Komentari na vest

Spasilac Lučanaca ostaje još godinu u klubu

Nebojsa Antic

pre 24 dana

igraju u ligi a nista ne jure niti ih ima u evropi
Н

Ненад

pre 24 dana

Тачно се види да пола људи што коментарише ову објаву ни не гледа домаћи фудбал. За Жарка се слободно може рећи да су године само број. Боље трчи и игра од пола тих ваших клинаца. У дуелу против Радничког, хитра тамнопута крила нису могла да направе разлику над њим.

M. K.

pre 25 dana

Mladost lucani prosek godina igraca 34,kakav paradoks.Obitavanje ovog kluba u super ligi je besmisleno.
j

jacz

pre 25 dana

Momak ima brda iskustva, ima i kvaliteta da igra ovu ligu, ali i snage i kondicije da se trka sa klincima. Sasvim ocekivano da je produzio.

Kris Tina

pre 26 dana

Pa koliko je sad to pametno, ali nek je sa srecom
L

Lucanci

pre 26 dana

Sta radi Nesko,istu pricu tera od prosle sezone a jedva ostao u ligi! Svaka cast zaretu kapitenu al ako sad nije vreme za mladje ne znam kad je.

Mmrvic

pre 26 dana

Dosta godina za novi ugovorr,ali srecno mu bilo

Aleksandar Dilparic

pre 26 dana

Spasavajstase spasiti moze
Г

Гос'

pre 26 dana

Лик је '87 год, напуниће 39 у септембру. Следећег љета, с 4 банке нови/стари ангажман..😃
Z

Zvlat BG

pre 26 dana

38 godina! Pusta mladost! Momci u najboljim godinama! Čekamo dan kada će doći "suvo iskustvo" od 50 leta! P.S. Opasna ekipa za termin!
I

Ivan71

pre 26 dana

Taman da i sledeće sezone pokuša da ih spasi u minut do 12