Komentari na vest

Slom čuvene Sampdorije: Kad se nesposobnjakovići zaigraju vođenja kluba

g

gossst

pre 23 dana

Sjajan tekst
S

SilvioB.

pre 24 dana

Pjetro Akardi je igrao za Palermo (2000-2006) i svakako je mnogo naučio od tadašnjeg vlasnika Mauricija Zamparinija (sada pokojnog), koji je imao mnogo skandala i suđen je zbog finansijskih zloupotreba. Akardi je, kao sportski direktor Empolija, takođe bio jedan od onih (Nedved, Paratići, cela uprava Sampdorije itd.) koje je pre dve godine italijansko tužilaštvo gonilo upravo zbog falsifikovanja izveštaja i finansijskih zloupotreba.

bez_EU4ije

pre 24 dana

Svojevremeno sam vodio Sampdoriju na FM09: štoperski tandem Accardi-Campagnaro je bio među boljima u ligi. Nisam znao da je Accardi trenutno u upravi kluba i da je doprineo ovom katastrofalnom stanju.
g

gost223

pre 24 dana

Od stankovića nema oporavka, najgori trener u istoriji fudbala, šta im čovek uradi
P

Paa

pre 24 dana

Stanković je došao da gasi požar i nije uspeo kao ni ovi ore i posle njega. Tvoj komentar pokazuje samo neznanje jer se stanje u klubu iznutra katastrofalno. Ovde je siguran jedino tvoj kompleks.
N

NN3

pre 24 dana

Neverovatno je da su ispali jer čak i sastav koji su imali ove sezone je sasvim solidan za drugu ligu. Očigledno je u samom klubu sve trulo. Imali su u ofanzivi Embaje Nijanga, čovek igrao za Milan, Ren, Bordo, Torino...Masima Kodu, Fabija Borinija, Remija Udina (igrao za Bordo i Leće prethodnih 6 sezona), tu su Jepes i Vieira koji su igrali u Sampi kad su bili u Seriji A, Beljemo koji je igrao za Komo poslednjih godina, Venuti koji je igrao za Fiorentinu prethodne 4 sezone, pa Depaoli u defanzivi igrao za Veronu i Sampu u Seriji A, Berežinski koji je u klubu skoro već 10 godina, golman Kranjo bio standardan u Kaljariju 3-4 sezone. Baš bruka za klub.
n

n1dza

pre 24 dana

nije problem sto se ispalo, ali sa ovim dugom klubovi se gase.... To je najveci problem, posebno kada si u Seriji C sa smesnim prihodima
P

Pogledajte

pre 24 dana

Feštu navijača Đenove, nosili su kovčeg po gradu.
I

Ivan 80

pre 24 dana

90/91 su odvojili titulu a ne 91/92. Te sezone su igrali finale kupa šampiona protiv Barselone na Vembliju
M

Matsi

pre 24 dana

Ajde ispadali su i Juventus j Rendzers... pa su se vraćali, nije kraj svijeta.
I

INTEGRITET

pre 24 dana

Ispadali su i Milan i Mancester i Liverpul i Bajern, trebalo je da ispadne i Inter 1922-ge, ali, prosirili su ligu pa je tim putem (administrativnim) ostao u eliti. Sve je to za ljude!
O

Oni

pre 24 dana

Su izbacivani velika je razlika. I lakse je rendzersu bilo vratiti se u skotskoj iz cetvrte lige nego sto je da se vratis iz trece italijanske.
O

Oni

pre 24 dana

Su izbacivani velika je razlika. I lakse je rendzersu bilo vratiti se u skotskoj iz cetvrte lige nego sto je da se vratis iz trece italijanske.