Komentari na vest

"Škrti" Seltik: Nismo kao drugi, ne podilazimo navijačima već poslujemo samoodrživo

J

Jonjoks

pre 10 meseci

Sasvim normalna stvar ako klub ostane bez Lige Prvaka da se moraju desiti rezovi. Nemaju svi luksuz da mogu prelomiti dugove muljanjem na razne načine da bi ispeglali knjige.
f

ficfirici

pre 10 meseci

Navikla bagra da se zivi od pozajmica,kredita i na dug.Tako ce biti u svim segmentima drustva,Bravo za seltik
S

Seltik da odvali

pre 10 meseci

Zvezdanu.
Z

Zx10r

pre 10 meseci

Dace Bog lepi i dragi.
T

Target42

pre 10 meseci

Ovi komentari su iznad svakog navijačkog ludila. Nikad ne bih ovako nešto želio ni jednom klubu iz regiona, a pogotovo ne iz Srbije. Sram vas bilo!
E

Ehh

pre 10 meseci

Ovo bi trebalo da pročitaju navijači zvezde ovi razmazeni
N

NR

pre 10 meseci

I ti bi bio. Da si razmazen parama pio fonda.
G

GostLazar

pre 10 meseci

Čak 76 posto igrača nemaju škotski pasoš? Autor je zaboravio da škotski pasoš ne postoji već samo škotsko sportsko državljanstvo, pasoš je isključivo britanski.
@

@

pre 10 meseci

Svakim danom me sve vise iznenadjuju, elementarno nepoznavanje stvari...
D

DDF

pre 10 meseci

Sedi dole 1...nista ne znas kao"🐴"
g

gost46_

pre 10 meseci

Nešto što zvezda nikad neće biti, uvek će biti na tuđoj grbači.. Come on Celtic👏.
S

Sta buncas

pre 10 meseci

Čijoj grbaci?
В

Веља

pre 10 meseci

Знаш шта је парадокс? Када се клуб за који ти навијаш налази на мојој грбачи.
3

3334

pre 10 meseci

Isti problem kao kod nas samo što su naši još razmazeniji