Komentari na vest

Srbi potpisivali: Tanasijević Njujork zamenio Semejem, Živković u Omoniji

FiumenBG

pre 38 minuta

kipar je raj na zemlji! zavidim onima sto zive tamo!
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 sat

Samo neka se trguje...

zekadus

pre oko 2 sata

Neka im je sa srećom u belom svetu, pa da se vrate jednog dana da ovde nastave da žive.

Alek

pre oko 2 sata

Kad ce biti neki info iz Partizana ?
b

bad

pre oko 1 sat

svrati juče.......!