Komentari na vest
Spartak prodao Kolarića za 500.000 evra i procente
F
Fkr1958
pre 3 dana
Koje ludilo, oni kao sredjuju tim za povratak, a prodaju klinca iz svoje skole. Pa ga uvaljaju za 500k i procente, nekom tamo nebitnom klubu 2 Ceske lige. Pri tom dolazi iz kluba koji je ispao.
D
Djuro17
pre 3 dana
Mlad decko,da si ga zadrzali jos malo,vredio bi jos vise!
rajko vidic
pre 4 dana
Svaka čast za mladog defanzivca nek samo napredujee
teodorajaa
pre 4 dana
Dobre pare su uzeli na njemu
mozzart-gost
pre 4 dana
Veju evrići na severu Bačke.
Zeljko Markovic
pre 4 dana
Pa dobro.. Bolje i Češka 2 . Nego nasa
Igor Zdravkovic
pre 4 dana
druga liga ceske daje 550k za pojacanje?????e jesmo najgori
Petar Perić
pre 4 dana
Tako se to radi samo jako
N
Nenad Petrovic
pre 4 dana
.. Pa dobro.. Bolje i Češka 2
. Nego nasa...
g
gaga1973
pre 4 dana
bravo majstori...
R
RendiOrton13
pre 4 dana
Sta li su gledali ovi Cesi zaista bih voleo da znam. Igrac za Prvu Iskru Baric otprilike
G
GGG1
pre 4 dana
Pa on nas je licno kostao bar 15 bodova ove sezone, rupa od igraca, nek su ga se resioi
Aleks2001
pre 4 dana
Jeftino prodat igrac
wizard 1987
pre 4 dana
druga liga ceske daje 550k za pojacanje?????e jesmo najgori
P
Pa sad...
pre 4 dana
Ili taj Artis dolazi kao projekat nekog bogatuna, ili se opasno peru pare
kiki044
pre 4 dana
Jeftino su ga prodali bas
henryhuver
pre 4 dana
Pa ono solidna para, za tako mladog decka
4
474747
pre 5 dana
da,samo sto iz prve lige ne moze niko da se prevari za obestecenje
H
Hmmm
pre 5 dana
Ovo je jedno bas veliko cudo. Najslabiji klinac koji je forsiran u celoj ligi sa brdo kikseva iz kojih su se naprimali golova. Neka mu je sa srecom, ali mu je menadzer madjionicar.
Z
Zvlat BG
pre 4 dana
Menadžer je uprava! TALENT DEVELOPMENT AGENCY DOO SUBOTICA. Ljudi su 2 u 1.
s
super
pre 5 dana
Malim koracima pa polako
Nadja17
pre 5 dana
Takvi transferi mogu da donesu dodatnu zaradu u buducnosti ako igrac napravi ozbiljan iskorak
Bojan76
pre 5 dana
Za Spartak je ovo veoma dobar posao, posebno ako su zadrzali procente od naredne prodaje
klackalica535
pre 5 dana
Ceski drugoligas daje pola milke za klinca iz Spartaka i posle se prica kao o jakim platama i prelaznim rokovima kod nas, bas smesno.
I
I to...
pre 4 dana
Ako se ne varam, sad su usli u drugu ligi tek
Noki71
pre 5 dana
Sjajan transfer za Spartak,dobar model za budućnost.








