedne te iste izjave, i na kraju ljudi izgube od NP, ali ajde poraz ko poraz, nego da si bar pustio decu da igraju celu utakmicu, ne Handela koji covek ne zna de je dosao, i mozda je jedno od gorih pojacanja - covek niti ima neku viziju, niti je jak, brz, tehnicki nesto potkovan, niti ima neki sut da kazes da je opasnost na tom polju, deluje kao pogubljen a tu je evo skoro godinu dana. Klasu ili imas ili ne, Hvang je svoju pokazao na prvoj utakmici. Pustas Mateusa koji nije odmorio nijednu a imas 3 golmana koji cekaju priliku, Erakovica razigravas koga verovatno necemo otkupiti, dakle 2 kola pred kraj umesto da pustis decu da igraju ti dajes sansu igracima kojima ili nije mesto u Zvezdi, ili idu na kraju sezone ili su branili 98% utakmica u sezoni i bez ikakve potrebe ih stavljas protiv NP u pretposlednjoj utakmici sezone. Neverovatan fenomen da mali Kostov bezbroj puta iz prve vrati loptu 10-15m unazad a da ni ne okrene glavu i vidi da ima brisan prostor iza sebe, pa da li neko prica s tim detetom, da li mu neko pokaze snimak i kaze alo sine, ako zelis da igras moderan fudbal ne mozes igrati alibi igru, nisi martinela?!
C

Coa97

pre oko 1 mesec

Pa dobro, posteno je rekao
n

nemate mozga vidim

pre oko 1 mesec

Znaju li navijači zvezde išta osim što samo pljuju po treneru svog kluba? PO igračima itd? Sta mislite da li bi grobari pljuvali u ovoj situaciji svog trenera ili bi se podsmevali zvezdi? Imate li vi mozga i malo?
J

Jwnsj

pre oko 1 mesec

Pa grobari imaju manje cacija od nas. I dok God je tako, nisam ponosan sto simpatisem Zvezdu.
@

@Jwnsj

pre oko 1 mesec

Samo se ti lažno predstavljaj... To će ti puno doneti u zivotu
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Las Vegas prikuplja lagano ekipeniz svih sportova, ocekivati je da uskoro imaju i fudbalski klub
a

aloo

pre oko 1 mesec

Znaju li navijači zvezde išta osim što samo pljuju po treneru svog kluba? PO igračima itd? Sta mislite da li bi grobari pljuvali u ovoj situaciji svog trenera ili bi se podsmevali zvezdi? Imate li vi mozga i malo?
H

HSV

pre oko 1 mesec

što dopuštate da pazarci vredjaju srbe i pale srpsku zastavu

Ivan L

pre oko 1 mesec

Pristup u svim utakmicama posle derbija je bio kao da igraju prijateljske utakmice.
z

zvezdaš onaj stari

pre oko 1 mesec

Ja obožavam rasimov sendvic
T

Trenercina

pre oko 1 mesec

Zvezdina ekipa mora da dozivi veliku rekonstrukciju u sledecem prelaznom roku.Pola ove ekipe ne da nezasluzuje da nosi Zvezdin dres nego tesko da bi igralo u OFK Beogradu.I nije strasno izgubiti,poraz je normalna stvar u zivotu ali ovoliko neznanje je zaista zabrinjavajuce.E sad sta je realno da neko hoce da kupi od ovog krsa veliki je znak pitanja.Ali najuriti ih ako ih niko nece.

Salleee

pre oko 1 mesec

Sa ovom zvezdom bi svako osvojio titulu, a ovaj može samo zvezdu da vodi, jer je kao trener 0

Kristina Janjic

pre oko 1 mesec

Džaba vam titula , sram vas bilo! A s tobom nikud stići nećemo!....

Andrija Stojanovic

pre oko 1 mesec

prevaranti stari najgora liga na svetu je nasa
G

Gost233

pre oko 1 mesec

Marakana je u Brazilu, inače, svaka čast Novom Pazaru.
С

СРБ

pre oko 1 mesec

Колико год да си љубоморан и искомплексиран увек је била и биће Београдска Маракана за цео свет. 🔴⚪️🇷🇸☦️

Kopra85

pre oko 1 mesec

Tako i treba, čestitaš i ideš dalje

Lix

pre oko 1 mesec

Pusti igrace da uzivaju i opusti se malo covece
B

B.C

pre oko 1 mesec

Ne mogu slušati i gledati tvoje gluposti! Sramota! Džaba vam titula , sram vas bilo! A s tobom nikud stići nećemo!
e

ehjj

pre oko 1 mesec

Čuj džaba vam titule... Auu koliko ste vi prsli
a

ajde pali

pre oko 1 mesec

Pa nece sigurno ići sa tobom lažni zvezdasu..
m

mrss

pre oko 1 mesec

Idi prati svoj nogometni klub partizan

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Bolje bolje kako da nije

Otac Makarije

pre oko 1 mesec

Haha deki i lalat legende zvezde
L

Lata

pre oko 1 mesec

Žao mi je ali mislim da je opet zalutao jer ništa nije novoga napravio samo fraze koje nikome ništa ne znače.