Komentari na vest

Spartak izabrao Motiku

MisoK

pre 9 dana

CANNE Sam dolazak u Zvezdu je bio suvise pompezan sto je uticalo i na mladog momka da slabije startuje. Zvezda nema vremena da ceka i to se dogodilo i Motiki koji je kasnije izgubio samopouzdanje/Verujem da ce se snaci u Spartaku.

sxomy

pre 9 dana

Kakav potencijal je bio ovaj Motika
T

Tamara238

pre 9 dana

hahaah koristan kao motika hahaha
C

Ceba23

pre 9 dana

nema od ovih nista, spartak prop'o

Predrag Blagojevic

pre 9 dana

Nema leba bez motike za spartak

dzeletheking@gmail.com

pre 9 dana

Sećam se kada je Motika došao u CZ. Kakva najava i lozenje. A on propo.
r

rabolililu

pre 9 dana

Decko je bio najbolji stoper PLS, velika steta sto je napustio Loznicu!
M

Meraja

pre 9 dana

Motika se dobro pokazao u Loznici, ali nisam siguran da je Spartak dobra sredina za njega. Verovatno je dobio bolje finansijske uslove nego u Loznici i misli da će lakše u Superligu, ali ne znam da li će dobiti poverenje kakvo je imao na Lagatoru. Sve u svemu, pomalo olako je odjavio Loznicu.

Nikola

pre 9 dana

Koristan kao motika
N

Nemanjasabac

pre 10 dana

Ne deluje bas ovo optimisticno za njih, nece uraditi nista bice ocajni

Acaredstar1

pre 10 dana

secam se ovog motike u zvezdi i bio je prava motika
C

Cole Manojle

pre 10 dana

Kakav sunovrat karijere. Bajern-CZ-Spartak-… sto bi rekao Dzoni Stulic “ravno do dna”
v

v1ad

pre 10 dana

Ono kad dovedes brata od prevare koga je Zvezda dovela.

mladen misic

pre 10 dana

nema leba bez motike
M

MilanKS

pre 10 dana

Cuveni terzicevi transferi! Iliti od Bajerna preko mungosa do druge lige Srbije... Klasicno pranje para.

cima88

pre 10 dana

Prezime Motika vreme ce pokazati kako igra
Г

Гос'

pre 10 dana

Није то тај лик

Noki71

pre 10 dana

Ok,pogresis kao svi ljudi,ali kada se setimo pompe oko dolaska u Zvezdu,pomislio mi megazvezda,rezultat je los.
L

Loza

pre 10 dana

Koliko neznalica u komentarima. Ovo je mlađi brat od Nemanje - Nikola. Igrao je u Loznici ovu sezonu i bio sjajan.
Z

Zokileooo

pre 9 dana

Bio sjajan ...pa zavrsio u Mrtvo Spartaku....

XavieRS

pre 9 dana

a ti Kizo gde igras? ja sam siguran da loptu nisi sutnuo..
Z

ZZ Crew

pre 10 dana

Ovo nije Nemanja nego Nikola Motika. Brat Nemanje Motike. Citavu karijeru se ovaj šlepa uz Nemanju. Zvezda je njih obojicu platila 2,5 mil. I svuda su isli u paketu... Bajern,Zvezda,Klagenfurt,Olimpija...
L

Loza

pre 10 dana

Šlepao se jeste, ali garantujem da je trenutno kvalitetniji igrač od brata. Bio je standardan štoper u Loznici ove sezone i bio je odličan. Opasan i na ofanzivnim prekidima. Mene je pozitivno iznenadio, baš zato što sam znao da je išao svuda gde i brat, pa sam mislio da je neka prevara od igrača.

TheStefanK

pre 10 dana

Kakav pad u karijeri za ovog momka
K

Komri

pre 10 dana

kad se samo setim da je Terzic za ovoga dao 2.5 miliona, braca Salihamidzic pomogo da ga dobijemo.
A

Ahaahhahah

pre 10 dana

🤣🤣🤣🤣🤣 jel to onaj Motika sto dato 2,5 narodinih para🥳🥳🥳🥳,pa dogurao do Spartaka.
E

Emoji guy

pre 10 dana

Nije. Ispao si znas i ti sam sta...

Vuk

pre 9 dana

Ово му је брат.