Komentari na vest

Sosijedadu je potreban špic kao što je bio Darko Kovačević

Mr 007

pre gotovo 2 godine

🤣Kad im je prvi napadac Sadik,nije ni cudo sto ne postizu golove.Najbolja prodaja Partizana,oparili se za drvo. Jedina veca prevara od njega je Kolo Muani,on mi se cini elitna verzija Sadika.
о

остала му леђа на јна

pre gotovo 2 godine

ваша легенда Дегенек се не слаже са тобом
O

Ognjen 161

pre gotovo 2 godine

Продали Мерина и Ле Нормана, Оерзабал опет повређен, тешко ће до места за европу ове сезоне иако имају 5 или 6 највећи буџет у лиги.
h

hahaah123

pre gotovo 2 godine

Ima li nesto para za partizan od postignutih golova od strane drvo sadika
m

mx

pre gotovo 2 godine

Imaju Sadika ali nece trener da ga forsira.
L

Logitech

pre gotovo 2 godine

Neka na zimu uzmu Jovica, Joveljica ili Jocu Mijatovica te rasne golgetere hahaha.
&

&

pre gotovo 2 godine

Sta ce im kad imaju vec najboljeg - Sadika. Ipak je on fantastican kvalitet, niko bolji od njega.