Komentari na vest
Sevilja sa samo 13 registrovanih igrača – desetorica otpala za Hetafe
M
Malagueno
pre 20 dana
Losa politika dolazi na naplatu. Sevilli treba re-start, mozda i kroz ispadanje iz lige. Vratice se u Primeru naravno odmah, jaca nego sto je bila, ali sa novom upravom i sa mladim spanskim igracima. Jedino tako moze napred.
S
SilvioB.
pre 21 dana
Sevilji je ove sezone dozvoljeno da potroši manje od 2,5 miliona evra na plate igrača i trenera, troškove amortizacije itd. Trenutno su troškovi manji od 48 miliona evra. Prošle sezone je "salary cap" smanjen sa 152 miliona na 2.499 miliona. To je iznos koji može da se potroši za celu sezonu. To znači da sve igrače, ili dobar deo njih, treba prodati ili poslati na pozajmicu i da klub igra sa mladim igračima, smanji plate igračima ili angažuje igrače prvog tima koji zarađuju manje od 200 hiljada evra godišnje. Klubu je dozvoljeno da potroši manje od Kordobe (2,9 miliona) koja igra u drugoj ligi.
G
Ghost17
pre 21 dana
Sreci došao kraj, kada su osvajali one trofeje uz svu moguću sreću i prodavali igrače za lepe pare a ti isti igrači osim Ramosa i Alvesa nigde ništa nisu uradili onda je bilo lepo.