Komentari na vest

Slot se okuražio: Pari Sen Žermenu neće biti drago što igra protiv nas

R

Redsi

pre 19 dana

psž favorit ali Liverpul je veličina,tako da je sve tu otvoreno.
N

No more party

pre 20 dana

Liverpool lagano dobija Psz
t

tugicacelavi

pre 20 dana

ala ce ovaj da place kad mu dezire doue mune 3 komada na sred enfilda.
A

Aleksejko

pre 20 dana

Ne znam kome je prijatno da igra fudbal na Enfildu, nesto slicno kao i kamp nou.

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 20 dana

ПСЖ је јачи по именима и има бољу клупу, али Ливерпул има јачи мотив и жељу за осветом.
f

ffhrh

pre 20 dana

ako se oporavi isak,i salah i gakpo podignu formu moze to biti neizvjestan dvomec ali ako ne mislim da je liverpulova odbrana prespora za ove super brze igrace psz-a uz to francusko prvnestvo je vec rijeseno tako da ce lagano tu se zagrijavati a liverpul mora da grabi pobjede jer mogu lagano i bez ls ostati sledece sezone a za klub 2 ucesca da propuste u 3 godine je previse
н

нс бој

pre 20 dana

Као навијач Ливерпула контам да немамо шта да тражимо против ПСЖ.Бајерн,ПСЖ,Барса су димензија више од свих.Нормално да ћеш као тренер Ливерпула охрабривати играче,име,традиција,величина стоји иза тебе,ал реално Париз је изразити фаворит.
L

LFC fan

pre 20 dana

Ti nisi navijač Liverpula. Ako slučajno i jesi onda nemaš pojma o fudbalu. Ti trenutnu krizu igre i rezultata dovodiš u istu ravan sa objektivnom snagom i vrednošću tima. Ko je to u Evropi izrazito dominantan nad Liverpulom gledajući samo igrački kadar. Malo me obrazuj da i ja nešto saznam.
P

Peki30

pre 20 dana

Jesu juče bili odlični, ali... PSG je dimenzija više, tako da mislim da se njihov evropski put tu završava

Мирослав

pre 20 dana

Juče su igrali protiv Turaka koji su 4 nivoa ispod PSG,ovdje Liverpul ispada lagano.
S

Smouth

pre 20 dana

Galatasaraj je nizi nivo ekipa, a opet vas je u Istanbulu nadigrao...revans je Liverpul izdoninirao...medjutim PSG je veci nivo trenutno je on za Liverpul ono sto su oni za Galatasaraj.
D

Dajbrepare!

pre 20 dana

Sad bas isti odnos nije, nije Liverpul bas tako los ali da je PSZ blagi favorit jeste. Nista to ne mora da znaci.
E

Excalibur

pre 20 dana

Blago li je tebi i svima od onih 12 koji su ti dali lajk. Videćemo koliko je to PSG favorit. Slot nije pretio PSG-u već je rekao da im se oni ne raduju. To je tačno i kraj priče. Ko se može radovati super jakom Liverpulu koji je mašina koja trenutno malo trokira, ali može i da proradi. To je potpuno otvoren dvomeč i nema to nikakve veze sa Galatom koja jeste nivo ispod oba ova tima.