Komentari na vest
Smena na tronu u Crnoj Gori: Sutjeska šampion posle četiri godine
V
Vladava
pre oko 1 mesec
ima nade ima nade, samo napred
L
Leukemija
pre oko 1 mesec
bravo, da nije stalno Budućnost
A
Andogodis
pre oko 1 mesec
Buducnost ima 7, a Sutjeska 6 titula
M
MilanChe1986
pre oko 1 mesec
Ispadaju od ekipe sa farskih ostrva i to glat
JOVICASA
pre oko 1 mesec
Ima nade, samo napred. Bravo
R
Ravaneli11
pre oko 1 mesec
Nikšić večeras ne spava, kafa ide na litre ☕🏆
D
Di Natale 10
pre oko 1 mesec
Kad prekineš nečiju dominaciju u ligi, to je već balkanski level zadovoljstva :D
D
Djajjaa
pre oko 1 mesec
Ciju dominaciju?
C
Chichino
pre oko 1 mesec
Sutjeska posle četiri godine: ‘Sklonite prašinu sa pehara, vraćamo se! 🔥
v
visla13
pre oko 1 mesec
Crna Gora promenila šampiona, Balkan promenio temu za narednih 7 dana 😂
M
Mirko12345
pre oko 1 mesec
bravo, da nije stalno Budućnost
D
DZG Rudes
pre oko 1 mesec
Jezero ide na Iskru a Bokelj na Grbalj, bice ludnica u barazu 😎
U
Užice
pre oko 1 mesec
Šteta za Barane, navijao sam za vas
Vukasin Nikolic
pre oko 1 mesec
Liga katastrofa ali sta je tu je
Zivot je igra
pre oko 1 mesec
mnogo bitno fudbal u Cg
A
Ahajskfkkc
pre oko 1 mesec
Jedino je. i logicno da osvajaju 2 najveca tima u CG, Sutjeska i Buducnost!!
bet366.dx.am
pre oko 1 mesec
Sutjeska iz Nikšića a rijeka Sutjeska ne protiče kroz Crnu Goru. Apsurd?! Čestitke klubu.
m
mixica
pre oko 1 mesec
Beogradska zona je pojam za crnogorsku prvu ligu
k
kikica1971
pre oko 1 mesec
Crnogorska liga u rangu letonske,litvanske,gibraltarske i recimo npr. lihteštajnske
Kanidja99100
pre oko 1 mesec
svaka cast na tituli
N
Nezz63
pre oko 1 mesec
Grof je uspeo da dovede Budućnost čak do 5. mesta. Svaka čast, zaista 😅
n
nivo zone
pre oko 1 mesec
jaka liga do mojga
G
Gosty
pre oko 1 mesec
Ovu ligu treba ugasiti ili pretvoriti u amatersku.
vaalent
pre oko 1 mesec
Svaka im cast zasluzeno
R
RendiOrton13
pre oko 1 mesec
I onda u prvom kolu kvalifikacija ispadnu od recimo Andore ili Gibraltara
A
Aaaa
pre oko 1 mesec
Medjutim Sutjeskoj...
Pa valjda bi trebalo biti-medjutim Sutjesci je taj grad bla,bla...





.jpg.webp.webp)


