Komentari na vest

Srbija još slabija u Meksiku: Trojica igrača ne putuju za Toluku

Slobodan Milojkovic

pre 20 dana

Da li moze slabije da se odigra, od ove prethodne utakmice....sramota!!!

M Nalog

pre 21 dana

ma nismo ni zasta,kanta
P

Pedja108

pre 21 dana

Ekipa ce biti samo jaca. Pavlovic vecita rupa, pretrcava ga veteran kako hoce, cist krivac za prvi gol protiv egzoticne selekcije Zelenortskih ostrva.

Damir Jovic

pre 21 dana

Biće još teža utakica bez njih trojice,i ovako su bile male šanse ali bez njih mislim da nema nikavh šansi...
D

Dragan 1985

pre 21 dana

Procitao sam sastav Meksika za Mondijal, oni sa ovom ekipom idu do cetvrtfinala, a protiv nas ako izvedu najjaci sastav, negine nam petarda.
G

Gost77788

pre 21 dana

Nema veze, tu su sada okosnice tima Zvezdini "talenti" Mesi,Eraković Vidić, Avdić Alaba i ostali. 6:0 pa i možda gori rezultat.

zorankoscica

pre 21 dana

Znači da očekujemo petardu, ako ne i neku veću katastrofu
N

Natalii29

pre 21 dana

neka bixe zanimljiva utakmica to za sve
F

Fanste933

pre 21 dana

pa neka se vrate nije sala za te.stari
N

Nenad Petrovic

pre 21 dana

... Bice haos....

M Nalog

pre 21 dana

gori od piksija 3 0 od cape towna
C

Cccc

pre 21 dana

Malo komično saopštenje, Pavlović preumoran igrajući za Milan jednom sedmično. Sta ce reci englezi ili npr Modrić sa svojih 40 godina koji je isto igrao za taj Milan.
m

metalika moj dobar

pre 21 dana

predpostavljam menjaju ih lazni runi, enem i gobelja
n

neconi1122

pre 21 dana

Pavlović decko zver igra bori se i oni procene da ne treba mozda i bolje decko ne moze sam sve a igra kao zmaj

Sasa Maksimovic

pre 21 dana

bolje da ne idu i tamo ce da izgube

Slavko61

pre 21 dana

Šta li nas tek tamo čeka onda
Č

Čudilo

pre 21 dana

Što li je Pavlović uopšte igrao protiv Zelenortskih ostrva kad sad protiv Meksika dobija voljno, a imao naporan tempo sa Milanom, plus ovo su prijateljske i prednost data drugim igračima... a i gubimo bezveze
S

Srbistan

pre 21 dana

Na nivou farskih ostrva
m

milos987

pre 21 dana

Primamo pet komada ako se malo uozbilje

Branislav45

pre 21 dana

Najgori mogući sastav već godinama unazad, bruka i sramota
m

metalika moj dobar

pre 21 dana

sastav za trange frange , za licni interes pojedin(a)ca na to se uostalom i svodi srpski fudbal
Z

Zitil

pre 21 dana

Bolje nemojte ni da idete, ubice nas Meksikanci

Natasa Tot

pre 21 dana

Orlovi će biti u još slabijem sastavu u Toluki.

M K

pre 21 dana

kataatrofa su 3 0 izgubuli

Porkiii

pre 21 dana

Pa bolje da se odmore ako im je potrebno nego da oni budu krivi za gubitak ako dodje do njega

Nemanja Milijanovic

pre 21 dana

Sve ih treba osloboditi dužnosti, ove koji se nisu odazvali. Hvala, i neka hvala.

Cujo Zarko

pre 21 dana

Kad ce da prestanete da selite reprezentaciju na zvezdu i partizan ????

Sijanda Ksulu

pre 21 dana

Bolje da nisu ni isli da se brukaju

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 21 dana

Репрезентација нам је циркус, и нема среће док год Оскар одлучује ко ће играти за национални тим.

M Nalog

pre 21 dana

katastrofa 3 0,sta da radimo
V

VfB - ЗВЕЗДА

pre 21 dana

Да ли се исплати устајати у петак у 4 ујутро, али ипак треба гледати... биће пуно голова...

Dusica072

pre 21 dana

Orlovi svakako pobedjuju u Meksiku
N

Natasalena

pre 21 dana

Cuj dobili nezgodne udarce pa sta su oni manekeni ccc
u

uaua7a8a8a8a8a8a

pre 21 dana

Ljudi osvestite se,ovo je nasa realnost mi nemamo bolje igrace od ovih neznalica Stvarno je tako,cinjenica Fact

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 21 dana

Имамо ми боље фудбалере у млађим категоријама, али некоме није у интересу да они играју за национални тим. Због тога су многи и одбили Србију Керкез, Павловић јер знају шта нама је у фудбалском савезу и ко њим управља. Написао би и ја због кога не играју али вероватно не би пустили коментар.
S

Sima Arauho

pre 21 dana

Gazi Meksiko i nemoj da ti bude žao!
T

Trebinje

pre 21 dana

Do god se pozivaju igraci cuvene napredne skole fiktivnih transfera podno pionirskog parka ovo ce bit8 realnost. Nesta iz Zenita najuren i vec se vratio u rupu,  kolo nedeljkovic i lazni mesi tribine,  jolo bekam mijatović izgubljen svaki trag, panj milosavljevic vec provaljen,  braca Ilić bolje bi prošli da su se deklarisali kao vujadin, grujić tribina, lazetic presao na škotski nacionalni ples, stefan mitrović uvek neugodna druga belgijska liga, lucic i leković rupe i sada bugarin i bosnjo adem. I to je jedan krug fiktivnih transfera koji se samo na ružičastoj televiziji mogu prodati a u stvarnosti 90 odsto plaća država

Cujo Zarko

pre 21 dana

Druže u kom ti svetu zivis ??? Reci mi ti koga bi ti pozvo da si selektor ???? Onako realno
M

Mile led

pre 21 dana

Bez brige tu su talenti sa rajka vasa siska kostov, mesijeva frizurica, maldini sa rajka i kolo nedeljkovic kao slag na tortu

Cujo Zarko

pre 21 dana

Tue tvoj djuro i drago

Spekss

pre 21 dana

Neka se bace na tenis

Nadja17

pre 21 dana

paunovic je procenio da nema potrebe da rizikuje umornog pavlovica dok su zivkovic i milosevic dobili nezgodne udarce protiv zelenortskih ostrva

Natasa27

pre 21 dana

ovo je ozbiljan udarac za srbiju jer je tim vec bio oslabljen a sada protiv meksika ostaje bez strahinje pavlovica andrije zivkovica i jovana milosevica

Saša Stanivuk

pre 21 dana

Samo hrabro momci, važno je učestvovati😄
M

Mrek Nemanjic 3

pre 21 dana

Topovsko meso,nikome se ni neigraju ove utakmice cisto mucenje losle sezona jakih i plus dodatno te ubderesiju baci sto ne ides na Sp
t

toma1010

pre 21 dana

Mozda je i bolje tako

klackalica535

pre 21 dana

Nova bruka u najavi dace im koliko budu hteli

Bosque

pre 21 dana

Sa ovakvim timom i situacijom u reprezentaciji na 2000 metara nadmorske visine,ja cu probati 7+
A

Aki2244

pre 21 dana

Inace ko prati zenski fudbal msm da cemo tu biti prejaki sa povredjenim sastavom u aprilskom prozoru devojke su igrale odlicno protiv velesila u fudbalu sada su se vratile skoro sve u najjacem sastavu i ne bi me cudilo da devojke ako odu na sp igraju polufinale sp a odavno pricam kako nam je zenski fudbal daleko kvalitetniji sto zbog igranja devojaka u jakim klubovima sto zbog zelje i kvaliteta

filipdjuk11

pre 21 dana

nasi igraci su kao traktori sa prikolicom na terenu... a pored toga sa tehnikom smo na Vi
M

Mile dr

pre 21 dana

Nije slabija, mislite jaca. Umesto Pavlovica i da banderu stavis imali bi isti ucinak.
d

docke1b

pre 21 dana

Bolji su i bez pavlovica

sonee06

pre 21 dana

sramota od onakve igre juce, ne znam sta da kazem, nadam se da ce se nesto desiti da budemo bolji
J

Jel ti to Tvorza

pre 21 dana

Zapovedio? Lazni Mesi kapiten

dejanjovanovic782@gmail.com

pre 21 dana

Kako ce da puknemo od meksikanaca ladno ,to je kad se politika umesa u sport ,gde su i sta su pokazali ti silni zvezdini igraci od po 1000000€,smešno
s

samo

pre 21 dana

Najvise je pokazao Pavlovic,pregazio ga simplon.

PR RI

pre 21 dana

Neka pocnu da igraju Pikado
U

Uhz

pre 21 dana

Sta je najbolje, verovatno su jaci bez Pavlovica. Covek je u formaciji sa 4 pozadi smesan.
S

Sima Arauho

pre 21 dana

A Erak je MALDINI LIČNO!Ima da ustanem u 4 h ujutro da gledam ovo raskantavanje uživo!
B

BokiUSA

pre 21 dana

Ko je uopste ugovarao ove utakmice I sa kojim razlogom. Totalno nisu bitne I odziv jeziv. I salju se igraci samo na papiru. Pola nigde I neigraju.
Z

Zvlat BG

pre 21 dana

FSS, da uzme pare, jer se nismo plasirali na Svetsko i ostali su bez prihoda!

Nenad_999

pre 21 dana

Sve bolje od boljeg sve ispod 4 u mrezi bice premija

mare789

pre 21 dana

raspad sistema,kako igramo
g

gostttttttt

pre 21 dana

Koja je ovo kanta od igrača, žalosno je ko nam igra...
A

Acalena

pre 21 dana

Brate mili ja ne verujem na sta smo mi spali od one generacije vidic,ivanovic...

Dragan Peric

pre 21 dana

Nama je potreban ozbiljan restart u fudbalu.
t

tenkista

pre 21 dana

Kakvi ste vi Englezi, takav sam ja Gledston!
N

Navijač czv

pre 21 dana

BIĆE NEIZVESNO BIĆE 4 0 ZA MEKSIKO NABIĆE NAS KAO VOLA U KUPUSU....

Acaredstar1

pre 21 dana

da li je realno da oni idu onako kao da se nista nije desilo bez stida i sramote
1

1911

pre 21 dana

Срамота треба да буде оне који се нису одазвали
С

Сале2323

pre 21 dana

А за колико мелеона смо се погодили, да нас Собрероси сатру ко какву фу.ицу?! Или ћемо џабе да се дамо!?
U

Uh

pre 21 dana

Bez pavlovića biće lakše sačuvati gol,to je dobro, to je pojačanje
S

Samo će

pre 21 dana

pojačati ekipu, naročito ova dva vajna kapitena .......

Nikola Malešić

pre 21 dana

Zna se sta ce biti
S

Slučajnost

pre 21 dana

Bolje da se ne pojave i izgube službenim rezultatom!

Mirko Zlatanović

pre 21 dana

šustite coveka da odmara malo
m

mire09

pre 21 dana

Iskreno neće faliti niko od njih jer igraju očajno

dusann55555

pre 21 dana

Ako nista sansu ce dobijati mladi pa neka pokazu sta znaju jer ce sutradan oni biti nosioci reprezentacije
M

Mire.111

pre 21 dana

Ocekujem 5.0 Za MEX

Meda74

pre 21 dana

Katastrofa u najavi!

Ivan Milicevic

pre 21 dana

I ovi što putuju bolje da ne putuju ako će ovako da se ponašaju u igri, ovo je strašno šta su radili
V

Vladica123

pre 21 dana

Zamisli ti tu reprezentaciju koja izgubi 3 0 od anonimusa
1

1911

pre 21 dana

Анонимуси наступају на светском, ти не, шта си ти?
R

Riki97

pre 21 dana

jedina 3 igraca koja vrede i oni sad ne igraju bice tesko protiv meksika.
D

DjolePartizan12

pre 21 dana

Ništa, ne gine nam da primimo 5 komada.
9

987

pre 21 dana

Ako budemo igrali kao juce, petarda lagana...
C

Ch

pre 21 dana

A jest mi drago sto ce Srbija da sluzi kao Protivnik za Svetski Rekord primljeni Golova od Protivnika zvanog Meksika. Ima da udjete u Historiju Tima sa najvise primljeni Golova. Uzivajte u tom Spektaklu
K

Koliko li

pre 21 dana

je Lazović dao selektoru za poziv Petrovića u reprezentaciju (da bi uzeo bonus od Šturma)?
T

Tuluka

pre 21 dana

Trebali su Terza i Džaja da uplate kolektivan godišnji odmor igračima na plažama Meksika i svi bi došli da igraju.
b

bspsoso

pre 21 dana

Inace Pavlovic je bas jak igrac,najbolji je kad zabije glavu u zemlju i krene sa driblinzima i uvek izgubi loptu.
A

AhMojSoso

pre 21 dana

Ma kakav Strahinja? Igra tamo neku ligu u Azerbejdzanu, pa je i tu vise na tribinama nego na klupi za rezerve. Decko nije fudbalski Eraku i Mimagi, ni do koljena sto se vidjelo juce na utakmici kada su jedino ova dvojica igraca pravila razliku na terenu.A da ne pominjemo Mesija i Nedeljkovica, koji su rasturali u Bundes ligi.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 21 dana

Надам се да нас Мексико неће накантати. А момцима свака част на одзиву, ниси испали пи.ке као неки.
m

maloKoncentracije

pre 21 dana

Meksiko uvek naložen, plus što igraju u gradu gde nisu često, što znači da će biti željni da prikažu maksimum. Znači smeši se petarda.
N

Nenad B.

pre 21 dana

Sreća što počinje u 4h, pa tu novu bruku u najavi neću ni gledati.

Sumaherliquid

pre 21 dana

Sitnoooo Samo 309 000

Kevin Punter

pre 21 dana

svaka cast na porazu 3 0,nadamo se jos gorim rezultatima

Igor Musulin

pre 21 dana

Нема везе. Полако.

Valentina Kolar

pre 21 dana

Biće kako mora da bude Nekada je dovoljno i učestvovati, ne mora se pobediti Samo hrabro orlovi
b

bojanboskovic

pre 21 dana

Još jedan debakl u najavi.

Mozzart Nalog

pre 21 dana

mi mislili bice bolje posle piksija a ono ...
I

Izvini Piksi

pre 21 dana

Dugujem izvinjenje ,sa ovom bandom i nabedjenim igračima vezao si dva takmicenja i ostao u A grupi liga nacija .Plus razno razne opstrukcije od ovih koji vode Fss .

Uskekruske

pre 21 dana

Naopako dace nam 5 komada

Mozzart Nalog

pre 21 dana

ono juce.... 3 0 katastrofa
S

Sezona peškira

pre 21 dana

Veljko, ubaci peškir u ring/teren oko 10. minuta da se to odmah završi bez težeg ponižavanja.

M Nalog

pre 21 dana

posle onoga juce ne treba da se pojavljuju
V

Veljko9

pre 21 dana

Hahahah jedina 2 da valjaju… pa ko ce sada igrati stopere? Simic i Erakovic? Krila Lucic i Birmancevic hahahahah i to sada Meksiko protivnik… naduće nas 10:0 alo budu želeli da zapnu
j

jsd

pre 21 dana

Bolje pojacanje nije moglo nego da ne igraju ova trojica. Ko ih got zamijeni bice bolji.

Nikola Milicevic

pre 21 dana

juce je bila katastrofa,da ne kazem uzas,rezultat na nivou 8 indonezanske lige
T

Tvrdjava

pre 21 dana

Ima da nas iscepaju Mexikanci na froncle
m

mile ledd

pre 21 dana

Partizan nogometni klub unistava Srpski fudbal u Srbiji

Slobodan Milojkovic

pre 21 dana

I sa ovim igracima primismo 3 komsda od jakog protivnika...sramota
D

Dani slave

pre 21 dana

Dobra i lakša strana svega je što nikoga to ne zanima. Samo da Crvena zvezda i Partizan ne ostanu bez otetih narodnih miliona je problem narodu nebeskom.

Marko Pavlovic

pre 21 dana

Strale je odigrao izuzetnu sezonu u klubu uz to i veoma napornu. Svaka čast što je imao želju i da se pojavi uopšte. Pored eraka, nedeljkovića i Avdića nije mogao bolje. Verovatno uz Blekija naš najbolji i najkonstantniji igrač trenutno na svetu.
A

Ali baš

pre 21 dana

Si omašio! Konstantan u kiksevima i primanju golova...
J

Joviša

pre 21 dana

Jel ovi naši igraju negde fuzbal za pare ne daj Bože?
6

666999

pre 21 dana

Затегнеш лепо 5+ и милина
s

smejurija

pre 21 dana

Pavlović propali igrac , Unistio Milan u potpunosti

nebojsapopov23@gmail.com

pre 21 dana

Dobro je sto ne idemo na Svetsko

Marko Pavlovic

pre 21 dana

Sad, kad iznenade

Stefannnbgd

pre 21 dana

Tako i treba sledeci protivnik nek nam da duplo golova,na sta smo spali tuga.

M Nalog

pre 21 dana

posle onoga juce ne trebaju ni da igraju fudbal

darkoni1991@gmail.com

pre 21 dana

Kanonada Sombrerosa u najavi.

vladan03082018

pre 21 dana

Ovo ce biti katastrofa, bolje da predaju

Miki Milikic

pre 21 dana

dakle da igram 7+ , jer manje nam nece dati
N

Nebitan10

pre 21 dana

Jos neko ide na svadbu?

bez_EU4ije

pre 21 dana

Bolje je da predamo utakmicu službenim rezultatom, da se opet ne brukamo.
2

2 Sata nekvalitetnog programa

pre 21 dana

Ne razumijem da ljudi su spremni sjesti pred tv i 2 sata gledati u ove nezainteresovane pokusaj fudbalerice. Kakvo trosenje vremena...

Mozzart Nalog

pre 21 dana

ono juce je katastrofa,od koga mi izgubimo 3 0
k

komedija

pre 21 dana

Hahahaha propali igraci iz penaltizana propalog kluba i ne cudi
s

six seveeeeeeen

pre 21 dana

brt nisi smijesan. ne sij mrznju. ne budi bezobrezan. ovo nema veze ni sa partizanom ni sa zvezdom vec je problem mnogo dublji ali ti si ragebait klinac samo tkd ovo je zapravo dzabe napisano.