Komentari na vest
Širi ruke Čempionšipe, stiže ti Vest Hem!
Branislav Jovanovic
pre oko 1 mesec
Da li im jos uvek Mojes ne valja i da li i dalje misle da su tim za Ligu Sampiona...
Zarko_SK
pre oko 1 mesec
Nazalost ali ovo je bilo neminovno, skoro svake godine su visili za ispadanje. Bar cemo gledati ludo "Green Street Elite" derbi sa Milvolom iduce sezone u Championship-u
D
Dzemaili00
pre oko 1 mesec
Ispade mi najdrazi engleski klub u Championship... :( Nadam se da se vracaju dogodine.
M
Mia Kalifa
pre oko 1 mesec
Vraćamo se brzo 😘
malibibi991
pre oko 1 mesec
Bila bi ipak veća senzacija da je ispao Totenhem recimo ali baš je jaka premijer liga,prošle godine Notingem u prvih 7 a sad umalo da ispadnu iz lige.

Bibras Natho
pre oko 1 mesec
Bolje da su pevci ispali..ojađena ekipa..
T
THFC 1882
pre oko 1 mesec
Bravo Newcastle! Nerealno je bilo za očekivati da će West Ham napraviti neki rezultat na St. Hamesu. Ruku na srce, ljudi su doveli Castellanosa i Pedra u januaru i pružili odličnu borbu za opstanak. Eto njih nazad za godinu dana, nemaju konkurenciju u Championshipu.
Za Spurse je bitno da već u utorak i zvanično obezbjede opstanak. De Zerbi nije pao s Marsa, a Chelsea je u kanalu mjesecima. COYS
D
DDF
pre oko 1 mesec
Steta sto ne ispadaju zajedno West Hem i Totenhem,ovako West Hem ispada zbog manje osvojenih bodova,inace oba tima su katastrofa i nemaju pojma
M
MMMarko
pre oko 1 mesec
Eeeee Cekicari ...
Dusan Maricic
pre oko 1 mesec
steta,ali neko je morao ispasti!
d
dadandadan
pre oko 1 mesec
I ovako loš Newcastle je prolazio kako je htio West Ham. Mislim da je ovo kraj, neće ni Leeds s ovakvom igrom dobiti. Šteta što nećemo gledati derbi s Millwallom u prvoj, ali će biti vatre u Championshipu.
č
čekicharii
pre oko 1 mesec
nazalost, ali sta da se radi...





.jpg.webp.webp)


