Komentari na vest

Spartak prodao Kolarića za 500.000 evra i procente

F

Fkr1958

pre 3 dana

Koje ludilo, oni kao sredjuju tim za povratak, a prodaju klinca iz svoje skole. Pa ga uvaljaju za 500k i procente, nekom tamo nebitnom klubu 2 Ceske lige. Pri tom dolazi iz kluba koji je ispao.
D

Djuro17

pre 3 dana

Mlad decko,da si ga zadrzali jos malo,vredio bi jos vise!

rajko vidic

pre 4 dana

Svaka čast za mladog defanzivca nek samo napredujee

teodorajaa

pre 4 dana

Dobre pare su uzeli na njemu

mozzart-gost

pre 4 dana

Veju evrići na severu Bačke.

Zeljko Markovic

pre 4 dana

Pa dobro.. Bolje i Češka 2 . Nego nasa

Igor Zdravkovic

pre 4 dana

druga liga ceske daje 550k za pojacanje?????e jesmo najgori

Petar Perić

pre 4 dana

Tako se to radi samo jako
N

Nenad Petrovic

pre 4 dana

.. Pa dobro.. Bolje i Češka 2 . Nego nasa...
g

gaga1973

pre 4 dana

bravo majstori...
R

RendiOrton13

pre 4 dana

Sta li su gledali ovi Cesi zaista bih voleo da znam. Igrac za Prvu Iskru Baric otprilike
G

GGG1

pre 4 dana

Pa on nas je licno kostao bar 15 bodova ove sezone, rupa od igraca, nek su ga se resioi

Aleks2001

pre 4 dana

Jeftino prodat igrac

wizard 1987

pre 4 dana

druga liga ceske daje 550k za pojacanje?????e jesmo najgori
P

Pa sad...

pre 4 dana

Ili taj Artis dolazi kao projekat nekog bogatuna, ili se opasno peru pare

kiki044

pre 4 dana

Jeftino su ga prodali bas

henryhuver

pre 4 dana

Pa ono solidna para, za tako mladog decka
4

474747

pre 5 dana

da,samo sto iz prve lige ne moze niko da se prevari za obestecenje
H

Hmmm

pre 5 dana

Ovo je jedno bas veliko cudo. Najslabiji klinac koji je forsiran u celoj ligi sa brdo kikseva iz kojih su se naprimali golova. Neka mu je sa srecom, ali mu je menadzer madjionicar.
Z

Zvlat BG

pre 4 dana

Menadžer je uprava! TALENT DEVELOPMENT AGENCY DOO SUBOTICA. Ljudi su 2 u 1.
s

super

pre 5 dana

Malim koracima pa polako

Nadja17

pre 5 dana

Takvi transferi mogu da donesu dodatnu zaradu u buducnosti ako igrac napravi ozbiljan iskorak

Bojan76

pre 5 dana

Za Spartak je ovo veoma dobar posao, posebno ako su zadrzali procente od naredne prodaje

klackalica535

pre 5 dana

Ceski drugoligas daje pola milke za klinca iz Spartaka i posle se prica kao o jakim platama i prelaznim rokovima kod nas, bas smesno.
I

I to...

pre 4 dana

Ako se ne varam, sad su usli u drugu ligi tek

Noki71

pre 5 dana

Sjajan transfer za Spartak,dobar model za budućnost.